>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jak zwroty mają się do skuteczności typów? Jeżeli mam, przypuśćmy, 5 podanych typów i 4 z nich to wygrane, a 1 to zwrot, skuteczność wynosi 100%? Pytam w kontekście tych punktów przyznawanych lub odejmowanych za skuteczność.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak zwroty mają się do skuteczności typów? Jeżeli mam, przypuśćmy, 5 podanych typów i 4 z nich to wygrane, a 1 to zwrot, skuteczność wynosi 100%? Pytam w kontekście tych punktów przyznawanych lub odejmowanych za skuteczność.
tak. zwroty nie są uwzględniane w tabeli ;)
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Jak rozliczane są typy w przypadku walkowera w tenisie ziemnym?
Liczy się oficjalne zwycięstwo danego zawodnika czy następuje zwrot?
Kanonier0392 / zwrot.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jak liczycie krecze w tenisie? Tak, jak rozstrzyga to dany bukmacher, czy wszystkie krecze, nieważne u którego buka grane, rozliczacie jako zwrot?
Kanonier0392 / zwrot.
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Kiepska analiza, wszystko jest: bezpośrednie spotkania, ostatnie mecze, forma aktualna, miejsce w rankingu. Czego wam tu brakuje? bez jaj, chyba że ten kto to sprawdzał dal na Roddicka...
oto ten typ:
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Roddick A. - Istomin D
Typ:2
Kurs:1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w nocy zmierzy sie 30 rakieta swiata (Andy Roddick) z 51wszym w rankingu Istominem. Andy Roddick jest daleki od swojej najlepszej formy na czym opieram swój typ, ponadto Istomin już wygrywał ze swoim dzisiejszym rywalem i to całkiem nie dawno bo 18-02-2012 na turnieju w San Jose 6:4 6:2
wyniki poprzedniej rundy:
29/02-12 R32 Roddick, Andy vs. Petzschner, Philipp 2:1 46 64 61
27/02-12 R32 Istomin, Denis vs. Ebden, Matthew 2:0 62 63
Kiepska analiza.
Ostatnio edytowane przez Kanonier0392 ; 01-03-2012 o 17:59
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
a czy ja się pytam o to czy będziecie dawać połówki czy o możliwość podawania takich typów?
Kanonier0392 / to jednoznaczne, skoro nikt jeszcze ich nie usunął i nie zwrócił uwagi użytkownikowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom