>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
typ z dnia 21 na + ,ramzes mi pisał pw ,ale widocznie cos zapomnial

jutro tabela bedzie?
Kolega zrobił tabele a wy usuwacie ,co to za konkurs ze uczesnik konkursu nie ma prawa robic tabeli?(chlop sie namęczyl ,a wy patologie siejecie ,troche szacunku do czyjegoś wysiłku!!!!)
Jak nie macie czasu to niech ktos inny to robi wyznaczony
 
A 0

adino8

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Spotkanie: Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatni mecz, który zadecyduje o awansie do półfinału. Gospodarze tego spotkania mogli zakończyć rywalizację ze Skrą w meczu w Bełchatowie, jednak mimo prowadzenia 0:2, przegrali 3:2. W tym spotkaniu żadne statystyki nie mają miejsca bytu, gdyż &quot;forma&quot; drużyn jest identyczna. Z 16 rozegranych spotkań pomiędzy tymi drużynami, każda z nich wygrała 8. Zatem jedynie determinacja Rzeszowian przemawia za postawieniem na ich zwycięstwo. Dodatkowo za obstawieniem zwycięstwa gospodarzy przemawia to, że to właśnie oni są obecnymi Mistrzami Polski.
- Proszę o usunięcie z tematu Typy Dnia - 02.03.2013 (sobota). Dni mi się poje*ały.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Za miesiąc Luty dwóch pierwszych użytkowników w tabeli zostało zdyskwalifikowanych. Proszę sprawdzić swoje nowe miejsce i ewentualne nagrody za ten miesiąc.
 
P 4

pauln

Użytkownik
Niestety to byl handicap -1 dla ManU, zagralem ten typ za taka kwote, co do drugiego jest to samo. Wszystko sie zgadza
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Ja też mam to samo pytanie do moderatorów co Stanley 63 czyli za co zostałem zdyskwalifikowany za miesiąc luty???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom