>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
prosze o wklejenie mojego typu na dzien jutrzejszy, gdy tylko powstanie temat
Tenis, Kwalifikacje, Us Open, 0:05, 24.08.2012
Arruabarrena-Vecino L. - Buyukakcay C.
typ: 2-0
2,62
Bet365
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w spotkaniu drugiej rundy turnieju kwalifikacyjnego do US Open, Hiszpanka Arruabarrena Vecino spotka sie z Turczynka, Buyukakcay. 19-letnia Hiszpanka w pierwszej rundzie ograla Amerykankę, Boserup po trzysetowym pojedynku. Natomiast Turczynka, ktora ma juz na karku 23 lata pokonala inna Amerykanke, Weinhold. Faworytka spotkania jest mlodsza, ale bardziej ograna Hiszpanka. Oczywiscie jak to z zawodnikami z hiszpanskimi, tak jest i z Arrubarrena Vecino, jej glowna sila jest regularnosc, a jej ulubiona nawierzchnia maczka. Lara ma jednak na swoim koncie jeden tytul ITFowski na kortach twardych. Dla Turczynki jest to zdecydowanie ulubiona nawierzchnia, wygrala ona piec turnieji itfowskich, wszystkie na hardzie, ostatni jednak ponad 2 lata temu. Turczynka nie moze przebic sie chocby do swiatowej setki, czego Hiszpanka jest juz bardzo bliska, a reprezentantka Turcji gra coraz gorzej. Ostatnimi czasy przegrywa praktycznie wszystko. Donieck pierwsza runda, Wimbledon pierwsza kwalifikacji, ITF Nottingham pierwsza, Astana druga. Podczas ostatnich czterech turnieji wygrala zaledwie jedno spotkanie. Mimo, ze nie jest to ulubiona nawierzchnia Hiszpanki, to potrafila ona niedawno pokonac Amerykanke, Cohen i powalczyc ze swoja kolezanka z reprezentacji bardzo utalentowana, Mugurzą. Turczynka jest w slabej formie i mysle, ze dzis nie nawiaze rownorzednej walki z mlodsza przeciwniczka.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
prosze o wklejenie mojego typu gdy tylko powstanie temat na dzien jutrzejszy
Tenis, ATP Winston Salem, 0:30, 25.08.2012
Querrey - Berdych
typ: Querrey
2,625
Sportingbet
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w polfinale turnieju w amerykanskim, Winston Salem, reprezentant gospodarzy Sam Querrey spotka sie z Czechem, Tomasem Berdychem. Najpierw przypomne droge obu panow do finalu, jak i ostatnie wyniki. I tak Querrey po drodze do 1/2 finalu ogrywal kolejno Giraldo, Lopeza i Dolgopolova. Natomiast reprezentant naszych poludniowych sasiadow, Bogomolova, Nieminena i Darcisa. Amerykanin wydaje sie byc ostatnimi czasy naprawde w dobrej formie, zaliczal co prawda zaledwie III runde w Toronto i II w Cincinatti, przegrywal jednak tam z Murrayem i Djokovicem, po drodze ogrywajac dwukrotnie Melzera oraz Nishikoriego. Berdych natomiast ostatnio negatywnie zaskakuje swoja dyspozycja. Wimbledon I runda z Gulbisem, Igrzyska I runda z Darcisem, Toronto II runda z Gasquetem, Cincinatti II runda z Raonicem. Dlatego nie za bardzo rozumiem faworyzowania Berdycha przez bukmacherow. Querrey wydaje sie byc w dobrej formie, ponadto gra u siebie, na pewno nie odpusci tego spotkania, w celu lepszego przygotowania do US OPEN, co wydaje sie byc mozliwe w przypadku Berdycha. Ponadto Querrey swietnie czuje sie na kortach twardych. Uwazam, ze to Amerykanin ma wieksze szanse na zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu i to on je wygra.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Myślę, że przeniesienie wczorajszego typu uzytkownika Arsenal789 na dzisiaj jest nie fair w stosunku do pozostałych graczy, walczących o wygraną w tym miesiącu.

Podał wczoraj zakład tenisowy z godziną rozpoczęcia 23.00, a mecz został rozegrany dzisiaj w nocy. Dzisiaj o 7 z minutami napisał, że chce, aby ten zakład przenieść na dzisiaj. Już było wiadomo, że jest wygrany. Nie wiem dlaczego jego postu już nie ma, bo rano jeszcze widziałem jego prośbę w tym dziale.

Według mnie taką prośbę mógłby napisać przed meczem, czyli przed 23.00 wczorajszego dnia, a nie po meczu. Wtedy można to zaaprobować. Na pewno nie , jeśli taka prośba jest pisana po meczu.

A co by było gdyby ten zakład był nietrafiony i nie byłoby prośby użytkownika Arsenal789?

Byłby według regulaminu zwrot, bo podał zakład, który nie został rozegrany dnia, na który podał.

Według mnie tak nie można robić. Proszę moderatorów oraz głównego administratora o wypowiedzenie się w tej sprawie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Myślę, że przeniesienie wczorajszego typu uzytkownika Arsenal789 na dzisiaj jest nie fair w stosunku do pozostałych graczy, walczących o wygraną w tym miesiącu.

Podał wczoraj zakład tenisowy z godziną rozpoczęcia 23.00, a mecz został rozegrany dzisiaj w nocy. Dzisiaj o 7 z minutami napisał, że chce, aby ten zakład przenieść na dzisiaj. Już było wiadomo, że jest wygrany. Nie wiem dlaczego jego postu już nie ma, bo rano jeszcze widziałem jego prośbę w tym dziale.

Według mnie taką prośbę mógłby napisać przed meczem, czyli przed 23.00 wczorajszego dnia, a nie po meczu. Wtedy można to zaaprobować. Na pewno nie , jeśli taka prośba jest pisana po meczu.

A co by było gdyby ten zakład był nietrafiony i nie byłoby prośby użytkownika Arsenal789?

Byłby według regulaminu zwrot, bo podał zakład, który nie został rozegrany dnia, na który podał.

Według mnie tak nie można robić. Proszę moderatorów oraz głównego administratora o wypowiedzenie się w tej sprawie.
Dokladnie popieram, juz dobre 2-3 godziny przed 23 bylo wiadomo, ze mecz nie zostanie rozegrany w dniu wczorajszym
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Nie mogę założyć, że użytkownik mógł skierować prośbę przed meczem, bo może po prostu nie mógł. Potraktowałem te przenosiny jako ułatwienie pracy moderatorowi, który będzie podliczał dany dzień. O to właśnie chodzi, żeby użytkownicy zgłaszali, jeśli dane spotkanie nie odbędzie się w ustalonym terminie. Tak żeby była jasność przy podliczaniu. Nie chcę teraz wszczynać jakiegoś śledztwa czy dany użytkownik miał z tego jakąś korzyść, czy nie.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dla mnie jest to tylko zabawa , więc jeśli użytkownicy mają coś przeciwko to proszę o zwrot w tym typie. Mimo wszystko trafiaony:razz:✅
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
1. Nie no bez urazy, ale tutaj nie chodzi o &quot;zalożenie&quot; czy &quot;zakładanie czegoś&quot;, a już na pewno o to, że zakładasz, że nie mógł. To jest jego strata, bo skoro chce brać udział w konkursie to musi poświęcić 30 sek. na to, żeby sprawdzić swój mecz i napisać, że chce przenieść zakład.

Co więcej, z tego co pamiętam, to napisał jednoznacznie w dzisiejszym swoim poście, którego już nie ma, że mecz był grany koło 2 w nocy, a wtedy to on już śpi i nie interesuje go co się wtedy dzieje.

2. Gdzie jest post z godziny 7 z minutami, zapisany w tym dziale, z jego prośbą o przeniesienie tego meczu. Dlaczego został skasowany i przez kogo?

3. Właśnie o to chodzi, aby userzy zgłaszali w razie czego prośbę o przeniesienie zakładu na następny dzień, gdy są go pewni i chcą tego, bo przyniesie im wygraną. Tylko dobrze byłoby, aby taka prośba była wystosowywana przed rozpoczęciem meczu, a nie po jego zakończeniu.

4. Śledztwo? Wystarczy spojrzeć na godzinę rozpoczęcia tego meczu. Do moderatorów należy właśnie porównanie tej godziny z godziną rozpoczęcia meczu w przypadku takich próśb. Są od prowadzenia przejrzystości konkursu.
A właśnie ten zakład jest trafiony i wprowadza niepotrzebne nerwy przy zaliczeniu go przez opiekunów konrkusu jako prawidłowo oddanego.

5. Zakład ten został oddany przez lidera konkursu więc dobrze byłoby, aby wygrał uczciwie, a takie postępowanie akurat nie ma nic wspólnego z zasadami fair play.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Co więcej, z tego co pamiętam, to napisał jednoznacznie w dzisiejszym swoim poście, którego już nie ma, że mecz był grany koło 2 w nocy, a wtedy to on już śpi i nie interesuje go co się wtedy dzieje.
O 2:00 normalni ludzie raczej śpią, ale to że spałem nie znaczy że nie interesuje mnie mecz więc wymyślaj głupot. A po drugie napisałem wyżej aby ten typ został rozliczony jako &quot; zwrot&quot; więc po co dyskutujesz. Dodam jeszcze tylko że mnie interesują tylko moje typy a nie czepiam się innych użytkowników.Powodzenia i aby nikt nie uważał że gram nie Fair Play powtarzam że zgadzam się na &quot;zwrot&quot; mimo że trafiłem typ. Powodzenia !!!;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
1. Nie no bez urazy, ale tutaj nie chodzi o &quot;zalożenie&quot; czy &quot;zakładanie czegoś&quot;, a już na pewno o to, że zakładasz, że nie mógł. To jest jego strata, bo skoro chce brać udział w konkursie to musi poświęcić 30 sek. na to, żeby sprawdzić swój mecz i napisać, że chce przenieść zakład.

Co więcej, z tego co pamiętam, to napisał jednoznacznie w dzisiejszym swoim poście, którego już nie ma, że mecz był grany koło 2 w nocy, a wtedy to on już śpi i nie interesuje go co się wtedy dzieje.

2. Gdzie jest post z godziny 7 z minutami, zapisany w tym dziale, z jego prośbą o przeniesienie tego meczu. Dlaczego został skasowany i przez kogo?

3. Właśnie o to chodzi, aby userzy zgłaszali w razie czego prośbę o przeniesienie zakładu na następny dzień, gdy są go pewni i chcą tego, bo przyniesie im wygraną. Tylko dobrze byłoby, aby taka prośba była wystosowywana przed rozpoczęciem meczu, a nie po jego zakończeniu.

4. Śledztwo? Wystarczy spojrzeć na godzinę rozpoczęcia tego meczu. Do moderatorów należy właśnie porównanie tej godziny z godziną rozpoczęcia meczu w przypadku takich próśb. Są od prowadzenia przejrzystości konkursu.
A właśnie ten zakład jest trafiony i wprowadza niepotrzebne nerwy przy zaliczeniu go przez opiekunów konrkusu jako prawidłowo oddanego.

5. Zakład ten został oddany przez lidera konkursu więc dobrze byłoby, aby wygrał uczciwie, a takie postępowanie akurat nie ma nic wspólnego z zasadami fair play.
Wyjaśniam dwójkę.

Pomyliłem się przy przenoszeniu posta. Przeniosłem początkowo przez przypadek właśnie ten post z prośbą do tematu konkursowego. Zaraz to poprawię.

Użytkownik Arsenal789 godzi się na zwrot, więc zamykam sprawę i przepraszam za zamieszanie.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
W tabeli 1-29 sierpnia jest maluteńki błąd. Chodzi o mecz:

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-08-2012-sroda-81113.html#post3041692

To spotkanie zostało rozegrane 30 sierpnia a nie 29 sierpnia, w związku z czym według regulaminu konkursu:

▶ Nie patrzymy na godzinę podaną u bukmachera (np. w tenisie czy NBA czasami) gdyż często bukmacherzy blokują kursy wcześniej niż rzeczywiście jest planowany mecz. Patrzymy najlepiej na oficjalny live, lub jakiś dobry livescore.

powinno być rozliczone jako zwrot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom