>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przejrzałem kilka stron z typów dnia i dziwi mnie jedna rzecz, mianowicie jeżeli ktoś poda złego bukmachera sts, milenium etc. to z automatu ma -100 pkt. a w wielu typach ten bukmacher w ogóle nie jest podawany, a punkty za trafne typy są normalnie naliczane. Nie chce się zbytnio czepiać, ale moim zdaniem, albo powinno być wyciaganie wniosków za brak buka, albo mozliwosc brania kursow i typow od wszystkich bukmacherow nawet tych naziemnych bo w sumie i tak nie wiadomo skad one sa brane.
Znając życie masz włączonego Adblocka, który ci blokuje niektóre nazwy buków i dlatego ich nie widzisz. Temat wałkowany milion razy, nawet na poprzedniej stronie chyba, nie wiem czemu nie chce wam się cofnąć o parę postów czy stron. Adblock fajna sprawa, ale jak widać ma swoje minusy, które trzeba sobie ustawić w jego ustawieniach, wpisać jakieś wyjątki i po problemie.
Ale zapewniam, że gdzie rozliczone na plus to buk jest podany.
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Rozumiem, że ostatnio popełniałem błędy i ktoś mógł poczuć sie jakoś gorzej, ale już druga moja analiza została uznana za słabą, kiedy wchodziła po wysokim kursie.
Rozumiem też, że jest to tylko i wyłącznie ocena subiektywna sprawdzającego, ale miejmy choć trochę wytycznych do oceniania takiego lania wody, bo można mieć wrażenie, że wchodzą w gre tutaj jakieś prywatne sympatie lub samopoczucie danego dnia.
Z góry sorry osiek, że Ciebie wziąłem na widelec, ale tak sie trafiłeś mi w tym dniu
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-07-2014-piatek-109942.html#post4648727
Piekny dzien, super pogoda, nasza kochana ekstraklasa, nowy sezon, nowe nadzieje. Tak to mozna sobie pisać. Jedyny argument w całej analizie to to, że Pogoń remisowała często w poprzednim sezonie. Ja nie mam zastrzeżeń, bo to i tak wiele mówi. Tak jak ktoś sobie sprawdzi tabele, czy to, że wyraźnego faworyta w tym meczu nie było. Poza tym Pogoń wygrała z tego co wiem 3:2.
No i mój typ
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-07-2014-piatek-109942.html#post4648470
Lider tabeli, z beniaminkiem, statystyki bramek są? Są. Faworyt jest? Jest więcej niz jeden argument jest? No i nadzieja, że jednak typ wejdzie. Oczywiscie mogłem napisać więcej, ale sie spieszyłem bo 2 minuty do rozpoczęcia spotkania. Mozna sporo takich analiz sie dopatrzeć, a kursy zacne. Oczywiscie na przyszłość będe wiedział, by rozpisywać się więcej, ale jednak wiele trafień u buków, szczególnie wysokich kursów to analizy na fart (czyli ta nadzieja), a nie na logiczne argumenty. W koncu to tylko i aż sport. Tak samo miałem z analizą Federera z początku lipca, gdzie trafiłem DW 3:1, a o samym tym meczu juz było napisane bardzo duzo wczesniej, więc czemu miałem sie powtarzać? No jesli tak trzeba... przeciez ludzie mysle czytają wszystkie analizy na dane spotkania, więc mozna by było skopiowac kogos analize albo ubrać w inne słowa i po co? Tego to nie wiem. Moze zaczniemy wprowadzać dodatkowe punkty za merytorykę lub składną pisownie, stylistyke? I to nie jest ironia. I tak wiem, że niezbyt dużo trafiam w tym miechu, ale troche mnie zabolało, gdy trafione tak wysokie kursy są wyrzucane jak by ich nie było i dostaje &quot;tylko&quot; punkty reputacji od innych za to. Szczególnie, że jest wiele słabych analiz, gdzie tylko ludzie piszą by coś napisać i są zaliczane.
A niech ci będzie, może faktycznie powinienem po równo ocenić obie analizy i obu typom dać kiepską analizę, ale mam dzisiaj dobry humor i równamy do plusa.
Ale i tak uważam, że to jest pisane na siłę, czyste szukanie wysokiego kursu i liczenie na fuksa, a nuż widelec w tym meczu się trafi X/1.
Ja rozumiem, że są takie mecze, gdzie to jest bardziej prawdopodobne, bo np słabsza ekipa na boisku rywala póki ma siłę to się trzyma w tyłach, a w drugiej połowie płynie, ale przecież nie ma cudów żeby dzień w dzień dawać takie typy i to jeszcze z jakichś egzotycznych lig, które oczywiście śledzisz od lat...
To jest konkurs, nagrody są w żywej gotówce i warto by traktować to poważnie, a nie jako ruletkę w kasynie, albo trafi się albo nie.
Dzisiaj zyskałeś nie tylko ekstra 323pkt, ale też naszą baczniejszą uwagę. Gratulacje.

 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Co do baczniejszej uwagi to sądziłem, że była już wcześniej, ale mogłem sie mylić. Po prostu wczesniej nie bylo takich sytuacji, ze słabymi analizami. A czy śledze jakąś lige od lat czy danego czasu to nie wiesz tego. Z resztą nie jest to ważne. Chodziło mi o całkiem coś innego, bo tak naprawde ten jeden minus czy plus tu nic nie zmienia. Jeszcze był ten typ http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-02-07-2014-sroda-109376-2.html#post4619357
I tak teraz spojrzałem i znowu to samo. Wczesniej nie dostawałem tego i troche szkoda. I tak przeciez za skutecznosc ponizej 50% dostaje sie -100, więc jedni szukaja okazji, a drudzy idą na skutecznosc i zyskuja np 200 pkt. Kazdy orze jak morze ???? No taka obralem taktyke, ze faworyt jak nawet w tenisie i mozna mu urwac seta przeciez. To nawet wiele tłumaczyc nie trzeba, wystarczyloby jedno zdanie. Najlepszy tenisista swiata na przeciw byle kogo. Kurs 1.01 i tak jest szansa, ze przeciez moze nawet przegrc. I wez daj tu argumenty - nie da się, bo sa nielogiczne, a kursy sa tez nielogiczne w sporcie i to podpucha. No ale wiadomo, moglem pisac wiecej, przyznalem. Jak juz zdazyliscie zauwazyc maera krytykuja za to ze pisze bardzo duzo o np pojemnosci stadionu, nazwie stadionu, a typy nie wchodzą. No i tak mozna sie przyczepic do kazdego, a ludzie raczej i tak chcą duzo tresci w małej ilosci tekstu i dobry trafiony typ. Nie popadajmy w skrajnosc, bo sa analizy 2 zdaniowe typu &quot;wygraja ci bo sa zmotywowani na maxa i to liga mistrzow, do boju ktoś tam...&quot;! a takie tez sie zdarzaja ????
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Pisze w sprawie zmiany buka u kursu z typu.
Znajduje się on na drugiej stronie typów na czwartek, mecz AIK - Llifield.
Nie mogę wstawić linka.

Buk to Betclick a kurs 2,8.
 
fatality1922 9

fatality1922

Użytkownik
dlaczego nie wprowadzicie nakazu sprawdzania własnych analiz? i stawiania + przy trafnych, bedzie bardziej przejrzyscie i łatwiej dla moderatorów. A jesli nie macie zaufania do uzytkownikow to moglibyscie sprawdzać analizy tak jak do tej pory i za ewentualne nieuczciwosci odejmowac troche punktow
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
żle rozliczony typ z dnia 15.07
Hiroshima : Yokohama wynik 2:3 ja dałem zwycięstwo Yokohamy mam ( - 100 ) a powinno być + 220 i w tabeli również nie + 117 tylko + 437 no i jeden minus mniej a plus więcej
Poprawione już
/psotnick
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Doceniam waszą pracę,ale rozumiem że Tabela typów dnia ma pomóc dobrać taktykę dla graczy,tymczasem rzeczywisty lider jest w niej na 27miejscu(wliczając ptk za skuteczność
),co trochę myli,chciałem się zapytać ile nie trafionych typów ma kary 1 bo mi wychodzi że jeden a w tabeli która mocno myli jest że dwa.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Doceniam waszą pracę,ale rozumiem że Tabela typów dnia ma pomóc dobrać taktykę dla graczy,tymczasem rzeczywisty lider jest w niej na 27miejscu(wliczając ptk za skuteczność

),co trochę myli,chciałem się zapytać ile nie trafionych typów ma kary 1 bo mi wychodzi że jeden a w tabeli która mocno myli jest że dwa.
Że jak na 27 miejscu? Liderem jesteś Ty z bezpieczną przewagą (stan na 21 lipca) nie wliczając jeszcze punktów za skuteczność, która u Ciebie również jest wysoka.

Co do Karego to rzeczywiście mój błąd - nastąpiła tam zmiana z minusa na plus - wina podliczającego - i ja tego nie zauważyłem.
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Teixeira oczywiście, że ty jesteś na pierwszym miejscu, aktualnie jestem na drugiej pozycji, mam jeden błąd (pomyłka jednego z adminów, który dał mi -100 został poprawiona), a osoba robiąca tabelę po prostu jej nie poprawiła. Moja tabela była do 24 lipca, a przez 3 dni zarobiłem bardzo dużo punktów, dzięki czemu awansowałem na drugie miejsce. Przewaga 130 punktów, między mną, a tobą. Ponownie wrzucam tabelkę na dzień 24 lipca 2014, proszę o nie usuwanie, chcę, by każdy mógł sobie zobaczyć sytuację na dzień 25 LIPCA!!! Hardison miał tylko błąd ze mną, reszta się zgadza do 21 lipca. TABELKA DO 25 LIPCA.
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Mnie na pewno na pudle nie ma ;)
Mam źle policzone pkt za ten typ:

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-24-07-2014-czwartek-110205.html#post4659971

tak jak pisałem w analizie, nie było w momencie mojego typowania handicapu azjatyckiego -3, dlatego postawiłem europejski. Wynik 3:0 a ja 100 pkt w plecy a nie zwrot ;)

Gratulacje dla zwycięzców. Kary1 szacun, skuteczność imponująca!

Na przyszłość: trzeba zaznaczać jaki rodzaj handicapu się gra, jest taki obowiązek w Regulaminie, wtedy nie będzie nieporozumień.
/psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom