>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
2.Kolejka Podliczona...
Sprawdźcie sobie, czy nie ma błędów, a ew. zgłaszać w tym temacie lub na PW.
Po ew.reklamacjach do środy przedstawimy TOP 3, żeby nie robić zamieszania, jak to miało msce w 1.kolejce ze względu na pomyłki, decyzje administracji itd.
 
G 277

geryx

Użytkownik
&quot;a za dokładny wynik 1 poł. tak samo jak to ma miejsce w przypadku wytypowania całego meczu.&quot;
czy jak mam typ 0-0 do przerwy a było 1-1 to mam 1 pkt czy zero?
// d1 powinieneś mieć i masz 1 punkt.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Proszę o usunięcie pierwszego mojego postu z typami na 3 kolejkę z powodu błedów.
O(M); zrobione ; na przyszłość podawaj link do postów, prawy górny róg i #24 np, klikasz to, kopiujesz adres z paska na górze i gotowe...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam podliczone 31 pkt. a nie ma mnie na liście zwycięzców, na której najlepszy ma 29pkt. Tu chyba jest jakiś błąd...
Żadnego błędu nie ma i taki przypadek był już poruszany
Administracja forum zastrzega możliwość niewypłacenia nagrody osobom, których aktywność na forum jest niedostateczna. Jeśli tak, to nagroda nie będzie przyznana nikomu czy przechodzi na dalsze miejsca? Obserwator(M) ; pkt będzie respektowany, więc fnucek jest 1.osobą pozbawioną nagrody, która tym samym przechodzi na następną w kolejności osobę
Od Twojego ostatniego merytorycznego postu na forum minął właśnie rok czasu ; później były tylko posty konkursowe, więc decyzją Administracji zostajesz pozbawiony nagrody.
Podobnie ma się rzecz z mati777 bodaj. Nabicie 2-krotne po 4 posty w ciągu kilkunastu minut wczoraj i dziś niczego nie zmienia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam podliczone 31 pkt. a nie ma mnie na liście zwycięzców, na której najlepszy ma 29pkt. Tu chyba jest jakiś błąd...
Nie widzisz kto jest pierwszy? ???? A tak serio to trudno się domyślić że nie otrzymałeś nagrody przez brak aktywności na forum?
Obserwator (M) ; dokładnie, coś mi się należy za podliczanie konkursu???? a poważnie mówiąc masz wyjaśnienie powyżej i nie jest to moja decyzja, żeby nie było żadnych aluzji;)
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
jestem dopiero od 7 marca na tym forum wiec jeszcze chyba mam czas na zapoznanie sie ze wszystkim i pisanie postów.
Regulamin jest inny. Chyba go nie rozumiem
Obserwator (M) ; http://forum.bukmacherskie.com/f377/nagrody-2000pln-72911.html#post2731852
Administracja forum zastrzega możliwość niewypłacenia nagrody osobom, których aktywność na forum jest niedostateczna.
Marcin-Odra zdecydował, że Dziduszko1 i mati777 zostają pozbawieni nagrody, w związku z czym przechodzą one na kolejne osoby. Koniec tematu. Kolejne zbędne posty będą kasowane.
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
źle podliczone punkty.
Śląsk - Cracovia✅✅✅✅✅✅
Wynik : 3:0 / 3 punkty
Pierwszy gol : Śląsk / 1 punkt
Under/over : over / 1 punkt
Wynik pierwszej połowy : 1:0 / 1 punkt
Typ Obserwator (M) zamiast 6 punktów powinno być 5
d1: Ogarnij się, punkty podliczone dobrze, nawet Ci rozpisze. A to, że nagroda nie została przyznana Tobie to nie powód, żeby pisać bzdury na forum.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Wielka prośba o zmianę w tych dwóch przypadkach :
Jagiellonia - Widzew
Wynik : 1:2
Pierwszy gol : Widzew
Under/over : under (oczywiście że ma być OVER )
Wynik pierwszej połowy : 0:1
Korona - Polonia
Wynik : 1:1
Pierwszy gol : Polonia
Under/over : over (a w tym wypadku under )
Wynik pierwszej połowy : 1:1
Z góy wielkie dzięki ... i sorry za kłopot
A LINK GDZIE :?::!:
Obserwator (M) ; zrobione, podając typy używaj normalnej czcionki
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rozumiem że tu można zgłaszać propozycje zmian a nie tylko prośby o edycje postów? ???? Otóż mam taką propozycję żeby w rubryce wyniku (jak i wyniku 1 polowy) wprowadzić oznaczenie 3 lub więcej dla wiekszej ilości goli danej drużyny. Bo przecież przy wysokich wynikach to jaka to różnica czy będzie 3 czy 4 zero? Bardziej to będzie z duchem gry moim zdaniem. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom