>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
podaję taki sam typ jaki w konkursie na dzisiaj został już podany, jednak analiza użytkownika: kukocz21 jest na żywca skopiowana z oficjalnej strony Cracovii.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jeżeli podliczania typów przebiega jak narazie tak rewelacyjnie apelowałbym o to, żebyście ustalili, iż np. tabela będzie pojawiała się co tydzień. Jesteście za?
zobaczymy czy miki nadal będzie zainteresowany tabelką , póki co nie odpisuje nic i nie wiem co i jak , jak nie to ktoś inny deklarował chęć prowadzenia tabeli a raz na tydzień to moim zdaniem git by było./Konrad
 
A 0

alechin

Użytkownik
Poprosiłbym o dopisanie Bukmacher: Tobet w napisanym przeze mnie poście na pierwszej stronie typów dnia dla soboty 05.02.2011. Wkleiłbym link, ale niestety wyskoczył mi komunikat: &quot;Aby móc umieszczać linki lub grafiki w postach, musisz mieć napisane 10 lub więcej postów. Aktualnie napisałeś 2 postów&quot;.Z góry dziękuję i przepraszam za nieuwagę.
Kanonier0392 / ok.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
wiecie co sie dzieje z tym mikim??
bo to chyba nie jest normalne ze goscia nie ma od 5 dni na forum nie pisząc nic o tym że go nie bedzie
Śladu nie ma :| // Konrad
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Z tego co wiem to zaczęły mu się ferie więc pewnie gdzieś wyjechał ;) Swoją drogą mógł komuś przekazać tabele do uzupełnienia bo to trochę nie odpowiedzialne
no to faktycznie się popisał , dzień wcześniej pisał do mnie żebym podliczył 16,18,19 stycznia bo chce dodać do tabeli i wrzucić , potem jeszcze mi pisał że Luty trzeba poprowadzić wzorowo , no to ma :| Konrad
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Niech to podliczy ktos kto dotychczas z modow sie zajmowal tabela i tyle, to przeciez w walce o podium bylo max 5 osob wiec im podliczyc,dac wyniki, nagrody i po sprawie.
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
coś tu nie gra..
Bumbaj ma dwie sprawy:
1). w typie dnia odnosnie meczu Miami- LA Clippers w nagłówku dyscyplina jest na czerwono...skopiowało mu sie i nie zmienił na czarny...bylby wdzieczny za poprawke...
2). ma miejsce dziś dosyc dziwna sytuacja..trzy typy na ten sam mecz...jeden podobny do drugiego...a trzeci praktycznie identyczny jak drugi..no i co ciekawe...pierwszy rzecz jasna jest OK...drugi NIE bo powtórzony i podobny..Ale co jest niesamowite ten trzeci juz jest OK...Zresztą sami oceńcie...
Pierwszy: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652.html#post2099157
Drugi: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652.html#post2099315
Trzeci: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652-2.html#post2099388

1.ok
2. sprawa jest właśnie zgłoszona do administracji bo jest? pewna nieścisłość w regulaminie , czekam na decyzję i wszystko będzie poprawione ;) nie bój się ;) // Konrad140

Wszystkie trzy typy ocenione przez tego samego moderatora..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W związku z zamieszaniem mały co do regulaminu polecam zapoznać się z ciut sprostowanym regulaminem.
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
Tak więc jak przed wysłaniem typu radzę sprawdzić czy owy typ nie został już wpisany. A to nie zajmuje dużo bo wystarczy użyć opcji &quot; przeszukaj ten temat&quot; wpisać np Barcelona i już widzimy wszystkie typy jakie kto podał na to spotkanie.
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
ehh czyli ja mam typ powtórzony? troche to głupie z racji, że typ powtórzony to przecież dokładnie taki sam typ, a zdarzenie i tak jest inne. przecież na jednym kuponie i tak nikt nie przyjmuje i overu i bezposredniego wyniku dajmy jednego zdarzenia... zawsze osobny kupon i czy to over 196 punktów czy over 205 punktów, wszystko wazne by podpierać statystykami i jedni boją się to dają 196, a jedni są odważni i dają over 225. tak jak ja teraz dałem 1 do przerwy, a 1/1 czy 1 na koniec to są inne typy i powinny byc zaliczane wg mnie. czemu komus mamy odbierać szansę? wystarczy nie powielać dokładnie tych samych typów.
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Bumbaj ma dwie sprawy:
1). w typie dnia odnosnie meczu Miami- LA Clippers w nagłówku dyscyplina jest na czerwono...skopiowało mu sie i nie zmienił na czarny...bylby wdzieczny za poprawke...
2). ma miejsce dziś dosyc dziwna sytuacja..trzy typy na ten sam mecz...jeden podobny do drugiego...a trzeci praktycznie identyczny jak drugi..no i co ciekawe...pierwszy rzecz jasna jest OK...drugi NIE bo powtórzony i podobny..Ale co jest niesamowite ten trzeci juz jest OK...Zresztą sami oceńcie...
Pierwszy: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652.html#post2099157
Drugi: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652.html#post2099315
Trzeci: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-02-2011-niedziela-54652-2.html#post2099388

1.ok
2. sprawa jest właśnie zgłoszona do administracji bo jest? pewna nieścisłość w regulaminie , czekam na decyzję i wszystko będzie poprawione ;) nie bój się ;) // Konrad140

Wszystkie trzy typy ocenione przez tego samego moderatora..
wg mnie trzeci typ nie powinien byc zaliczony bo -2.5, a -3 to to samo, a ze -2.5 był szybciej podany to powinien byc zaliczony bo rozni sie od pierwszego (bodaj -6.5)
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
az sie boje znowu pisac..
Nie zebym byl zawziety albo wcibski ale nudzi mi sie w pracy..i przegladam forum..w niedzielnych TD kolega Pingwin ustrzelil piekny kurs..stawiajac na Liverpool..Mod tez tam strzelil..;)..polecam poprawke..bez zlosliwosci z mojej strony..a druga sprawa to wstawilem typ na tenis w San Jose..dzisiaj wszystkie mecze rozpisane sa na godz 20.00..i prawdopodobnie mecz o ktorym mowa rozpocznie sie juz po polnocy..jesli tak sie stanie to czy moge liczyc na przeniesienie na wtorek i na inny typ w poniedzialek? Pozrawiam
posta przeniosłem do tematu ze spotkaniami na Wtorek // Konrad, Bumbaj się pilnuje trochę ;)
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
ups..sorry dla konrada..
cos Bumbaja tknelo..i wrocil do podstaw..czyli do Regulaminu TD..I z przerazeniem przeczytal to co na czerwono i pogrubione..cofa to ze strzelaniem u moda i strzelil sobie w kudlaty leb..wszystko w tym typie Pingwina jest OK..A teraz Bumbaj do rana wkuwa Regulamin na pamiec..Jeszcze raz Przepraszam za gafe..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom