>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

keyst 149

keyst

Użytkownik
W 272

wesolutki

Użytkownik
Jedna nagroda na jeden tydzień
A jeżeli jedna osoba wygra przykładowo 2 nagrody to:
1. Która jest wybierana?
2. Co z tą drugą klasyfikacją, którą wygrał? Nagrodę zgarnia druga osoba? (Trochę mało sprawiedliwe)
3. Dlaczego tylko 1 nagroda na tydzień?
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
co się stanie w sytuacji gdy zacznę typować w danym etapie i podam tylko 4 typy..? cały etap anulowany, czy wykluczenie z konkursu czy jak to wygląda? bo regulamin mówi, że trzeba podać minimum 5typów na tydzień... bo już piątek a nie wiem czy zaczynać typować czy czekać do poniedziałku na 2 etap na spokojnie? :p
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Czy nie będzie tragedii jak rozliczę etap dziś po 23 ewentualnie trochę po 24? Spotkania zaczynają mi się o 22 a że to baseball to różnie bywa ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
1000j jest ogólnie czy na każdy etap? bo coś mi nie poszło i mam 0 ???? z tego co wyczytałem w regulaminie, chyba się pożegnamy ;)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
jesli podalem kilka typow do jednego meczu to liczy sie ten pierwszy, a reszta liczymy tak jak by ich nie bylo tak ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
jesli podalem kilka typow do jednego meczu to liczy sie ten pierwszy, a reszta liczymy tak jak by ich nie bylo tak ?
Tak jest? To muszę jeszcze raz podliczyć wszystko, oczywiście w tym sensie że jeśli jest kilka typów(różnych) na jedno spotkanie, bo jeśli jest powtórzone na innym kuponie to nie trzeba? A jeśli trzeba też policzyć jakby ich nie było to proszę tu o odp i sprostowanie, bo jeszcze teraz mogę od nowa podliczyć ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A jeżeli jedna osoba wygra przykładowo 2 nagrody to:
1. Która jest wybierana?
2. Co z tą drugą klasyfikacją, którą wygrał? Nagrodę zgarnia druga osoba? (Trochę mało sprawiedliwe)
3. Dlaczego tylko 1 nagroda na tydzień?
1. Pierwszeństwo wyboru nagrody ma osoba, która wygrała 2 nagrody
2. Tak, 2 osoba.
3. Chcemy aby jak najwięcej osób miało szansę na nagrody.
http://forum.bukmacherskie.com/f382/dtunam-typy-76916.html#post2880742
Jak rozliczyć typ dodany 9:56 a u buka start o 10:00(zaczęło się później)?
Spoko, możesz rozliczyć normalnie.
co się stanie w sytuacji gdy zacznę typować w danym etapie i podam tylko 4 typy..? cały etap anulowany, czy wykluczenie z konkursu czy jak to wygląda? bo regulamin mówi, że trzeba podać minimum 5typów na tydzień... bo już piątek a nie wiem czy zaczynać typować czy czekać do poniedziałku na 2 etap na spokojnie? :p
Grasz dalej, ale nie jesteś uwzględniany w nagrodach za dany etap.
http://forum.bukmacherskie.com/f382/bezcenny-typy-77041.html#post2883402
Dzisiaj kończy się pierwszy etap a mecz w tenisa został przełożony na jutro, w takim razie mam czekać na rozliczenie do jutra, czy rozliczyć kupon bez tego zdarzenia?
pozdrawiam.
Możesz rozliczyć go w poniedziałek i zrobic staty.
Czy nie będzie tragedii jak rozliczę etap dziś po 23 ewentualnie trochę po 24? Spotkania zaczynają mi się o 22 a że to baseball to różnie bywa ????
Nie będzie tragedii.
jesli podalem kilka typow do jednego meczu to liczy sie ten pierwszy, a reszta liczymy tak jak by ich nie bylo tak ?
Tak, jedno zdarzenie to jeden typ. Liczy się tylko pierwszy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W jakim terminie dostarczycie nagrody?
Niestety, ale tu licznik postów nie chodzi, więc nie nabijaj ich niepotrzebnie, bo skończysz banem, tak jak na poprzednim koncie...
Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!
więc Ciebie to i tak nie dotyczy:] a co do nagród, gdyby innych to interesowało, a tak zapewne jest;), to wypowie się Marcin...
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
@Marcin-Odra nie dostałem odpowiedzi, czy mógłbyś mi powiedzieć? Jedno spotkanie moze być tylko na jednym kuponie? Nie może być nawet na kilku kuponach ten sam typ?? Bo jeśli tak to muszę od nowa wszystko przeliczyć proszę o odp.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
buki, nie mozesz dac kilka typow z jednego meczu, np w meczu 1X2 nie mozesz dac w jednym kuponie np &quot;1&quot;, a w drugim overa. Liczy sie tylko pierwszy typ z danego meczu.
O(M) ; dokładnie, 1 zdarzenie - 1 typ - 1 kupon... Marcin odpowiedział na to pytanie powyżej, tyle że Krisowi właśnie...
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie meczu Clement&#39;a. Jak mam rozliczyć ten zakład, jako zwrot czy WilliamHill rozliczył go jako wygrana. Ja sam ten kupon zagrałem w Tobet i tam mam zwrot, jednak Bet365 mimo ze ma takie same zasady rozliczył go jako wygrana. Może wysłał ktoś to zdarzenie w WilliamHill i podzieli się informacją co do rozliczenia ;)
 
Do góry Bottom