>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ludzie spokój :!:

Jakoś damy sobie radę. A jak ktoś nie będzie nadążał to znadzie się ktoś do pomocy. To dopiero początek fazy grupowej, więc na pewno podliczanie będzie wychodziło coraz lepiej w następnych rundach.

pzDr :!:
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
I jedna i druga strona ma racje. Owszem kazdy ma jakies inne zajecia ale skoro ktos podejmuje sie organizacji czegokolwiek to powinien ja prowadzic szybko i sprawnie a nie wiecznie tlumaczyc sie brakiem czasu :roll:
 
grucha15 0

grucha15

Użytkownik
sory jedna juz jest podliczona ale:

2007-01-18 19:45 ZSC Lions - HC Ambri-Piotta - under 5,5 1.95 ⛔


Wynik 3:0 wiec chyba ✅ :?: :?:
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Kiedy będzie terminarz szczegółowy z datami kolejek??&gt; kiedy będzie trzecia kolejka.???,
kiedy będą wreszcie tabelki poszczególnych grup.
 
grucha15 0

grucha15

Użytkownik
Ale przeciez niepisze w regulaminie ze niemozna podawac tylu typow na jeden mecz...
Wiec jesli niepisze to powinno byc uznane.. a od kolejnej kolejki niemozna tak...A ja tak podalem bo poprostu niebylo innych... Najpierw sprawdzilem w regulaminie i niebylo nic napiasne o tym wiec podalem...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiec jesli niepisze to powinno byc uznane.. a od kolejnej kolejki niemozna tak...A ja tak podalem bo poprostu niebylo innych...
Słuchaj, gdybyś do STSów zaniósł taki kupon to by go zaakceptowali? Nie! Więc my też już od dawna nie akceptujemy tego typu kuponów. Nie jest to pierwszy raz, bo tak samo było w poprzednich konkursach!

Pozdrawiam
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Benek, szybciej nie będzie z biegiem czasu. Co ci Elit po szybkim podliczeniu? Ja na bank szybciej podliczał nie będę. Nie żyję tylko internetem. Chciałeś Elit daty kolejek to ja podaję. Tak jak było ustalone co dwa dni. Zaraz powpisuję w terminarz. Tylko nie szczekaj później że są dwa mecze na dzień i nie ma co stawiać (a tak będzie bo sprawdzałem). Sam chciałeś. Żadnego przekładania nie będzie. Chcieliśmy iść wam na rękę i wpisywać daty kolejek jak będzie co wybrać do postawienia. Podliczenie następnego dnia to za późno? Chyba Elit ci odjeba.. Jakby to ode mnie zależało to masz bana. Marcin ja zgłaszam wniosek. Popatrz na dyskusję z jasielem. User w sposób kulturalny umiał podyskutować. Elit od razu z mordą. Z chamem trzeba po chamsku! PZDR.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie albo ja jestem nierozgarnięty , albo ktoś tu z kimś leci w członka.
Mówie do moderatoerówi Admina, którzy prowadzicie Konkurs.
wezcie wy się ku*** do roboty, a nie odpierdalajcie kichy bo to już nie jest śmieszne tylko żalosne. Konkurs to ma być Konkurs a nie sranie po krzakach. Co to są za wpisy w dziale podliczanie wyników mówiace ,że kolejka została podliczona. Taki wpis to sobie możecie wsadzić wiecie gdzie? Ludziechcą nabieżąco wiedzieć co i jak jest w tabeli. Mnie to zajęlo 40minut (takie podliczenie) a wy się z tym cyrtolicie i wyników jak niema tak nie ma. Jestjeden wielki rozpiździaj. Podany jest terminarz tylko Ku.... kiedy ma być kolejna kolejka to chyba tylkoduch święty ma wiedzieć.
Proponuje&gt;&gt;&gt; to całe towarzystwo wzajemnej adoracji wypier.... a Konkursem niech się zajmą ci co się angażują i chcą to robić , a nie ciagle się tłumaczą ,że niemają czasu.
nie masz szasu &gt;&gt;&gt; dowidzenia
Ja chętnie poprowadze Grupe H iprzynajmniej będzieciemieć wyniki na bieżaco. Aha i,żebym mógł to robić (tabelki) musze mieć opcje edytuj botak too dupe raztrzaść.
Do roboty Panowie, do roboty&gt;
Po Twoim poście po raz pierwszy wziałem sie do roboty... masz promocyjnego wana...Twoje teksty dobre są ,ale tylko do Kabaretu Starszych Panów.Dobieraj starannie słownictwo ,nie obrażaj bez powodu...Pomyśl zanim napiszesz...U Ciebie na Forum napinaj sie nie tutaj .Nie dziwie się ,że działając na innym Forum obrzucasz tu wszystkich błotem.Co skusiło Cie do uczestnictwa w tym Konkursie?Ewentualne pieniazki z wygranej?Na Twoim super ,hiper, luks torpeda Forum nie ma takiej ,mozliwości?Bez odbioru...
 
harus 0

harus

Użytkownik
żal.

Musicie wkońcu zrozumieć, że na tym forum jesteście, tak jak ja, tylko gośćmi. Macie pretensje, żale, problemy - odejdźcie, czy ktoś Was tu trzyma? Nie podoba się podliczanie, bo za późno, za wolno... zawsze jest rozwiązanie, po prawej stronie na górze przeglądarki macie taki krzyżyk - naciśnijcie ???? .
To Oni Moderatorzy, a przedewszystkim Admini dają Wam szansę na zabawę, przy okazji zdobycie nagród. Siedzą przed kompem i liczą, piszą... dla nas. Szacunku kurwa :zoltakartka: trochę. Nie jestem ich adwokatem, ale chyba trzeba doceniać to co dla nas robią, nie pierwszy to konkurs, dadzą rade. Gwarantujecie podlicznie tuż po zakończeniu kolejek - wyjdźcie na dwór, życie Wam przed kompem spierdala.


żal
 
harus 0

harus

Użytkownik
lizidupstwo to tez wada :cry:
Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :jezora: . Ja nikomu się nie podlizuje, nie oczekuje żadnych za to wynagrodzeń. Tylko te posty &quot;Elit Typera&quot; tak na mnie wpłyneły... że musiałem coś napisać.... ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Koniec OFFTOPA. To jest konkurs Hokejowy, a nie pogaduszki.. Proszę nie pisać więcej postów nie wnoszących do tematu :!:

pzDr :!:
Wkur*** mnie Benek tylko to że poświęcamy swój czas dla innych i dostajemy za to zje**. Jeszcze nikt mnie tak nie wk*** jak Elit Typer ???? (nawet sphinx :zoltakartka: się chowa przy nim). Normalnie aż mnie nosi. Sory za OT ale ...... :zy3ou:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Co to ma być drogi Rooni??

16 sty 07 19:00 CET Pardubice v Vitkovice typ 1 kurs 1.5 ✅
16 sty 07 19:00 CET Frederikshavn v Aalborg Panthers typ 2 kurs 2 ⛔
16 sty 07 19:30 CET REV Bremerhaven v Adler Manheim typ 2 kurs 1.6 tu postawiłeś minusa, teraz się KU...A pytam na jakiej podstawie skoro Manheim wygrało bodajże 5-1!!!!
16 sty 07 19:00 CET Brynas v Frolunda typ 2 kurs 2.75 ⛔
16 sty 07 19:00 CET Djurgarden v HV 71 typ 1 kurs 2.4 ⛔
AKO 31.68
Buk GB

Trafione AKO: 1.50, tym samym trafine Ako wynosi 2.4 i ja wygrałem pierwszy pojedynek w swojej grupie.

Licze na szybką poprawkę z Twojej strony. :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Dokładnie co to ma byc?? mi tez nie zaliczyłes jednego meczu :;/: moze to popraiwsz??

Drewcio-damianek632

1.18.01.2007 01:00 Buffalo Sabres - Boston Bruins handicap : (0-1,5) 2,00 Buffalo Sabres ⛔
2.18.01.2007 01:30 Detroit Red Wings - Nashville Predators 2,00 Detroit Red Wings ✅
3.18.01.2007 03:00 Colorado Avalanche - Phoenix Coyotes 1,95 Colorado Avalanche ✅
4.18.01.2007 02:30 Dallas Stars - Calgary Flames 2,20 Dallas Stars ✅
5.18.01.2007 02:30 Stjernen Hockey - Stavanger Oilers suma bramek : -6,5+ 2,20 Under ⛔

AKO:37,75
Bukmacher:BetGun

Trafione AKO: 8.58

Wydaje mi sie ze Buffalo Sabres wygrało 6:3?? a to byl handicap 0-1,5 ?? to chyba trafilem ?? a ty mi nie zaliczyles ! prosze o poprawienie tego!
 
Do góry Bottom