>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
M 2

m4cko

Użytkownik
Musze przyznać, że jest to najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Naprawde jak patrze to są tu rzetelne, bardzo dobre typy. Dzięki temu moja skuteczność na pewno wzrosła. Dzięki chłopaki. Moim wpisem chce wam po prostu pogratulować, a także jak będe miał chwile czasu to rzuce jakieś typy od siebie ???? Pozdrawiam i oby tak dalej!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
W tabeli 1-29 sierpnia jest maluteńki błąd. Chodzi o mecz:

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-08-2012-sroda-81113.html#post3041692

To spotkanie zostało rozegrane 30 sierpnia a nie 29 sierpnia, w związku z czym według regulaminu konkursu:

▶ Nie patrzymy na godzinę podaną u bukmachera (np. w tenisie czy NBA czasami) gdyż często bukmacherzy blokują kursy wcześniej niż rzeczywiście jest planowany mecz. Patrzymy najlepiej na oficjalny live, lub jakiś dobry livescore.

powinno być rozliczone jako zwrot.
jak najbardziej, podbijam
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Nie chcę się wtrącać bo jestem nowy na tym forum.Ale uważam że wprowadzanie kursów a raczej rynków z betfair do tego konkursu jest błędem.Rynki są bardzo zmienne i np. w przypadku meczów z bardziej egotycznych lig zdarza się że ktoś mało zorientowany zagra małą stawką za np.10euro kursem nie adekwatnym do kursów oferowanych przez innych bukmacherów.(np.na sportingbet w meczu x vs x jest kurs na under 2.5 1.8 a na betfair na ten sam zakład np. kurs 2.4). Ja w ten sposób grałem, da się ???? . Po za tym nie ma szans by ktoś mógł sprawdzić czy ktoś nie zawyża kursów.Wydaje mi się że ten schemat gry pomija się z ideą tego konkursu. Przecież mógłbym w jednym zdaniu napisać analizę że kurs nie adekwatny do zakładu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak najbardziej, podbijam
Pisałem Ci już na PW :|
Mecz planowo miał odbyć się 29 sierpnia o 23 godzinie. Czyja to wina, że mecz został lekko przesunięty i rozpoczął się kilka minut po północy ? Nikt nie siedzi przy kompie 24h i nie pilnuje czy mu czasem meczu nie przesunęli. W sytuacjach, gdzie mecz został przesunięty kilka/kilkanaście minut w czego efekcie rozpoczynał się po północy zawsze szedłem na rękę oddającego typ i w tej sytuacji będzie tak samo. Typ zaliczony,punkty także.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Czemu ma więc służyć regulamin i zapis w nim:

▶ Nie patrzymy na godzinę podaną u bukmachera (np. w tenisie czy NBA czasami) gdyż często bukmacherzy blokują kursy wcześniej niż rzeczywiście jest planowany mecz. Patrzymy najlepiej na oficjalny live, lub jakiś dobry livescore.
Ktoś pisze regulamin po to, żeby konkurs miał ramy, których należy się trzymać. Według mnie jest jasno napisane, że nie liczy się godzina u buka tylko godzina rozpoczęcia, co zresztą było wałkowane wiele miesięcy i lat temu przez wiele miesięcy w tym konkursie. Mecz został przesunięty o ponad godzinę a nie o 1 minutę.
Pytanie jest takie, kiedy taki zakład nie zostałby zaliczony? Gdyby odbył się o 1.00? O 2.00? O 3.00? Czy w ogóle regulamin sobie a moderator sobie.

1.Proszę moderatora o wyjaśnienie w jakich sytuacjach będą zaliczane takie zakłady a w jakich nie.
2.Po co jest taki zapis w regulaminie skoro jest on nieaktualny.
3.Dlaczego wyjaśnienie przez opiekuna konkursu zostało podane dopiero dzisiaj, skoro kilku moderatorów tego konkursu logowało się wczoraj po podaniu zapytania i nie udzieliło na moje i radomiaka pytanie odpowiedzi.
Gdybym wiedział to wczoraj podałbym zakład, który mógłby mi umożliwić wygraną, a tak podałem taki, który dawał wygraną w konkursie, ale nie uwzględniał zaliczenia zakładu userowi Arsenal789 z 29 sierpnia.

To nie jest wina moderatora czy usera, który podał taki zakład, ale przecież każdy kto się bawi w konkursie tutaj, wie, że mecze tenisowe nigdy nie rozpoczynają się o wyznaczonej przez buka godzinie (chyba, że te wyznaczone jako pierwsze do rozegrania), więc powinien śledzić w takiej sytuacji co się dzieje z jego zakładem. Skoro bierze udział i zna reguły tutaj panujące.
Ja także miałem podobną sytuację w tym konkursie (nie wiem czy rok czy ileś tam temu) i mnie nikt nie poszedł na rękę. A trafiłem wtedy wynik 2:1, tylko nie byłem liderem konkursu i nie był to koniec miesiąca.
Ja rozumiem, że znakomity zakład, że trafiony, tylko dlaczego ja mam być pokrzywdzony. I nie chodzi mi o 1 czy 2 miejsce i wysokość nagrody. Chodzi o zasady, o to, że każdy powinien się stosować do reguł gry. A nie, że są równi i równiejsi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mecz został przesunięty o ponad godzinę a nie o 1 minutę.
Został przesunięty na kilka minut po północy. Jakby to było kilka godzin to sytuacja była inna.
Ja także miałem podobną sytuację w tym konkursie (nie wiem czy rok czy ileś tam temu) i mnie nikt nie poszedł na rękę. A trafiłem wtedy wynik 2:1, tylko nie byłem liderem konkursu i nie był to koniec miesiąca.
Z US Open są co roku problemy. W tamtym chyba deszcz mocno poprzestawiał konkurs i o ile dobrze pamiętam tam mecze były przesuwane po kilka/kilkanaście godzin, gdzie przykładowo mecz miał się rozpocząć o 20, a rozpoczynał się w południe następnego dnia.
1.Proszę moderatora o wyjaśnienie w jakich sytuacjach będą zaliczane takie zakłady a w jakich nie.
Jak mecz planowo miał się odbyć w odpowiednim czasie późną nocą, i został przesunięty na kilka/kilkanaście minut po północny to ja taki sytuacje zaliczam bo rozumiem, że nikt nie śłedzi cały czas co się dzieje z jego typem bo są sprawy dużo ważniejsze. Jeżeli typ został już przesunięty o kilka godzin na poranekto typu ja już nie zaliczałem.
3.Dlaczego wyjaśnienie przez opiekuna konkursu zostało podane dopiero dzisiaj, skoro kilku moderatorów tego konkursu logowało się wczoraj po podaniu zapytania i nie udzieliło na moje i radomiaka pytanie odpowiedzi.
Moderatorzy mają ważniejsze sprawy niż konkurs do którego zgłosili się z własnej chęci. Docelowo moderatorzy odpowidają za swoje działy a opieka nad konkursem to dodatek do wolnej chwili.
I nie chodzi mi o 1 czy 2 miejsce i wysokość nagrody
Chyba jednak o to chodzi.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Do usunięcia mój post w temacie Typy Dnia - 02.09.2012 (niedziela) post #9, nie mogę wklejać linków, bo nie mam 10 postów. Nie zauważyłem, że ktoś dał już typ na Stephens.
okej/ Konrad
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Witam, prosze o zmiane w mojej dzisiejszej analizie (4.09.12 Aberystwyth - Bangor City over 4,5 goli) bukmachera na bet365 i kursu na 3,40 (aktualny na tą chwilę w b365) . Nie doczytałem ze Betway&#39;a nie ma na liscie bukow z ktorych mozna pobierac kursy. Jestem nowy na forum dlatego prosze o wyrozumialosc ???? ps: nie wkleilem linku do analizy bo nie moge, nie mam jeszcze 10 postow :/
Kanonier0392 / ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom