>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
suti 16

suti

Użytkownik
Witam, W mojej dzisiejszej analizie wystąpiło kilka błędów : http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-05-2011-sroda-58881-3.html#post2213892 Tak więc proszę o poprawę analizy z :
Na dziś typ z tenisa. Turniej ATP w Madrycie już rozpoczęty. O godzinie 16:30 zmierzą się ze sobą dwaj zupełnie inni tenisiści. Rafael Nada - czyli tenisista geniusz. Wygrał już wszystko co było do wygrania. Dla większości kibiców jest najlepszym tenisistą świata co potwierdza ranking - 1 miejsce. Jego rywal to Cypryjczyk który nie ma większych osiągnięć na swoim koncie. Zajmuje on odległe miejsce. Mój typ to można powiedzieć że jest na : Ile gemów ugra Baghdatis ? Mniej niż 6. Czyli wyniki 6:2 6:3, 6:3 6:1, 6:2 6:2. Myślę że ten mecz będzie łatwy szybki i przyjemny dla Nadala start już za chwilkę.
Na :
Na dziś typ z tenisa. Turniej ATP w Madrycie już rozpoczęty. O godzinie 16:15 zmierzą się ze sobą dwaj zupełnie inni tenisiści. Rafael Nada - czyli tenisista geniusz. Wygrał już wszystko co było do wygrania. Dla większości kibiców jest najlepszym tenisistą świata co potwierdza ranking - 1 miejsce. Jego rywal to Cypryjczyk który nie ma większych osiągnięć na swoim koncie. Zajmuje on 24 miejsce, i chodź Nadal na 5 ostatnich meczy po między tymi zawodnikami nigdy nie wygrał w setach do zera to dziś liczę na czyste konto setowe Hiszpana. Mój typ to można powiedzieć że jest na : Ile gemów ugra Baghdatis ? Mniej niż 6. Czyli wyniki 6:2 6:3, 6:3 6:1, 6:2 6:2. Myślę że ten mecz będzie łatwy szybki i przyjemny dla Nadala start już za chwilkę.
Dziękx :]
//Poprawione. Adi.
 
I 7

iuliusz

Użytkownik
W poniższej analizie, która dałem na dzień 05.05.2011 oczywiście chodzi o wygraną gospodarzy, co z resztą widać po kursie (który z resztą już spadł) jak i analizie wskazującej na U. Catolicę. Bardzo proszę o poprawienie cyferki w typie z &quot;2&quot; na &quot;1&quot;

Dyscyplina : Football , Copa Libertadores
Spotkanie : U. Catolica vs. Gremio
Typ : 2
Kurs : 2,20
Buk : Bet365
Analiza:
Kurs idzie ciągle w dół. Copa Libertadores. 1/16 rozgrywek. Gospodarze (Peru) podejmują zespół Gremio (Brazylia). W pierwszym meczu U. Catolica wygrała 1:2. Grała lepiej i na zwycięstwo w pełni zasłużyła. Goście będą walczyć bez: Victor, Rochemback, Gabriel, Andre Lima, Magrao, Lucio i Borges. Są to znaczne utrudnienia dla gości. Oczywiście znajdą mniej kluczowych zawodników, którzy będą chcieli się wykazać. Czyli gospodarze nie mogą się bawić z przyjezdnymi. Powinni szybko objąć prowadzenie, a później spokojnie utrzymać korzystny wynik do końca. Oczywiście gospodarze grają również u siebie, co też ułatwia sprawę. Warto grać, kurs błyskawicznie spada!
 
suti 16

suti

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-05-2011-czwartek-58947.html
Witam w moim typie będzie Plus czy minus ? Niby Walkower no to Poniżej, Ale też nie można skrzywdzić tych co dali Over. Nie wiem jak buk rozliczy ten zakład bo nie grałem go za realne. Pewnie będzie wzrot. To poproszę o Edytowanie tego posta i zmienienie go na taki &lt; to jest typ zastępczy w razie ZWROTU &gt; :

Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Ferrer - Stakhovsky
Typ: Under 21
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś, po wczorajszym Plusiku, znów typ z Tenisa. Mecz w którym zagra obecnie jeden z najlepszych tenisistów świata czyli Hiszpan Dawid Ferrer. David podejmie dziś Ukraińca Stakhovskyego. Faworyt ? No oczywiście Hiszpan. Dziś oferuję under 21 gemów. Inaczej mówiąc : Zakładając że Ferrer wygra to Ukrainiec ( aby typ okazał się wygrany ) będzie musiał zdobyć poniżej 9 gema ( jeśli Nadal dwa sety wygra do 6 ). Troszkę w tym typie kombinowania jeśli chodzi o przewidzenie. Ale myślę że dla tychj co się na tenisie chodź troszkę znają i go śledzą to nic trudnego. Tak popatrzyłem na statystyki ostatnich meczy Ferrera na powierzchni na której rozgrywany jest turniej w Madrycie i popatrzcie jak to wygląda :

Manarino 11:12 Ferrer
Nadal 12:6 Ferrer
Almargo 7:12 Ferrer


Hanescu 5:12 Ferrer
Berlocq 4:12 Ferrer

Wyniki w Gemach. To są ostatnie mecze Ferrera na ceglastej. Chyba jego ulubionej. Robi wrażenie, prawda ? Dziś spodziewam się wyniku w granicach 6:4 6:4, 6:3 6:4, 6:2 6:4. Ale jako że sport jest czasami bardzo zaskakujący to może i wygra reprezentant naszych południowo-wschodnich sąsiadów ? Bardzo mało prawdopodobne, ale w takim przypadku mój typ nie jest skazany na porażkę. Do rozpoczęcia meczu zostało ponad Godzinkę, ale może ktoś jeszcze skorzysta z Analizy co pozwoli mu na pomnożenie gotówki.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Przepraszam za pomyłkę w analizie i przypadkowo drugi raz naciśnięty klawisz wyślij odpowiedz, naprawdę nie było to zamierzone i nie miałem takiej intencji. Liczę na wyrozumiałość
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
witam dalem przez pomylke, mecz ktory juz byl typowany a w sensie Sevilla Real, bo nie zrozumialem poczatkowo zapisu poprzednika. Po za tym, ciekawe jakim cudem ma taki kurs w expecie jak ja typowalem tam ten mecz juz wczoraj i bylo i jest nadal 2,1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom