>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
jak oddałem 1 typ na pierwszy konkurs skokow to moge w drugim poście drugi typ po kwalach podać? w reg. nie widzę przeciw wskazań ale wole sie upewnić
 
czort 31

czort

Użytkownik
jak oddałem 1 typ na pierwszy konkurs skokow to moge w drugim poście drugi typ po kwalach podać? w reg. nie widzę przeciw wskazań ale wole sie upewnić
Teoretycznie można jeden post z jednego konkursu ale dawid ma decydujące zdanie.

Cytat z regulaminu odnośnie pytania.
7. Po konsultacji za pomocą prywatnej wiadomości, każda drużyna umieszcza typy na forum w odpowiednim temacie. Na każdą kolejkę z każdej dyscypliny będzie osobny temat. Typy drużyny umieszczamy w jednym poście! Typy mogą pochodzić tylko z oferty sponsora konkursu - firmy Tobet.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zasada jedne zawody jeden post. Więc jeśli podałeś już jeden typ na pierwszy konkurs to niestety nie możesz dodać kolejnego który dotyczy pierwszego konkursu, tak prawi regulamin.
Pozdro
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zdaje się że tak, ale loginy z Tobetu też ;)
Nagrody otrzymacie dopiero po zakończeniu całego konkursu, ale loginy proszę przysyłać teraz by nie było później komplikacji i jakiś zapomnianych PW ;)
No i w ramach odpowiedzi na pytania na PW, czy druga część konkursu zaczyna się od nowa.
Tak. Jest dokładnie jak rok temu do drugiej tury wszystkie drużyny przystępują z zerowym stanem konta.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Można podać 2 typy, stawiając na jednego zawodnika, z dwoma innymi przeciwnikami?
mozna tez np.
Małysz win
Małysz top3
Małysz- Amman 1@
i to jest tez prawidłowe 3 typy na np. siódmą kolejkę
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet daje ofertę tylko na konkurs. Już o tym kiedyś pisałem, że oferta jest wystawiona na konkurs ale przed kwalifikacjami także można złapać ewentualnie wyższe/niższe kursy.
 
Do góry Bottom