>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Nie wiele to zmienia ale w ramach uczciwości wg. mojej prywatnej statystyki w tabeli nie jest ujęty jeden mój nie trafiony typ przez co powinienem mieć -200 pkt niestety i spaść o 2 miejsca, może kolejny miesiąc będzie lepszy. ????
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
O kurcze ............. znowu mi chyba wyszła grubsza trzcionka a mam już zółtą kartkę nie wiem co mam zrobić ale wcale ją nie pogrubiam może mi ktos podpowie jak zrobic aby było dobrze . Sory !
poprawiłem // Konrad ;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Panowie czy dalej jest tak że zwycięzca z danego miesiaca otrzymuje status Typera? Bo wiem ze kiedyś tak było ale teraz nie widzę tego w regulaminie :p
rangi typer już nie ma // Konrad
 
C 3

czarnytm

Użytkownik
Otrzymałem -100 pkt za powtórzony typ aczkolwiek gdy robiłem analize nikt wczesniej nie podał tego typu i stało się to podczas mojego pisania , więc myśle że niesłusznie otrzymałem kare.
nie umieściłem linku gdyż nei przekroczyłem 10 postów.
niby miałeś 15 minut na to żeby zaznaczyć analizę , kliknąć kopiuj , odświeżyć stronę i sprawdzić jeszcze raz , albo pisać analizy w notatniku i później wkleić. zgłosiłeś się sam więc napisz na PW czy chcesz zmiany typu czy aby ten podliczony był na 0 pkt. // Konrad
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie 1.04 podałem jako typ na Schalke, u mnie w Expekt normalnie zaliczyli kurs i policzyli mi tak jak wygrałem bo taka rzekomo padła decyzja,że mają wypłacać, wynik 0-2 został podtrzymany. więc pytanie, czemu mój post odnośnie typów dnia został usunięty z tego z dnia i nie mam przyznanych punktów... pozdro
 
J 5

janik85

Użytkownik
Wyrecze Cie ????
Po przejeciu prowadzenia a nie po objeciu, to jest znaczna roznica. Typ tez zle podpisales. Ma byc : Wygra po przejęciu prowadzenia
Chodzi o to ze najpierw musi prowadzic Totenham a pozniej Real ma wyrownac, nastepnie wyjsc na prowadzenie (przejecie) i wygrac. A nie strzelic bramke na 1-0 i trzymac do konca wynik. Po kursach widac, ze to nielogiczne. Na zwyciestwo jest 1.4 a na to zdarzenie 6.5.
Pozdro
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie mam jak wkleić linka do posta bo mi wklej nie działa.
Moj post na temat Angels at Ray na środowe mecze. Tam jest kurs &quot;@ 1.50&quot;.... ma być oczywiście @ 2.50 ????
Zmieńcie...
A napisać &quot;PROSZĘ&quot; to nie łaska? Zmienione. / miki9971
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom