>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-11-2012-czwartek-83602-2.html#post3160193
Przepraszam za kłopot ale nie wiem czy może zostać taki typ bo kolega 4 posty wyżej podał typ też na over tylko 2.5 zgodnie z regulaminem jest to błąd tylko kiedyś chyba w wrześniu taka sytuacja został mi policzona na plus w typach dniach a też podałem wtedy typ później. Jeśli może to zostać to niech zostanie jeśli nie to bardzo bym prosił kogoś o zmianę tego na: Typ: BTS, Kurs: 1.70, Bukmacher: Bwin. Jeszcze raz sorki za moją nie uwagę.
kapszti // Zmienione na BTS jakby co
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Witam! Chciałem zadać pytanie odnośnie konkursu typowania, gdyż napisałem swój typ, a godzinę przed meczem (chodzi o tenis) przeczytałem, że zawodnik na którego typowałem dał walkower. Co teraz? -100 punktów czy 0? Nie doczytałem niczego na ten temat w regulaminie, więc napisałem tutaj. Liczę na odpowiedź ????
kapszti // Jeśli to było przed meczem, to będziesz miał zwrot
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Za pazdziernik i tak zajme 4/5 miejsce czyli najgorsze dla sportowca i typera i mojej sytuacji to nie zmieni ale w rozliczeniu typu Terminatora jest chyba blad http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-31-10-2012-sroda-83541.html#post3159018 O ile wiem to w Pinnacle na kosz jest opcja dwudrogowa czyli zwyciestwo liczy sie takze po dogrywce a wtedy typ Terminatora bylby trafny i wskakuje na 3 miejsce. ;)
kapszti // Jest tak jak mówisz i błąd już został naprawiony
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 1

natenczas

Użytkownik
cześć.
W temacie Typy dnia na dziś (01.10.2012) pokręciłem godzinę miała być 18 na nie 21:00. Post nr #13 ;O
Poza tym dosłownie dwa posty (post nr #15) niżej użytkownik InOddsWeTrust powtórzył mój typ.
miłego wieczoru ????
ps Przepraszam za brak linków ale nie mam możliwości ich dodania. Mam napisane poniżej 10 postów...
 
D 2

delpierrro

Użytkownik
Witam, własnie podałem typ na Zenit i nie zauwazylem ze juz ktos wczesniej podal takowy ;/ możecie zmienic moj typ na -2,5 ? ten dla odwaznijszych ? zeby nie bylo ze chce dac taki sam ????
 
D 24

danio

Użytkownik
chciałbym zapytac czy jezeli biore udzial na innym forum w konkursie i tam podalem typ...to czy moge skopiowac sobie tamten mecz z innego forum?tylko ze ja oddalem tam typ i tylko skopiuje go tutaj na konkurs typy dnia
kapszti // Możesz ale tylko swoje analizy wklejać, bo w innym przypadku będzie to plagiat
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Witam,
może warto byłoby wprowadzić jakieś dodatkowe punkty czy coś za staranną i dobrą analizę, a nie tylko negatywy. Przypuśćmy admin wybierałby jedną analizę dnia, która dostawałaby extra punkty. Więcej osób przykładałoby się do opisów spotkań, rywalizacja byłaby bardziej zacięta, a także skorzystaliby z tego odwiedzający stronę, bawiący się w zakłady bukmacherskie. Tylko taka mała myśl z mojej strony, pozdrawiam.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Witam,
może warto byłoby wprowadzić jakieś dodatkowe punkty czy coś za staranną i dobrą analizę, a nie tylko negatywy. Przypuśćmy admin wybierałby jedną analizę dnia, która dostawałaby extra punkty. Więcej osób przykładałoby się do opisów spotkań, rywalizacja byłaby bardziej zacięta, a także skorzystaliby z tego odwiedzający stronę, bawiący się w zakłady bukmacherskie. Tylko taka mała myśl z mojej strony, pozdrawiam.
Nie popieram tego. Niektóre spotkania po prostu nie wymagają tak szczegółowej analizy, mimo iż kurs na nich jest dobry i jest to w miarę pewne. Szczerze mówiąc, już napisałem sobie analizę jednego z jutrzejszych spotkań i na prawdę niełatwo było naskrobać dużego tekstu. Wg mnie, lepsza jest nieduża notka, która zawiera sporo informacji, niż szczegółowa analiza, która do niczego się nie przyda.
Myślę, że karana powinna być zła ortografia. Nie mówię tu o jednym - dwóch błędach, ale o kompletnie beznadziejnym ortograficznie tekście.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Nie popieram tego. Niektóre spotkania po prostu nie wymagają tak szczegółowej analizy, mimo iż kurs na nich jest dobry i jest to w miarę pewne. Szczerze mówiąc, już napisałem sobie analizę jednego z jutrzejszych spotkań i na prawdę niełatwo było naskrobać dużego tekstu. Wg mnie, lepsza jest nieduża notka, która zawiera sporo informacji, niż szczegółowa analiza, która do niczego się nie przyda.
Myślę, że karana powinna być zła ortografia. Nie mówię tu o jednym - dwóch błędach, ale o kompletnie beznadziejnym ortograficznie tekście.
Zgadzam się z Tobą, dlatego pisząc staranną analizę, nie miałem na myśli dużo nawalonego tekstu, tylko analizę zawierającą sporo potrzebnych informacji na temat spotkania, klubu, a także ciekawostek czy jakichś wykresów. Może być krótko, ale ciekawie i na temat, a admin by sam zdecydował, która najbardziej mogła pomóc czytelnikowi.
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Dałem typ przed meczem ale wyskakuje godzina do przodu. Mam nadzieję że administratorzy wiedzą o nieprzestawionym czasie, wolę jednak napisać żeby później nie było problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom