>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Witam mam pytanie. Czy ukaranieżółtą kartką jewst karane też minusowymi punktami w konkursie? Jesli tak to prosze o nieprzyznawanie mi (kuba230792) tej kasy w dniu 06.01.2011 za napisanie analizy pogrubioną czcionką. Coś było nie tak z programem albo moim komputerem, gdyż miałem odznaczoną opcje pogrubiania ale mimo to litery były wytłuszczone. Przepraszam i mam nadzieje ze sie to nie powtórzy.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Witam mam pytanie. Czy ukaranieżółtą kartką jewst karane też minusowymi punktami w konkursie? Jesli tak to prosze o nieprzyznawanie mi (kuba230792) tej kasy w dniu 06.01.2011 za napisanie analizy pogrubioną czcionką. Coś było nie tak z programem albo moim komputerem, gdyż miałem odznaczoną opcje pogrubiania ale mimo to litery były wytłuszczone. Przepraszam i mam nadzieje ze sie to nie powtórzy.
Nie, żólta kartka nie oznacza minusowych punktów. Co do tych pogrubionych/pochylonych analiz to z racji tego, że ten punkt regulaminu pojawił się niedawno, przymykamy na razie oko i sami poprawiamy. Także na razie nie masz sie co martwić, ale za kilka dni może to już być karane
 
A 0

adamo1592

Użytkownik
To w końcu można typować bez analizy czy nie? W wątku z regulaminem jest &#39;aktualizacja&#39;, że można, a mimo to, moje typowanie zostało usunięte z wątku na piątek prawdopodobnie za brak analizy.
 
S 37

spec19883

Użytkownik
kolego to chodzi o to ze nie musisz wklejac analiz do dzialow sportowych.twoja analiza musi byc w dziale typ dnia.Przedtem tak bylo jesli miales np.analize bayern-werder w typie dnia to ja tez musiales wkleic do dzialu pilka nozna temat bundesliga.rozumiesz?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zamiast buka STS chciałem poprawić na bwin o kursie 1.95. Typ ten sam
Kanonier0392 / przykro mi, ale jest już za późno. Nie przyjmujemy zgłoszeń po fakcie wychwycenia naruszenia regulaminu.
Wyjaśni mi to ktoś ? Nowy chłopak na forum chciał zmienić buka, bo dał nieregulaminowego.... Fakt, po wychwyceniu...
A dziś obserwuję sobie jak ktoś po 1. powtarza typ Dobermana, a po 2. bardzo wyraźnie zawyża kurs ! I co ? Mimo tego, iż zostało to napisane nawet przez Kuertena ( w nieodpowiednim miejscu ), to nagle w cudowny sposób typ zmienia się na handicap i następuje korekta kursu... Po kilkunastu godzinach od podania i tego nie wychwycił nikt ? A podobno gramy wszyscy fair play...
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Podczas pisania posta zmienił się typ, który chciałem zatypować, z Boston Celtics -9,5 na Boston Celtics -9. Kosmetyczna sprawa, jednak proszę o poprawienie.
Nie mogę podać linku, ponieważ nie mam 10 postów, jest to #20 post w Typie Dnia
8 stycznia 2010.
Z góry dzięki.
Kanonier0392 / ok.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Proponuje utworzyć taki temat w którym typerzy mogą ze sobą rywalizować. To proste ktoś podaje swój typ i nazwe użytkownika którego wyzywa a ten podaje swój typ. Na końcu ten kto przegra dziękuje przeciwnikowi i w ten sposób podwyższa sobie reputacje. Co o tym muślicie?;)
Kanonier0392 / na chwilę obecną odsyłam do działu konkursowego http://forum.bukmacherskie.com/f77/
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Witam!

moj typ na dzisiaj zostal wlasnie przelozony USSM Alger - Chlef dlatego tez dodam dzisiaj nowy typ.

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom