>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
qarter 38

qarter

Użytkownik
ja bym chciał wiedzieć czemu za ten typ dostałem (-100) :
(tu chciałem wstawić link ale nie mam jeszcze 10 postów, więc jest to post numer 24 w temacie Typy dnia - 21.07.2011 (czwartek))
przecież KRC Genk wygrało tak jak typowałem ?
 
1927mks 0

1927mks

Użytkownik
Prosze zastąpić mój post w dziale typy dnia, pisałem pierwszy raz nie zauważyłem powtórki, przepraszam za fatygę
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Spotkanie: Dolcan - Ruch
Typ:
Pierwsza połowa, 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: betsson
Analiza:

W pierwszym meczu Drużyna z Ząbek podejmować będzie drużynę ze śląska, Dolcan po fatalnym sezonie, przez którego większość był czerwoną latarnią ligi, w końcówce sezonu po przyjściu nowego trenera, dokonał wydaje się niemożliwego, wygrał ostatnie 7 na 8 rozegranych spotkań i utrzymał się w I lidze, tym razem zostały poczynione kroki, aby w kolejnym sezonie kibice nie musieli znowu przeżywać walki o utrzymanie do ostatniej kolejki i tak odeszło 11 starszych piłkarzy, doszło kilku młodych + 2 bardzo doświadczonych,
Maciej Tataj (Korona Kielce) i Michał Pulkowski (Ruch Chorzów),wyniki sparingów przemawiają na korzyść ząbkowiaków:

Zwycięstwa: 6 (m.in. Widzew Łódź)
Remisy: 0
Porażki: 1 (Górnik Łęczna)
Bramki zdobyte: 14
Bramki stracone: 6

Co do Ruchu, w klubie nie dzieje się dobrze, w tym sezonie muszą grać w Zabrzu bo nie dopuszczono ich stadionu do rozgrywek I ligi, przez co mieli olbrzymie problemy z otrzymaniem licencji, do tego w tamtym sezonie Ruch był typową drużyną własnego podwórka, nie potrafił zdobywać zbyt wielu pkt na wyjazdach za to dobrze prezentował się u siebie.

Na deser jeszcze 2 wyniki z zeszłego sezonu między zainteresowanymi drużynami

Dolcan Ząbki 4-3 Ruch Radzionków
Ruch Radzionków 0-1 Dolcan Ząbki

Jak widzimy 2 zwycięstwa ekipy z Ząbek, myślę ze spokojnie Dolcan wyjdzie na prowadzenie już w I połowie, polecam typ!
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jeśli gram typ, w którym w razie niepowodzenia zwracana jest połowa stawki, na forum rozliczacie go jako -100 czy zgodnie z zasadami azjana?
Kanonier0392 / Jeśli chodzi o Twój typ, CSKA wygra trzema bramkami to dajemy połowę punktów.
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
jeżeli nie będzie liczony to prosze o usunięcie postu z 25 lipca , a ja ją skopiuje po prostu na nastepny dzien.
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Ktoś mi napisał pod typem z wczoraj (26) że jest powtórzony a nie był bo koleś przede mną dawał over 2,5 Twente, a ja over 3,5. Nie zmienia to nic w rozliczeniu ale nie piszcie takich głupot bo zawsze sprawdzam wszystkie typy danego dnia zanim dodaje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom