>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
hayto 631

hayto

Użytkownik
Nie wiem czemu ale jak wpisuje Unibet to nie akceptuje mi, więc proszę o dopisanie do mojego typu dnia z dzisiaj (tj. 12.10) Bukmacher: Ónibet. Pozdrawiam i dziękuje.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Zwykły over kartkowy jest traktowany jako inny typ niż azjatycki over kartkowy prawda ?

Nie, jeśli ktoś dał Over 4.5 a ktoś inny Over 4.0 to będzie powtórzony typ, podobnie jak w tym przykładzie z Regulaminu
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75 to User B może podać typ Legia - Wisła 1 @ 2,00
Zresztą polecam zapoznać się z całym Regulaminem, bo tam są właściwie wszystkie odpowiedzi.
//psotnick
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-10-2014-wtorek-113685.html#post4821312
Wpisałem Unibet w polu bukmachera, ale nie wiem czemu się nie wyswietla. Jesli nie jest to regulaminowy bukmacher, to proszę zmienić na Bet365 z kursem 3,4. Pozdrawiam.
co do postu powyzej - wpisalem uni.bet. Nie wiem czemu ta nazwa sie nie wyswietla.
Nic nie będziemy zmieniać, bo nie ma takiej potrzeby. Uni.bet się wyświetla, wszystko jest widoczne jak powinno, tylko pewnie masz włączonego Adblocka i dlatego ci nie czyta. Było juz milion razy na ten temat w Pytaniach, zmień ustawienia Adblocka, dodaj jakieś wyjątki czy coś i będzie ok.
//psotnick
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Zwykły over kartkowy jest traktowany jako inny typ niż azjatycki over kartkowy prawda ?

Nie, jeśli ktoś dał Over 4.5 a ktoś inny Over 4.0 to będzie powtórzony typ, podobnie jak w tym przykładzie z Regulaminu


Zresztą polecam zapoznać się z całym Regulaminem, bo tam są właściwie wszystkie odpowiedzi.
//psotnick
W takim razie proszę o skasowanie mojego typu z dnia dzisiejszego
 
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Witam mam pytanie jeśli w typach dnia podałem typ DNB i był remis, to ten typ pod koniec miesiąca jest rozliczany jako trafiony/nietrafiony czy nie jest brany pod uwagę - neutralnie

Będzie rozliczony jako ZWROT, tak jakby zrobił to buk, czyli nie będzie liczony w tabeli, ale zaliczamy go do oddanych typów, gdyby brakowało do limitu 10 oddanych typów w miesiącu.
//psotnick
 
stanley-63 840,4K

stanley-63

Typer
upsssssss teraz dopiero otwarły mi się oczy i zauażyłem że pierwszy typ w dzisiejszych TD to handi w stronę Niemców na -1.5 a mój
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-10-2014-wtorek-113685.html#post4821481
na minus 3.5 czyli powtórzony tak więc jeżeli można zmienić na taki :
Niemcy zdobędą powyżej 4.5 gola
- kurs 8.00
- Buk Bet365
to bardzo proszę o zmianę !
Wszystko w porządku, nic nie trzeba zmieniać.
Tak jak już zdążyli wyjaśnić koledzy poniżej typ nie jest powtórzony, więc nie ma potrzeby go zmieniać..
CZYTAJCIE REGULAMIN, są przykłady więc wszystko jasno i klarownie, a jeśli nie ma jakiejś sytuacji, to można z podanych przykładów wyciągnąć analogiczny wniosek.
//psotnick
 
T 20

tomintfan

Użytkownik
Tłumaczenie typów &quot;na żywca&quot; z innych blogów i dodawanie ich w typie dnia jest dozwolone ??

Nie, nie jest.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-10-2014-sroda-113411.html#post4810379
Jak znalazłeś jakiś plagiat, to zaraportuj posta, albo daj linka skąd była ściągnięta, a nie zadawaj pytań retorycznych.
Nikt z nas nie jest alfą i omegą, żeby wszystko widzieć i wiedzieć.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Witam. Dopiero zobaczyłem że popełniłem błąd w podaniu bukmachera w typie dnia z wtorku. Miał być William Hill a ja wpisałem fortuna. Czy można to zmienić? Pozdrawiam
Nie można.
Wszelkie poprawki błędów są możliwe najpóźniej do momentu rozpoczęcia danego zdarzenia.
Po to w pierwszym poście każdego tematu dziennego jest przypomnienie Regulaminu, żeby nie robić takich błędów.
//psotnick
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Wpisałem buka William Hill lecz go nie wyświetliło, proszę o uzupełnienie post 38 Typy Dnia. Dziękuje pozdrawiam
Buka nie trzeba zmieniać czy poprawiać bo nie zniknął, wszystko jest widoczne jak należy, tylko pewnie masz włączonego Adblocka i dlatego ci nie czyta. Było juz milion razy na ten temat w Pytaniach, zmień ustawienia Adblocka, dodaj jakieś wyjątki czy coś i wszystko będzie ok.
To już jakaś epidemia...
Wszyscy się wycwanili, że nie chcą reklam, pozakładali Adblocki.. To wycwańcie się jeszcze bardziej i nauczcie się je obsługiwać i mądrze wykorzystywać. W necie pewnie porad i instrukcji jest od groma.
Nie mam zamiaru za każdym razem pisać każdemu delikwentowi tego samego. Jeśli potrafisz znaleźć temat z Pytaniami i uwagami to potrafisz też przewinąć go kilka stron wstecz. Zapewniam, że twój problem został już kiedyś poruszony o rozwiązany.
DLATEGO OD TEJ PORY KAŻDY KTO JESZCZE WYJEDZIE Z TEKSTEM, ŻE NIE WIDZI BUKA, ALBO MU ZNIKŁ ITP TO BĘDZIE NAGRADZANY ŻÓŁTĄ KARTKĄ.
Dziękuję za uwagę
//psotnick
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Epidemii nie zwalczysz dawaniem kartek, a prędzej rozpętasz wojne, że rozdajesz za darmo, bo nic nie pisze o kartkach w regulaminie za pytania o adblocka;)
Wystarczy taką informacje podać. Zapewniam, że nikt nie czyta wielu stron do tyłu. Temat jest od pytan, to ludzie będą pytać. Tak samo nikt nie wnika w mechanike adblocka. Ma blokować, to blokuje. Najcześciej wyskakujące okienka, a że linki do buków także... nie sądze by gdzieś o tym informacja widniała. I tak samo znikną posty o tym mowiące, tak samo zniknie post mówiący o żółtych kartkach i ludzie dalej będą robić to samo. I to nie ich wina;)
To może czas zacząć wnikać w mechanikę Adblocka, bo czasem takie blokady mogą pozbawić czegoś więcej niż widoku danego buka.
Jak komuś się nie chce czytać to wiadomo, że nie będzie czytał, tego nie zmienimy i to z góry wiadomo.
Ale nie lekceważyłbym mocy oddziaływania kartek. Każde takie ostrzeżenie wiąże się z info na PW w czym problem.
Dostanie raz kartkę, krzywdy mu to wielkiej nie zrobi, ale za to przeczyta, utrwali sobie w pamięci i już nie będzie pytał.
//psotnick
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Po prostu nie ma takiej informacji, że blokuje linki do buków. Nikt o tym nie będzie wiedział;p Nie rozumiem tylko czemu nie mozecie takiej informacji wpisać na stałe do jakiegos tematu, by było widoczne?

No chyba żartujesz. Wszyscy tu teoretycznie są dorośli i odpowiadają za siebie, tak samo jak za swoje kompy i co na nich mają zainstalowane. Nikogo tu nie będziemy prowadzić za rączkę, nie będziemy tu robić żadnego szkolenia, bo to byłoby śmieszne. Zresztą ludzie i tak nie czytają (jak sam napisałeś), więc i takiego info też nie zauważą, bo wygodniej napisać 18te z rzedu pytanie o znikającego buka.
Dobra, koniec tematu, bo taka pierdoła nie zasługuje na tak wnikliwą uwagę.
//psotnick
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-10-2014-piatek-113816-2.html
w tym moim typie chyba kolo barthel powinno byc +1,5 gema i 1 (nie znam sie na tych azjatyckich) chodzilo mi ze czeszka nie przegra 2 gemami co nawet zawarlem w typie. nie wiem czy dobrze to napisalem.
Generalnie dobrze, ale nie ma co zbytnio kombinować wystarczyło sama Zahlavova +1.5
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-10-2014-piatek-113816-2.html#post4827951
Na przyszłość, jak podajesz linka do posta, to podawaj linka do posta, a nie do całego tematu, bo to niewiele pomaga, skoro i tak trzeba szukac posta. W prawym górnym rogu każdego posta masz jego numer (np #3905), klikasz na niego i wtedy w pasku adresu przeglądarki masz link dokładnie do tego posta.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom