>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Przeglądając typy zauważyłem to:

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-02-2011-wtorek-54376-5.html#post2089306

Spotkanie: De Graafschap - Utrecht
Typ: 2(-0,25)
Kurs: 1.95
(...)
Podany przeze mnie handicap azjatycki oznacza, że zakład wygrywamy w razie zwycięstwa gości, w przypadku remisu otrzymujemy zwrot stawki.

✅0 Zwrot
Według mnie to nie jest do końca tak, bo handicap -0,25 to nie to samo co zakład DNB. W takim handicapie połowa stawki (50j) jest postawiona na zwycięstwo z handicapem -0,5 a druga połowa (drugie 50j) na zwycięstwo z handicapem -0. Inny zapis tego handicapu to -0, -0,5 a 0,25 wzięło się z tego, że jest to średnia arytmetyczna tych liczb. Nie ma możliwości, aby zwrócona została cała stawka. Jeśli był remis, to otrzymujemy z powrotem tylko jej drugą część (50j), a resztę przegrywamy na zakładzie z handicapem -0,5. Dlatego w mojej opinii powinno być tutaj ⛔50j.
Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli nie mam racji, ale tak jak pisałem - nie wydaje mi się, aby ten handicap był tym samym, co zakład DNB.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Z tego co pamietam jakiś administrator napisał że jeżeli miki nie doda tabeli w ciagu ilus tam godzin to sam podejmnie się uzupełnienia tej tabeli... Ale jak narazie to pełna olewka brak tabeli mikiego oraz obiecujacego administraora...
nie panikuj , zajmę się tą tabelą. Jutro powinna być // Konrad
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W związku z dyskwalifikacją Reptile za multikonta, 3 miejsce przypada czwartemu dotychczas Kosa248. Do tego Reptile w lutym też cię obowiązuje dyskwalifikacja.

Styczeń 2011


1. BenqSimens +1344
2. Kris1982 +1182
3. Kosa248 +984
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
W związku z dyskwalifikacją Reptile za multikonta, 3 miejsce przypada czwartemu dotychczas Kosa248. Do tego Reptile w lutym też cię obowiązuje dyskwalifikacja. Styczeń 2011 1. BenqSimens +1344 2. Kris1982 +1182 3. Kosa248 +984
skasuj te oszczerstwa póki sprawa nie jest wyjasniona
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Z tego co pamietam jakiś administrator napisał że jeżeli miki nie doda tabeli w ciagu ilus tam godzin to sam podejmnie się uzupełnienia tej tabeli... Ale jak narazie to pełna olewka brak tabeli mikiego oraz obiecujacego administraora...

nie panikuj , zajmę się tą tabelą. Jutro powinna być // Konrad
Nie administrator, a moderator.
Jutro powinna być tabela za styczeń, ma ją zrobić Konrad.
Na prawdę przepraszam, za zaistniałą sytuacje, jak już pisałem Neostrada dała siłe znaki, naprawiając łacze od 01.02.2011 do 08.02.2011
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
a co z lutym?

Prawdopodobnie Snajper się zajmie tabelką , chyba , że coś się zmieni w tej kwestii // Konrad

Nadal jestem od tabeli, luty właśnie licze, zrozumcie i zacznijcie czytać, byłem bez internetu... trudno liczyć co kolwiek jeśli nie mogę wejść na forum... / miki9971
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
jeśli mam rację to się mogę odwoływać nawet 5 lat, nie gadaj bzdur.
Z REGULAMINU KONKURSU TYPY DNIA:
&quot;Każdy może dostać tylko 1 wygraną, czyli z jednego IP może korzystać tylko 1 uczestnik!&quot; No i się to zgadza w miesiącu Styczniu z tego IP tylko ja pisałem typy i analizy! NIKT INNY!! Dlaczego więc dostaję dyskwalifikację ZA STYCZEŃ CHOCIAŻ WYKROCZENIE NASTĄPIŁO W LUTYM!?????
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
ja tam bym bronił Reptile&#39;a. Jeśli rzeczywiście nikt inny w styczniu nie grał w typach dnia z jego IP to powinien dostać nagrode. liczy sie dany miesiąc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
max212121 140

max212121

Użytkownik
Na prawdę przepraszam, za zaistniałą sytuacje, jak już pisałem Neostrada dała siłe znaki, naprawiając łacze od 01.02.2011 do 08.02.2011
Nikt nie wiedział ze zaistniała taka sytułacja;) Jest wszystko oki ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z Racji tego iż doszły mnie słuchy że u gości nie będzie grać 2 obrońców i gospodarze są podobno bardzo bojowo nastawieni, po za tym obie dużo strzelają i tracą proszę o zmianę typu na Over 4.00 u buka Bet365 po kursi 6.10-&gt;5.00:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-02-2011-sroda-54777-2.html#post2105214
analiza nijak ma się do tego typu na over, w sumie na ten aktualny typ również, wypisałeś tylko wyniki i miejsce w tabeli. Następnym razem przyłóż się
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom