>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mecz miał się rozpocząć po meczu Djokovica jak ja dawałem to w ofercie jeszcze było możesz się spytać supportu o której usuneli ;/
 
bula 2

bula

Użytkownik
witam
Będę brany pod uwagę do końcowej klasyfikacji jeżeli od dzisiaj do końca miesiąca będę podawał codziennie po jednym typie????
podstawą do klasyfikacji jest uzyskanie min 10 typów. Policz sobie i zobacz ;) // Konrad
 
bula 2

bula

Użytkownik
logiczne jeżeli do konca miesiaca mamy 11 dni
1 typ dzinnie to na koniec bede miał 11 typow
no to sobie sam odpowiedziałeś ;) brawo // Konrad
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Konrad z dnia wczorajszego dałeś przy moim typie ZŁA DATA a jak wczoraj zapytałem się wieczorem w tym temacie o ten typ i napisałem jaka jest sytuacja to Kanonier odpisał że OK ZALICZYMY możesz zobaczyć 1 stronę wcześniej to jak to jest?
spoko , nie widziałem , już poprawiam ;) // Konrad
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Właśnie zauważyłem błąd u siebie w analizie z poniedziałku (na szczęście są jeszcze nie podliczone). Napisałem tam kurs 3,60 a oczywiście powinien być 2,60 bo to są najwyższe kursy na tego typu zdarzenia. więc się przyznaję i proszę o poprawienie jeśli można ????
ok//Konrad
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
wczoraj wieczorem kolega mnie ubiegł z typem, dlatego prosiłem o poprawe na over 2,5 po kursie 2.2 za co dostałem ostrzeżenie:/ mam nadzieję jednak, że poprawiony typ będzie uwzględniony pozytywnie?
Kanonier0392 / dostałeś ostrzeżenie, bowiem zgłosiłeś problem w złym temacie, temacie konkursowym, powinieneś w tym - jak mówi regulamin.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Byłby to typ powtórzony za co dostałbyś -100... Ja ze swojej strony przepraszam za błąd we wczorajszej analizie. To oczywiście Brighton ma rozegrane mniej meczy i tylko może powiększyć przewagę, a nie musi gonić lidera. Co oczywiście nie rzuca najmniejszego cienia na słuszność mojego typu. ;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Proszę usunąć mój typ z dzisiaj dodany o 22.44 a wiec przed chwilką bo nie wiadomo czy się odbędzie dzisiaj więc napisze analize na inny typ z góry dzięki
ok // Konrad
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiejsi goście prezentują się beznadziejnie w meczach wyjazdowych. Ostatni mecz jaki wygrali na wyjeździe był 17 kwietnia 2010 roku. W lidze po meczu z LDU potrafili już przegrać 3:0 i zremisować 1:1 z aktualnie najsłabszym zespołem w lidze Quilmes AC który ma na swoim koncie jak na razie tylko jeden zdobyty punkt. Independiente ostatnio potrafiło na własnym terenie wygrać 4:0 z aktualnie przedostatnim Newell s Old Boys.Oba zespoły już się spotkały dość niedawno ze sobą i to na terenie Independiente w rozgrywkach Copa Libertadores, wygrali goście i to aż 1:3. Dzięki tej wygranej Godoy Cruz zrobiło ogromny krok w stronę awansu.
W grupie 8 w copa libertadores okropnie ciasno. Bo o ile jutro wygrają goście to 4 zespoły będą miały po 6 punktów, w co bardzo nie chce mi się wierzyć. Godoy Cruz o ile dzisiaj wygra wskoczą w tabeli na pozycję lidera mając na koncie 9 punktów. Pod nimi będzie LDU Quito z 6 punktami i urugwajski Penarol który też ma 6 punktów, ale gorszy bilans bramkowy. Independiente ma tylko 3 punkty, a z ich formą wyjazdową jakoś nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj ugrają kolejne 3 punkty.
Do tego kurs fajny więc myślę, że warto spróbować.Dodam jeszcze że Godoy w bezpośrednich spotkaniach wygrało 3 razy z Independiente i raz zremisowało.Pozdrawiam.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-03-2011-sroda-57083.html#post2172475
A teraz:
... W skrócie to dzisiejsi goście prezentują się beznadziejnie w meczach wyjazdowych. Ostatni mecz jaki wygrali na wyjeździe był 17 kwietnia 2010 roku. W lidze po meczu z LDU potrafili już przegrać 3:0 i zremisować 1:1 z aktualnie najsłabszym zespołem w lidze Quilmes AC który ma na swoim koncie jak na razie tylko jeden zdobyty punkt. Independiente ostatnio potrafiło na własnym terenie wygrać 4:0 z aktualnie przedostatnim Newell s Old Boys. Oba zespoły już się spotkały dość niedawno ze sobą i to na terenie Independiente w rozgrywkach Copa Libertadores, wygrali goście i to aż 1:3. Dzięki tej wygranej Godoy Cruz zrobiło ogromny krok w stronę awansu. W grupie 8 w copa libertadores okropnie ciasno. Bo o ile jutro wygrają goście to 4 zespoły będą miały po 6 punktów, w co bardzo nie chce mi się wierzyć. Godoy Cruz o ile dzisiaj wygra wskoczą w tabeli na pozycję lidera mając na koncie 9 punktów. Pod nimi będzie LDU Quito z 6 punktami i urugwajski Penarol który też ma 6 punktów, ale gorszy bilans bramkowy. Independiente ma tylko 3 punkty, a z ich formą wyjazdową jakoś nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj ugrają kolejne 3 punkty. Do tego kurs fajny więc myślę, że warto spróbować.
http://forum.bukmacherskie.com/f167/copa-libertadores-2011-a-53702-4.html#post2172441
http://sportowe-analizy.blogspot.com/2011/03/godoy-cruz-at-ca-independiente.html
 
haua 3

haua

Użytkownik
W niedziele postawilem na UDINESE handicapa i TRAFIŁEM. Dlaczego więc mam minus 100???
Kanonier0392 / ok, poprawiłem już.
 
antos1992 1

antos1992

Użytkownik
Witam, jako że zacząłem dopiero zabawę z Wami, wyleciało mi z głowy iż kurs minimalny musi być 1,40. Po za tym źle porachowałem dni i do końca miesiąca będę w stanie podać.. 9 typów. Prosiłbym o usunięcie posta w temacie &#39;Typy dnia 24-03&#39;. Niestety nie mogę podać linka z powodu zbyt niskiej ilości postów. Mogę jedynie powiedzieć iż jest to pierwszy post na drugiej stronie.
Kanonier0392 / ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom