>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

J 0

jasiel

Użytkownik
Troche chyba sie zbulwersowales nie potrzebnie , co do typowanie to w regulaminie wyraznie jest tylko zapis ze typujemy wszystkie ligi hokejowe a wiecej nic nie ma . Uwazam iz dyskusja ta nie byla potrzebna gdyby w regulamin byl kompletny a nie tak jak jest obecnie .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jasiel,

Typujemy na dany dzień :!: Przywileje takie były tylko w &quot;eliminacjach&quot; teraz gramy na zasadach: Tylko mecze na dany dzień :!:

pzDr :!:

PS Odpowiedzieliśmy Ci na to pytanie więc już nie kontynuuj tej rozmowy chyba, że masz inne pytanie ;)
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Widzę jasiel że raz piszesz do mnie na PW, raz na forum. Wpisuję to co ci napisałem na PW. Nie rozumiesz, trudno. Reszta jakoś rozumie.

Jaką lukę? Typujemy na 16 stycznia tak? To po co podajesz mecze z 17 stycznia?

17.01.07 01:35 Ottawa Senators - Washington Capitals 1 @ 1,70
17.01.07 01:05 Atlanta Thrashers - Los Angeles Kings 1 @ 1,60
Do kogo masz pretensje?

1 kolejka: 16 styczeń
Ja mogę mieć do ciebie bo próbowałeś oszukać:

16.01.07 04:00 St. Louis Blues - Anaheim Ducks 2 @ 1.65

Ten mecz jak te dwa poprzednie powinien mieć datę 17.01.07
 
J 0

jasiel

Użytkownik
Do nikogo nie mam zadnych prentensji tylko chcialem to dokladnie wyjasnic i uniknac ewentualnie takich sytuacji w przyszlosci , tyle w tym temacie .
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Do nikogo nie mam zadnych prentensji tylko chcialem to dokladnie wyjasnic i uniknac ewentualnie takich sytuacji w przyszlosci , tyle w tym temacie .
Spoko jasiel i bardzo mnie cieszy ze zrozumiales nasze podejscie do typowania NHL. ???? Regulamin musi być równy dla wszystkich.
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Panowie albo ja jestem nierozgarnięty , albo ktoś tu z kimś leci w członka.
Mówie do moderatoerówi Admina, którzy prowadzicie Konkurs.
wezcie wy się kurwa do roboty, a nie odpierdalajcie kichy bo to już nie jest śmieszne tylko żalosne. Konkurs to ma być Konkurs a nie sranie po krzakach. Co to są za wpisy w dziale podliczanie wyników mówiace ,że kolejka została podliczona. Taki wpis to sobie możecie wsadzić wiecie gdzie? Ludziechcą nabieżąco wiedzieć co i jak jest w tabeli. Mnie to zajęlo 40minut (takie podliczenie) a wy się z tym cyrtolicie i wyników jak niema tak nie ma. Jestjeden wielki rozpiździaj. Podany jest terminarz tylko Ku.... kiedy ma być kolejna kolejka to chyba tylkoduch święty ma wiedzieć.
Proponuje&gt;&gt;&gt; to całe towarzystwo wzajemnej adoracji wypier.... a Konkursem niech się zajmą ci co się angażują i chcą to robić , a nie ciagle się tłumaczą ,że niemają czasu.
nie masz szasu &gt;&gt;&gt; dowidzenia
Ja chętnie poprowadze Grupe H iprzynajmniej będzieciemieć wyniki na bieżaco. Aha i,żebym mógł to robić (tabelki) musze mieć opcje edytuj botak too dupe raztrzaść.
Do roboty Panowie, do roboty&gt;
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Spokojnie, wyniki już podliczyłęm a tabele zrobie gdy się skończy spotkanie w lidze nemieckiej które zostało przełożone.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Elit zaczynasz troche przeginać !! jest to podliczane regularnie, A ty znów masz jakieś problemy spokojnie staramy się jak możemy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dokładnie troche utemperuj swoje wypowiedzi.Jak chcesz to sam mozesz wypier...
o opcji edytuj mozesz sobie pomarzyć.A jeszcze jesli ktos w danych dniach jest troche bardziej zajety to ma juz odejsc wez troche pomyśl.A i jeszcze proponuje zebys ogarną troche swoje wypowiedzi i troche kulturalniej sie zwracał bo jak nie to ja cie ogarne.
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Ty Elit czy jak tam ci wez troche zamknij dupe. Jak ci sie cos nie podoba to nie uczestnicz w tym turnieju, nikt ci nie karze. Uczestnictwo w nim jest dobrowolne. Tak wogole nie wszyscy musza siedziec calymi dniami na necie tak jak ty to robisz. Moze maja jeszcze jakies inne zajecia co?? Wogole to poza netem jest jeszcze rzeczywisty swiat wiec troche wyluzuj a jak nie to PA ????
 
emde 0

emde

Użytkownik
Zauważyłem pewnien brak w grupie C

7 kolejka / 18 kolejka 28.01 / 17.02

Plusik18 - Pikel
bartel83 - nalewator
Dlord - Grzesio
grzeg232 - Renton
Marvel90 - nonda
Brakuje tu dwóch zawodników:
* emde
* DiegoMaradona
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Dawajcie tabelki ,a niemówcie żeście podliczyli.Pokażcie ludziom jaka jest sytuacja w grupach. Nie róbcie jaj&gt;

To ,że się domagam wyników to nie jest żadne wielkie ajwaj. Podjęliscie się organizacji to róbcie to co do was należy , a nie płaczcie ,że macie mało czasu i inne obowiązki.
Nie macie czasu to trzeba było to powiedzieć przed rozpoczęciem turnieju a nie w czasie jego trwania.
U mnie na forum tacy modzi którzy się opierdalają nie mają miejsca. Na forum potrzeba ludzi aktywnych , zaangażowanych, a nie płaczków.
W ciągu całego dnia nie macie 30minut na podliczenie wyników?? To co z Was za modzi?
A co do [color]fcbialas[/color] &gt;&gt; straszyć to Ty sobie możesz dzieci Mikołajem , a nie mnie. I niejeden by Wam to powiedział jakby miał odwage. Tylko wszyscy są tutaj posrani ,bo jak się wychylisz lub upomisz o coś to możesz mieć przejebane. A mnie to lata i zwisa czy będe miał u Was przesrane czy nie. Możecie mnie nawet zbanować &gt;&gt;lata mi to.
A co mi leży na wątrobie zawsze powiem .
nalewator A ty co adwokat modów jesteś , czy kolega ich. Takie teksty &quot;zamknij dupe&quot; to do starszej siostry sobie powiedz jak Ci na to pozwoli. A ode mnie wara!!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Szczerze moiac to Elit ma sporo racji... wiadomo ze kazdy ma swoje zycie ale dziennie to jest naprawde malo czasu. na roznych forach prowadzilem ligi fify, pucahry i inne konkursy i wystarczy systematycznie dziennie poswiecic 15-20 min i koniec. Podliczyc typy 12 ziomow to jest 10-15 minut + powypisywac ich ako to jakies dodatkowe 5 min. i potem tabelka 10 min i luz. ja juz tez mowilem ze moge pomoc i moge robic jakąś grupe to na pewno bedziecie mieli wszystko wieczorem po kolejce

pzdr
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
No i o to chodzi Macie już dwóch chętnych do roboty. Ja Grupe H i Wiślak Grupe ??
Ja gwarantuje wyniki zawsze po ich zakończeniu. Może ktoś jest jeszcze chętny.?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja też bym mógł podliczać swoją grupę G ???? bo Rooniemu ciężko idze podliczanie grup :;/: Ja także bym podliczał odrazu po zakończeniu meczów ????

Pozdro :jezora:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
16.01.07 | 17:30 | Jokerit Helsinki - Turku PS # 1,70

typ ten zostal mi zaliczony, prosze o poprawke poniewaz

Jokerit 3 ( 1 2 0 )

TPS 4 ( 2 1 1 )

Jak widac turku ps wygral. Roonie popraw to ;)
 
Do góry Bottom