>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
coś kiepsko Wam idzie z podliczaniem typów.. proponuje tabele też już skombinować; fajnie byłoby co 5 dni ją aktualizować - jak potrzebujecie pomocy to jestem chętny ????
Spokojnie , tabela będzie w sowim czasie.
W tym miesiącu zajmuję się nią osobiście , a że sesja się jeszcze ciągnie to mogą być lekkie opóźnienia na początku miesiąca ...
Do poniedziałku wieczora max wstępna tabela.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
mam pytanie, czy jest możliwość &quot;otwierania&quot; tematów z typami dnia na kolejny dzień wcześniej niż teraz, np, już w południe dnia poprzedniego.. chodzi mi głównie o typy na wydarzenia tj. NBA, NHL, NFL... mecze często zaczynają się o 0:00, 1:00, czy 2:00, czyli jest to już u nas kolejny dzień, a jak temat jest otwierany późno to raz że jak ktoś chce zaproponować typ to ma mało czasu, ale co najistotniejsze forumowicze częst trafiają na te typy kiedy zdarzenia już się skończyły.. dzięki
Analizę możesz napisać wcześniej i wstawić ją do działu tematycznego. Jak ktoś założy temat to ją tutaj zapodasz , ew. napiszesz w tym temacie aby któryś z moderatorów zajmujących się konkursem przekazał twą analizę do tematu na dany dzień.
Nie wiem jak z Twojego punktu widzenia , ale MLB i inne US Sports preferuję analizować pod wieczór , gdy wiadomo więcej o meczu niż np w południe naszego czasu.
A to jakaś kontuzja , a to jakieś inne ważne dane lub informację o pogodzie wpływające na linie UO.
NFL masz przeważnie o 19 i 22 naszego czasu (miałeś , bo sezon się zakończył) , więc nie rozumiem kłopotu z tym sportem akurat.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Przepraszam dałem dwa posty bo w pierwszym wkradł się błąd a mianowicie słowo 1 połowa jest niepotrzebne
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
witam, miałem złe informacje iz Kavcic i Hewitt graja jutro nie dzisiaj....prosze o skasowanie typu z dzisiejszego dnia tj. poniedzialku i czy mogłby ktoś go dac na jutrzejszy dzień?? chcialbym na dzisiaj dodac inny typ jesli mozna...
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
proszę o zmiane kursu w moim typie dnia na wtorek 12.02, wczoraj gdy pisałem typ było 2,2 a dzisiaj na Pinnacle jest az 2,76...chyba to żaden problem skoro jutro jest mecz...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Podany przeze mnie typ na 12.02.2013 zostanie rozegrany dopiero następnego dnia. Bukmacherzy sami nie wiedzieli kiedy dokładnie zostanie rozegrane spotkanie, livescore wskazywał datę 12.02.2013 jednak teraz wiadomo że tak nie będzie.

Moje pytanie brzmi czy typ może zostać przesunięty na następny dzień tudzież usunięty jeżeli to problem. Czy mógłbym w tej sytuacji podać nowy.

Będę wdzięczny za odpowiedź i okazałą pomoc.

Pozdrawiam.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-02-2013-wtorek-87931.html#post3388096
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Panuje niezłe zamieszanie w terminarzu spotkań, i spotkanie A. Kerber z M. Barthel które podałem na dziś właśnie dowiedziałem się że zostało wciśnięte na godzinę 19 jednak dzisiaj. Żeby nie robić już zamieszania spotkanie proszę po prostu unieważnić. Przepraszam za problem.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL
Spotkanie : Manchester Monarchs - Providence Bruins(-1)
Typ: 1
Kurs:3.55
Bukmacher:expekt ==&gt;&gt; Tobet
13.02.2013 01:00 czy moderator mógłby przeprawić? dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom