>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Maksymalna liczba typów na ten konkretny dzień:


3
#6 Algieria - Japonia (18:00)
typ: Algieria
kurs: 1,83
ladbrokes

#7 Norwegia - Francja (20:30)
typ: Francja -6,5
kurs: 1,83
ladbrokes

#8 Węgry - Niemcy (18:15)
typ: Niemcy -3,5
kurs: 1,83
ladbrokes

#9 Egipt - Korea (20:30)
typ: Korea -2,5
kurs: 1,83
ladbrokes


+586
a ty kolo regulaminu nie czytasz czy oszukujesz
brakuje jednego typu do sklasyfikowania
ale pech a tak ładnie szło
ogarnij się i graj fair-play

Maksymalna liczba typów na ten konkretny dzień:


3


W tym temacie podajemy swoje typy na dany dzień.
Dla przypomnienia

5.Typy podajemy najpóźniej minutę przed pierwszym spotkaniem. Jednemu użytkownikowi przysługuje jeden post w temacie na każdy dzień, czyli swoje wszystkie typy podajemy w jednym poście.
8. Typujemy spotkania z oferty na MŚ w piłce ręcznej mężczyzn. Do konkursu dopuszczone są następujące rodzaje zakładów: rezultat po 60 minutach (1 lub remis lub 2), rezultat po pierwszej połowie spotkania (1 lub remis lub 2), under/over na końcowy rezultat, under/over na rezultat po pierwszej połowie, handicap na końcowe zwycięstwo, handicap na rezultat po pierwszej połowie.
9. Typy i kursy bierzemy tylko z oferty Ladbrokes.
10. Przykład poprawnego zapisu:

#1 godz: 17:00
zdarzenie:polska-Niemcy
typ: 1
Kurs: 1,70
Buk: ladbrokes
Bilans:

11. Aby uniknąc błedów przy podliczaniu tabeli, prosimy podczas wysyłania typów podawać aktualny bilans, tak aby ułatwić modom pracę. Oczywiscie próby oszustwa bedą surowo karane

12. Na jedno zdarzenie na mistrzostwach przysługuje jeden typ, nie można podać dwóch typów na jedno spotkanie, więc zabronione jest podanie np. takich typów:
#1 Polska - Francja Typ: Polska
#2 Polska - Francja Typ: over 60

13. Zawyżanie kursów, bilansu itp - out z konkursu i forum
14. Wszystkie niezgłoszone błędy, niezrozumiałe posty z typami, nie przestrzeganie regulaminu i zasad konkursu będzie skutkowało uzyskaniem -100pkt
 
B 0

bosman2711

Użytkownik
a ty kolo regulaminu nie czytasz czy oszukujesz
brakuje jednego typu do sklasyfikowania
ale pech a tak ładnie szło
ogarnij się i graj fair-play
lol...delikatna przeginka...musiał gdzieś &quot;okantować&quot; by mieć wymaganą ilość...eh...przesada. A ja go oglądałem dwa razy i nie dopatrzyłem tego tez lol...dobre oko wuja :grin:
 
J 19

jajo

Użytkownik
Prosiłbym moderatorów o nie usuwanie od razu takich dyskusji. Przez ileś czasu wisiał tu post, który mnie obrażał. Ileś użytkowników mogło go czytać, natomiast nie zdążyć przeczytać moich wyjaśnień
wujamarcin - http://forum.bukmacherskie.com/f318/pytania-propozycje-niezgodnosci-53178-8.html#post2073710
czytaj forum, tutaj jest, w którym sam na to zwracam uwagę.
A Ty co, masz ujemny bilans i liczysz, że kilkadziesiąt osób przed tobą nie spełni regulaminu i fair play zgarniesz główną nagrodę, że tak śledzisz te posty?

Poza tym do zakończenia Mistrzostw jest tyle meczy, że jeśli organizatorzy nie będą zbytnio ograniczać w ilości typów na dzień, spokojnie spełnie regulamin

//Racja z usunięciem postów. Hopkirk
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Jajo juz wczesniej tez podpatrzylem ze cos ta ilosc oddanych typow niewiadomo skad wzroslo trzeba bylo podawac wymagana ilosc i tyle to nie zadna sztuka oddac o pare typow mniej od innych uzytkownikow i prowadzi.

A tak na marginesie prosze o poprawienie mojego bilansu na +432 dla osoby ktora podliczala moje typy wkradl sie blad i zamiast rozliczyc mi w niedziele Francja-Wegry
Typ: Francja-3,5 na + to rozliczyl to na - a Bylo 18-11 do przerwy dla Francji wiec prosilbym o poprawienie mojej pozycji w tabeli przy podliczaniu nastepnego dnia ????

//Poprawione w podliczeniach. Hopkirk
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Podałem aktualną tabelę. Kilku użytkowników wpisywało inny bilans niż wychodził z moich podliczeń. Jeśli komuś nie zgadza się jego rzeczywisty bilans z tym podanym w tabeli, to proszę o wpis w tym temacie.
 
B 0

bosman2711

Użytkownik
lol...delikatna przeginka...musiał gdzieś &quot;okantować&quot; by mieć wymaganą ilość...eh...przesada. A ja go oglądałem dwa razy i nie dopatrzyłem tego tez lol...dobre oko wuja :grin:
cofam dobre oko wuja...sory jajo za moją wypowiedz, poszedłem tropem wuja, nie sprawdzając.
 
J 19

jajo

Użytkownik
phoenix - podałem o jeden typ więcej wczoraj przypadkowo, więc jakoś specjalnie to nie wzrosło.
Nie skojarzyłem, że trzeba podawać dziennie maksa, żeby wyrobić normę. Szkoda, że w takim razie nie pisało, że jest to też minimum, a nie tylko maksimum. Rozumiem, że okrojenie tabeli bierze się stąd, że reszta userów nie ma szansy wypełnić regulaminu. No cóż, dziwne zachowanie modów. W regulaminie nie ma nigdzie informacji, ile meczy będzie do typowania, w którym dniu. Natomiast do zakończenia turnieju jest jeszcze 14 meczów. Pewnie większość dałaby radę wyrobić normę, gdyby nie blokowanie ich przez moderatorów. Nasza wina, że nie obliczaliśmy ilości meczy od początku II etapu, ale obecna sytuacja ma mało wspólnego ze sportową rywalizacją.

// Wszystko było jasne przed rozpoczęciem drugiej rundy. W nazwach tematów(ktróre powstały przed startem drugiej rundy) jest informacja o maksymalnej liczbie typów na ten konkretny dzień.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Dlaczego nie zostałem uwzględniony w Tabeli II Etapu jak podałem typy i mam na plusie bilans

//Podałeś w drugim etapie 8 typów. Maksymalnie możesz jeszcze podać 11 typów a w regulaminie jest napisane:

&quot;W trakcie trwania drugiej części konkursu uczestnik musi podać minimum 20 typów, a maksimum 27 typów.&quot;
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Jajo w czym problem z tego co wyliczylem to jeszcze 14 typow do konca konkursu a ty przed dzisiejszym dniem miales podane juz 8 typow wiec jezeli dobrze licze to powinienes spelnic wymog 20 typow??Czy zle policzylem? ????

//Do końca drugiej rundy można podać maksymalnie 11 typów. Hopkirk
 
J 19

jajo

Użytkownik
No właśnie moderatorzy sobie wymyślili nie wiedzieć czemu taką ilość typów. Nie wie, czy im się liczyć już nie chce, czy decydują o tym jeszcze gorsdze motywy.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Hopkirk
W nazwach tematów jest. Jakbyś od razu wkleił wszystkie tematy, to może bym wiedział. Mam się domyślać ile będzie typów dozwolonych za kilka dni?
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Hopkirk
W nazwach tematów jest. Jakbyś od razu wkleił wszystkie tematy, to może bym wiedział. Mam się domyślać ile będzie typów dozwolonych za kilka dni?
dzieciaku przestan już płakać
jest to żałosne zaśmiecasz temat tymi postami
pogódź się z tym wszystkim trzeba się troszkę zorganizować
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Hopkirk
W nazwach tematów jest. Jakbyś od razu wkleił wszystkie tematy, to może bym wiedział. Mam się domyślać ile będzie typów dozwolonych za kilka dni?
Nudne to już jest. Były od razu wszystkie tematy i tyle. Jeśli się nie potrafi policzyć do 20 to po co Ci nagroda skoro mógłbyś się jej nie doliczyć...
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jeśli się nie mylę to powinienem mieć ⛔1398j. a nie, ⛔1698j. Chyba, że gdzieś się pomyliłem, albo jakieś karne punkty dostałem :p

po pierwszym etapie: -778, później -210, -300, -300(wtedy było -1698) a po ostatnim podliczeniu -400, czyli łącznie -2008
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Hopkirk
W nazwach tematów jest. Jakbyś od razu wkleił wszystkie tematy, to może bym wiedział. Mam się domyślać ile będzie typów dozwolonych za kilka dni?
Co Ty masz za problem ??? ilość typów do oddania w dane dni była dana odrazu po zakończeniu 1 etapu, i było podane dniami od końca czyli od niedzieli 30.01 do pierwszego dnia II etapu a dokładniej od 22:36 do 22:44 21 stycznia, pojawiły się wszystkie tematy !!! a jeżeli Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to nie bierz udziału w konkursach bo wprowadzasz niepotrzeny zamęt i nerwową atmosferę !!!
 
J 19

jajo

Użytkownik
dzieciaku przestan już płakać
jest to żałosne zaśmiecasz temat tymi postami
pogódź się z tym wszystkim trzeba się troszkę zorganizować
Czy ktoś cie prosi w ogóle o zdanie?
Sądząc po twoich umiejętnościach językowych dzieciakiem jesteś ty, a nie ja :]
Nie pisz takich bezsensownych postów. Lepiej zrobisz jak powęszysz po wszystkich konkursach, czy ktoś nie oszukuje. Posprawdzaj każdy od podszewki. Może z minusowym wynikiem uda się coś wygrać:]
Fajnie, że te konkursy są. Mam nadzieję, że w przyszłości regulamin będzie bardziej sprzyjał sportowej rywalizacji, a nie detektywom z minusowym dorobkiem.
Powodzenia życzę użytkownikom pozostającym w grze
 
J 19

jajo

Użytkownik
Widzę, że rzeczywiście ilość taka była podana. Musiałem sam tego nie zauważyć. Przepraszam w takim razie za bezzasadne oskarżenie w tym punkcie. Pozostałe opinie podtrzymuję.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom