>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy można stawiac zdarzenia z kwalifikacji i czy beda traktowane jako jeden konkurs z turniejem głównym mowa o &quot;Bishoschofen&quot;?
Tobet nie wystawia typów na kwalifikacje. Wszytko dotyczy konkursu tylko można typować przed kwalifikacjami, dzięki temu można trafić wyższe kursy bądź też niższe. Można takie coś również typować w konkursie. Tylko trzeba zmieścić się w odpowiednich godzinach.
zwyciestwo1960

Dołączył: 14.03.2011
Postów: 92



Biathlon - Men - Relay - 4 x 7,5 km Relay - Oberhof 05.01 | 18:20
1.Francja -Niemcy 2 //1,90
2.Norwegia -Szwecja 1//2,05


Buk Tobet
Prosze o skasowanie t6ego postu.Brak nazwy druzyny.Pod nim jest prawidlowy.Z gory dziekuje i przepraszam
Odpowiem Ci cytując regulamin:
8. Co musi znajdować się w poście z typami:
Na początku musi znajdować się nazwa drużyny. Pozostałe informacje:
Data zdarzenia, dokładny typ, kurs oraz nazwa bukmachera, od którego dany typ pochodzi, czyli nazwę sponsora naszego konkursu, firmę Tobet.
18. Opcja edycji postów w tym konkursie jest wyłączona, wszelkie prośby na ten temat będą ignorowane.
Więc będzie ⛔ niestety. Trzeba pilnować.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeśli wczoraj miałem zwrot w jednym typie na biathlon to można podać typ zastępczy za niego czy już nie?
Nie ma tego w regulaminie, ale ja jako jeden z organizatorów odpowiadam że nie podajemy typów zastępczych za zwroty. Za typ jest 0 więc szkody nie ma. A dodatkowy typ pomiesza mi cały arkusz który mam przygotowany w Excelu.
Po tej kolejce dodam taki punkt do regulaminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wszystko z 2 kolejki podliczone, można posprawdzać czy nie ma błędów. A niektóre drużyny niech się zapoznają z regulaminem bo podają po 10 typów z jednej dyscypliny :!: i zgarniają prawie ⛔ 700 punktów za jedną kolejkę.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ja mam pytanie odnośnie tabeli, gdyż w regulaminie nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat. Sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie i mojej drużyny, ale...
Dlaczego w Biatlonie ekipy mające tyle samo oczek dostały różną liczbę punktów? Co decydowało o kolejności, że akurat Wigilijny Solnik dostał 13 do generalnej, a Białe Rękawiczki 4? Nie powinno to być jakoś hmm... Wyrównane? Że zdobywcy takiego samego AKO dostają tyle samo punktów?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W takim razie słabo przeglądałeś regulamin.
Punkty do klasyfikacji generalnej otrzymujemy dopiero po zakończeniu 6 kolejek. Wtedy sumujemy wyniki z dwóch konkurencji i wyłaniamy zwycięzców. Jeśli chodzi Ci o taką samą ilość AKO to teraz na to nie zwracałem uwagi bo tabela jest poglądowa.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Rozumiem że dostaliśmy minusowe punkty za biathlon bo nie podaliśmy nazwy drużyny ale minusowe w skokach za to że napisałem typ 1 i 2 a nie 2 i 3 to lekka przesada. Nie będę się sprzeczał bo wiem że nic nie wywalczę ale czasem mógłbyś sie zastanowić czy błąd wart jest kary i jakiej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zgadza się nic nie wywalczysz bo ja i adqs podliczając typy robimy wszystko zgodnie z regulaminem, do którego zobowiązałeś się stosować. Jakoś inne drużyny nie mają problemu z poprawną numeracją typów więc nie wiem w czym widzisz problem. Gdyby nie było tak restrykcyjnych kar to w temacie Pytania, propozycje, niezgodności było by multum próśb o poprawę postów.
 
Do góry Bottom