>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiesz ,ja w zycie n.p niezmieniłem sobie typów.I sam wiem ze jestem fair.Jak sadzisz ze ktos oszukuje to rob sobie screeny z typami jakie mod wpisał ,bedziesz mógł udowaodnic cos lecz sadze ze niczego nie udowodnic bo nie ebdzie czego,Ja tylko powiem ze jest ktos jest modem w swojej grubie to bardziej sie mobilizuje do podliczania.Do tego kazdy mod moze edytowac posty w kazdym temacie.


fakt faktem ze mobilizacja jest do swoich grup - sam zawsze najpierw swoją podliczalem zeby oblookac jak tam mi idzie :p
Wiślak
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Przecież post wcześniej napisałem że nie o to chodzi. Nie zakładam że będziecie oszukiwać, bo bym nie brał udziału w tym konkursie. Nie bądźcie egocentrykami - nie chodzi mi o wasze zachowanie, tylko o konkurs. Uważam poprostu, że lepiej by wyglądało gdyby niezależne osoby go kontrolowały.
Ale rozumiem że tak jest wygodniej, bo jak już jakiś mod gra to po co absorbować czas innych skoro grający mogą. I ok, nie przeszkadza mi to. Wyraziłem tylko swój pogląd a problemu w tym jak jest nie widze. To była luźna propozycja.
jest ktos jest modem w swojej grubie to bardziej sie mobilizuje do podliczania
Teraz gram z Wiślakiem, jeśli szybko i sprawnie podsumuje nam wyniki to nawet się ciesze że modzi sprawdzają :grin:
Ja was o nic nie podejżewam, raczej wy mnie o tworzenie spiskowych teorii dziejów :grin:
Pozdro :]
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
W temacie &quot;pary 1/16&quot; Wislak chyba zedytowal postac dodajac ako itd i napisal iz gramy do 3 wygranych. Sa 3 daty wiec chyba gramy do 2 wygranych a przy ew. stanie 1:1 bedzie 3 kolejka tak? ;-)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To jak wkoncu do 3? W regulaminie pisze cos innego.
Rundę 1/16 (a także 1/8 1/4 , 1/2 i finał) rozgrywamy systemem pucharowym, czyli do 4 zwycięstw, przegrywający odpada z zabawy.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego trafionego ako z 2 kolejki 1/16 ponieważ mam wpisane 1.45 a powinno być 5.72 .... 3,95 x 1.45 = 5.72.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Proszę o poprawienie mojego AKO bo źle wymnożyłem w swojej parze (2 kolejka) TBM - jarass... zamiast 9,71 powinno być 9,37 gdyż omyłkowo policzyłem kurs 1,45 na zwycięstwo Bern a w momencie kiedy podawałem typy było 1,40. Mam nadzieję, że nie sprawiło to problemu. Przepraszam za mój brak koncentracji przy liczeniu ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sory chcialem poprawic
ted podał buka Gamebookers a tam jest liczone po drogrywce ,kurs też jest mniejszy.

Nie po dogrywce, tylko lacznie z remisem, czyli 1X.
Pozdro ;-)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Przepraszam za zamieszanie ale nie podalem godziny spotkan, jezeli ktos moglby zedytowac moj post bylbym wdzieczny.


06.03.07 | 15:00 | Salavat Ufa - Dinamo Moskwa # 1,60
06.03.07 | 17:00 | MVD Tver - Lokomotiv Yarosławl # 1,90
06.03.07 | 17:30 | KALPA - Tappara # 1,70
06.03.07 | 19:45 | HC Ambri-Piotta - EHC Basel # 1,50
06.03.07 | 19:00 | Timrå IK - MODO Hockey # 2,10

przepraszam jeszcze raz za zamieszanie :-?
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
06.03.2007 16:30 Youngstown Steel Hounds - Oklahoma City Blazers typ 1 kurs 1.85
06.03.2007 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy typ 1 kurs 2.25
06.03.2007 17:30 Jokerit - HPK typ 1 kurs 1.90
06.03.2007 17:30 HOKKI - Jukurit typ 1 kurs 2.10
06.03.2007 19:00 Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker typ 1 kurs 1.85

To są typy foxa71 na 3 kolejke, chcialem zapytac czy dopuszczalne jest poprostu przeklejenie sobie czyichś typów tak jak to zrobił mój rywal benek_16 ?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wszystkie chwyty,typy, dozwolone ....Najważniejsze,żeby w parze nie były jednakowe.Oni zaryzykowali bercik, i mają typy takie same jak ja ,piotrciuba też,ale zwróć uwagę jaki jest stan mojego pojedynku z janusz0575 przegrywam 0-2 ,czyli patrząc na ostatnią moją skuteczność w typowaniu hokeja, tę rywalizację wygrasz zapewne z benkiem_16...

P.S Podeszłem do 3 koleki bardzo poważnie i analizowałem dość długo,typowałem tak jakbym grał za pieniądze,a za pieniądze rzadko się mylę...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
wysłałem na trzecią kolejke dwa te same posty bo mam problemy z netem i dobrze ze sie udało wysłac ale skasujcie jeden niepotrzebny
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Uwaga!!! zauwazyłem ze mam ten sam mecz co rywal i zmienbiłem jedno spotkanie, napisałem nowe ako. niech przy podliczaniu to będzie zauwazone.
 
Do góry Bottom