>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
V 0

van-der-milosh

Użytkownik
Proszę o zmianę mojego typu, gdyż nie zauważyłem ze jest on już podany przez innego użytkownika.
Zamiast typu:2 proszę o edycję na: Pierwsza Połowa: 2.
Kurs 2.90, buk Betsson.

P.S Nie mogę wstawić odnośnika do wpisu, gdyż nie mam regulaminowych 10 postów.Post na stronie 5.

Redwitz // Zrobione.
 
G 4

gregor81070

Użytkownik
ja mam pytanie pisze mi ze mam usunąć jakies linki czy grafiki w postach o co chodzi ?

nie masz 10 postów , muszą być to wartościowe posty a nie byle co , w przeciwnym razie posty będą usuwane , a jak dalej będziesz spamował to dostaniesz kartkę :!: w temacie z typami jest zakaz urozmaicania postów ( kolory , czcionka itp) , grozi to kartkami . Konrad
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zgadzam się z tobą Krzysiu, oj panowie chyba potrzebna jest szybka zmiana kadry podliczających bo coś chyba olewają co niektórzy w całym miesiącu co przekłada się na koniec. Kpiny! żeby tabela była zaktualizowana 2x w miesiącu!? Albo ktoś chce się tym zajmować, albo niech przekaże to innym.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Tylko miki zajmuje sie tabelą?
Bo nie ma go od wtorku i wynikow ze stycznia nie ma.
Przecież ktoś za niego może te 3 dni dodać do tabeli
tylko miki, on ma gotową tabelę , wystarczy aby 3 dni dorzucić więc chyba bez sensu jest robienie tej tabeli od nowa , trzeba czekać na mikiego //Konrad
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Tylko miki zajmuje sie tabelą?
Bo nie ma go od wtorku i wynikow ze stycznia nie ma.
Przecież ktoś za niego może te 3 dni dodać do tabeli
Według moich nieoficjalnych obliczeń czołowa trójka się nie zmieniła i chyba ty benqsimens wygrałeś, bo to było tak, że przed ostatnim dniem byłem drugi za tobą, ale przez nietrafiony typ spadłem za Reptile&#39;a i wyprzedził mnie Kris, który trafił kurs bodajże 2,60, ale o ile dobrze pamiętam, gdybym nie typował w ostatnim dniu, to Kris wyprzedziłby mnie o jakieś 40 pkt., więc nie sądzę, żeby wyprzedził także ciebie.
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
kosa przed ostatnim dniem miales do mnie strate 17pkt. koncowa klasyfikacja to oczywiscie benq kris ja. ale jak widac mikiego wcielo a nikt inny sie dokonczeniem sprawy nie raczy zajac. coz.
pisałem wyżej , że miki ma gotową tabelę na kompie a nową robić to by się trochę zeszło :|//Konrad
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Witam! Popelnilem blad z analizą - zły kurs zamiast 1.90 przez przypadek dałem 2.05 proszę o zmiane. Typy dnia - 8 post. Zle skopiowalem - prosze o poprawienie.
ok , na przyszłość link//Konrad
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
Roztargniony Bumbaj..
Bumbaj w ferworze walki sie zapędził...i wstawił typ na dzisiejszą noc jako typ dzisiejszy (czwartkowy)...A mecz rozpoczyna sie o 2.00 w nocy czasu polskiego..Czyli powinien byc juz w typach dnia na piątek 04/02/2011..W momencie pisania tego postu TD na piatek nie byly jeszcze dostepne..Ale chyba dobrze by było przenieśc ten post..O co prosze i za co z góry dziekuję...Typ na mecz Miami Heat - Orlando Magic..
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-02-2011-czwartek-54489.html#post2092706

Pozyży post został nieuznany za kiepską analize. To dlaczego post poniższy, który jest dłuższy o pół liniki zostaje zaliczony?

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-02-2011-czwartek-54489.html#post2092706

W regulaminie dokładnie pisze: &quot;Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ&quot;
&quot;Aby wygrać konkurs należy się trochę napracować&quot;
Moim zdaniem lama94 się nie napracował, analiza jest mało uzasadniona. Więc sprawiedliwie było by rónież nie uznanie tego typu jeżeli mamy grac fair play!
Kanonier0392 / dlatego, że w trakcie przeglądania analiz, mecz, który analizował lama94 został już zakończony, w takich przypadkach kryteria ulegają zmianie, na korzyść użytkownika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom