>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
typ dnia 03.11.2014
Dyscyplina:
CHALLENGER - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif
Godzina: 16:30
Spotkanie: Molchanov D. - Ilhan M.
Typ: 0:2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
mecz zakończył się wynikiem 3-6 3-6 także proszę o poprawę podliczenia typu.

// zrobione, na przyszłość podawaj linki tutaj, bo żeby znaleźć twój post trzeba szukać i szukać.
 
K 1

koza2109

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie do modów, którzy zajmują się Typami Dnia - często zdarza Wam się wpisać lub nie uznać komuś analizy bo jest krótka lub po prostu z analizą nie ma nic wspólnego, jednak ku mojemu zdziwieniu nigdy nie została zwrócona uwaga na &quot;analizę&quot; kolegi Maer.
Panowie, bądźmy poważni ale czy liczba mieszkańców, barwy, data założenia klubu ma jakieś znaczenie...? Pisanie liczb słownie upatruję tylko jako swoiste wypchanie &quot;analizy&quot; treścią. Zresztą zauważcie, iż jest to schemat tylko zmieniają się kluby. Jedyny jego wkład to zacytuję&quot;Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Ismaily Sporting Club u siebie gra w tym sezonie dobrze i co ważniejsze gra u siebie przed swoimi kibicami a Wadi Degla Football Club na wyjazdach gra gorzej niz u siebie i moim zdaniem gospodarze tego meczu to wykorzystają i pokonaja gości na swoim obiekcie.&quot; Masło maślane nic z tego nie wynika...Panowie bądźmy poważni.
 
E 0

earher

Użytkownik
W czwartkowych typach 6.11 w mojej analizie 2 razy z rozpędu napisałem liga mistrzów zamiast liga europejska. Czy top zostanie zaliczony?
Żaden problem, literówka zwykła (poprawiona). Przydałoby się też napisać z kim gospodarze mieli grać, bo była pustka (ale też już dopisałem Inter). To tak na przyszłość, bo radzę się nie przyzwyczajać, że zawsze będę miał taki humor do poprawiania. Od tego jest Podgląd posta, zeby sprawdzić czy wszystko ok i unikać takich pomyłek.
//psotnick
 
T 44

typer-mosel

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego posta w dziale typy dnia, z dnia 7.11.2014 (strona 3).
Bukmacher: W I L L I A M H I L L
Po napisaniu &quot;normalnie&quot;(bez przerw) znika treść.
^^^Typ oczywiście po kursie 1,73 jest na wygraną gospodarzy RAZEM Z DOGRYWKA^^^

No to się rozumie samo przez się, w williamie nie ma remisów w koszykówce. Zresztą zwykle tak jest, jeśli typ 3 drogowy to jest to wyraźnie zaznaczone. Więc nic nie trzeba zmieniać.
//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Proszę o poprawę zapisu postu nr #42 w typach na sobotę (08.11). Z góry dzięki
(nie mogę skopiować postu ze względu ze pisze z telefonu) pozdrawiam
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Przepraszam mój typ na dziś 8.11 jest w niedzielę, proszę o przesunięcie ;)
Nie ma takiej mozliwości, musisz go po prostu powtórzyć w temacie na niedzielę i dopiero wtedy skasuję ten błędny.
Bo gdybym po prostu przeniósł to byłby wcześniej niż post wprowadzający temat, a to by wyglądało dziwnie.
//psotnick
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Pytanko do regulaminu. Nie mozna by było do oferty bukmacherów dorzucić marathonbet? Mają fajne kombinacje w hokeju, których inne buki (juz) nie mają, albo nie widziałem.

Na razie nie ma takich planów. Lista zawiera te buki, które w jakiś sposób współpracowały z Forum przy jakichś konkursach czy promocjach, zresztą jest ona tak obszerna, że zawiera właściwie wszystkie buki (oprócz rosyjskich), które są najpopularniejsze u nas. Tak że można znaleźć w ofercie każdy dowolny typ jaki sobie wymyślisz i jeszcze więcej.
//psotnick
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Witam, dostałem za ostatni mój typ wstawiony 7.11.14 r. minus 100 mimo tego, że mecz mi wszedł. Chodzi dokładnie o ten:
Dyscyplina: Hokej- Rosja KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Novosibirsk- Dinamo Riga
Typ: under 4.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Proszę o ponowne rozpatrzenie i wystawienie dobrego rozliczenia za to spotkanie.
Mam jeszcze jedną sprawę, otóż w dzisiejszym typie wkradł mi się błąd :
Dyscyplina: HOKEJ Czechy 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trebic - Kadan
Typ: under 4.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Oddsring
Mecz odbędzie się równo o 17: 30 a nie jak podałem wyżej. Dzięki i pozdrawiam
kido @ poprawione, link do tematu na przyszłość podawaj
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Pytanko do regulaminu. Nie mozna by było do oferty bukmacherów dorzucić marathonbet? Mają fajne kombinacje w hokeju, których inne buki (juz) nie mają, albo nie widziałem.

Na razie nie ma takich planów. Lista zawiera te buki, które w jakiś sposób współpracowały z Forum przy jakichś konkursach czy promocjach, zresztą jest ona tak obszerna, że zawiera właściwie wszystkie buki (oprócz rosyjskich), które są najpopularniejsze u nas. Tak że można znaleźć w ofercie każdy dowolny typ jaki sobie wymyślisz i jeszcze więcej.
//psotnick
Ano nie do końca. Marathon ma połączenie zwycięzca + ilość goli lub że np dany zespół strzeli w każdej tercji, no ale najbardziej mi chodzi o kombinacje gole + zwyciezca i to sa fajne kursy. Nie moge znalezc podobnych zdarzen na innym buku. Moze ktos widział.
 
makaveli23 230,3K

makaveli23

Użytkownik
witam, w razie gdyby mialo byc ze kiepska analiza, bo typ wszedl, ale w analizie meczu pomylilem New Orleans Pelicans z Charlotte Hornets, wiec analiza podana w temacie na piatek jest do kosza, podaje zastępczą i proszę o zmianę:
Cavaliers 2-3 kontra Pelicans 3-2. Jak widac to goscie rozpoczeli sezon lepiej, ale Cavaliers to przebudowana druzyna z nowymi zawodnikami, jak Lebron James czy Kevin Love i musi sie zgrać, a Pelicans maja juz zgraną pakę i jak narazie lubią sprawiac niespodzianki, jak wygrana w San Antonio, tak wiec Cavaliers nadal szuka chemii w zespole i mysle ze poczatek meczu moze byc trudny, mysle ze Pelicans bedzie sie chcialo kontynuowac dobrą grę po ostatniej wygranej nad San Antonio Spurs wiec
zacznie z grubej rury, ale w drugiej polowie Cavaliers jako ze gra u siebie przed wspaniała publicznoscia sie ogarnie, bedzie gonic wynik. W koncowce licze na geniusz Lebrona i Irvinga jak i na przechylenie szali zwyciestwa na strone gospodarzy. Pelicans zagra dobry mecz ale to moze nie wystarczyc, choc ich wygraną nie bedzie sie co dziwic.
1. Jaki piątek do cholery?
2. Gdzie niby pomyliłeś Hornets z Pelicans?
Ostatni raz poprawiam takie pierdoły. Podgląd posta jest od tego, zeby sprawdzić czy wszystko w porządku.
//psotnick

 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ile czeka się na nagrodę z typów dnia?
Mniej więcej do 2 tygodni od podania danych przez wszystkich zwycięzców, bo nagrody wysyłane są w jednym rzucie.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom