>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
L 23

luczyk10

Użytkownik
Czy jeżeli ktoś dał typ 2 a ja dam po przerwy/na koniec x/2 to traktowane jest jako powtórzony typ czy może tak być ??

Jasne, że może być.
/psotnick
 
defect 65

defect

Użytkownik
Mam pewną wątpliwość. Mianowicie czy jeżeli ktoś dał typ &quot;goście nie strzelą bramki&quot; bez jakiegokolwiek podawania zwycięzcy tego meczu, to czy ja mogę podać &quot;wygrana gospodarzy do 0&quot;?
Możesz.
/psotnick
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
No właśnie przypadek kolegi wyżej nasuną mi pytanie. Cytując regulamin
&quot;Użytkownik otrzymuje karne 100 punktów za:
- zawyżenie/zaniżenie kursu&quot;

Co jeżeli po podaniu przeze mnie typu kurs się zmieni ?? Przecież nikt nie siedzi cały dzień i nie śledzi wahań kursów ??
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
No właśnie przypadek kolegi wyżej nasuną mi pytanie. Cytując regulamin
&quot;Użytkownik otrzymuje karne 100 punktów za:
- zawyżenie/zaniżenie kursu&quot;

Co jeżeli po podaniu przeze mnie typu kurs się zmieni ?? Przecież nikt nie siedzi cały dzień i nie śledzi wahań kursów ??
podajesz kurs aktualny w momencie jak wysyłasz posta.
U buka jak zagrales po 1.55 , a wzrósł do 1,70 to wysyłasz do nich majla z prośbą o korektę ?
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Proszę o dodanie do Niedzieli nie wiem czemu temat jest zamknięty skodo dzień trwa.
Dyscyplina: Piłka nożna ,Liga Hiszpańska
Spotkanie: Ath. Bilba-Real Madrid
Typ: Żółta kartka - Luka Modrić ( musi wystąpić od początku)
Kurs: 4
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś bardzo ciężkie zadanie przed drużyną Królewskich , świetnie prezentujące się w tym sezonie Bilbao na pewno łatwo meczu nie odda i powalczy o korzystny wynik. Meczę tych drużyn zawsze pełne są pełne emocji zwłaszcza te w kraju basków , nie zawsze są to emocje typowo sportowe .Kibice na pewno zgotują piekło , trzeba dodać że baskowie nie cierpią drużyn z madrytu. Mecz bardzo ważny dla ułożenia tabeli , spotkanie poprowadzi Miguel Ángel Ayza Gámez nie jest to jakiś sędzia pokazujący mega dużo kartek przynajmniej jak na warunki hiszpańskiej piłki. Jednak dziś mecz z kategori nie ma odpuszczania. Jestem pod ogromym wrażeniem , tego jak gra atletic w tym sezonie u siebie , w pucharze króla nie miłosiernie cisneli atletico i wynik 1-2 nie oddaje przebiegu spotkania, jest kilku dobrych techników między innymi Rico ,Muniain, Susaeta defensywni królewskich będą mieć co robić.
Ktoś z środkowych przy tak usposobionym Bilbao na pewno kartkę wyłapie. Stawiam na Chorwata gdyż ma na to największe szanse.
Modrić jest w kapitalnej formie , śmiem twierdzić ,że to jest Top 3 na świecie obecnie na swojej pozycji. Gra agresywnie, świetny odbiór piłki ale kila kartek już złapał w tym sezonie PD , kolejna oznacza pauze za tydzień w meczu z Villareal . Teoretycznie więc powinien grać trochę mniej agresywnie , jednak idę pod prąd po super kursie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Spotkanie: Hannes Dotzler vs Tim Tscharnke
Typ: Hannes Dotzler

Ten typ z dnia 01.02 został mi policzony jak przegrany. Typ na luzie został wygrany. Proszę o poprawe. Sprawdzajcie te wyniki,a nie rozliczajcie od razu typu na minus,bo wyniki z biegów są dostępne i można je sprawdzić bez problemu. To już 3 typ z biegów,który został mi źle rozliczony.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ktoś jeszcze ma coś żle rozliczone ?
Po za tym panowie na przyszłość link do posta podawajcie - rogefede93 i El_NINO_Bets
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
to podeślij jakiś link z danymi dotyczacymi meczu [konkretnie rożne] to zmienię na ✅
to mi proszę przesłać link do stronki na której jest podane inaczej niż mówię, ja nie znam stronek gdzie są dane z takimi statystykami; widziałem to na żywo i to mi wystarcza, nie wiem skąd wzięliście inny wynik..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
to mi proszę przesłać link do stronki na której jest podane inaczej niż mówię, ja nie znam stronek gdzie są dane z takimi statystykami; widziałem to na żywo i to mi wystarcza, nie wiem skąd wzięliście inny wynik..
Według naszych informacji nie padło tyle rzutów rożnych, teraz w Twoim interesie jest pokazać że było inaczej.
A na przyszłość polecam rzuty z autu z 7 ligi Etiopii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom