>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeżeli pomylił się tylko w dacie, a mecze są dzisiaj to zapewne przymkniemy oko, ze względu na pierwszą fazę. Jeśli jednak mecze były wczoraj to zostają zaliczone na ⛔
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
a ja mam inną kwestię, jeśli gram X a rywal ML to w jakiś sposób się to na siebie nakrywa, gdyż money line wlicza dogrywkę i karne, jak się zapatrujecie na takie coś?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
a ja mam inną kwestię, jeśli gram X a rywal ML to w jakiś sposób się to na siebie nakrywa, gdyż money line wlicza dogrywkę i karne, jak się zapatrujecie na takie coś?
No tak ale Ciebie interesuje tylko remis, a on podaje zwycięzce całego meczu tak więc raczej nie ma tu żadnych zgrzytów. Tym bardziej że jego typ nie jest wygrany w momencie gdy Ty już wygrywasz mając X ;)
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Pkt. 8 regulaminu:
&quot;8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE! (może być to samo spotkanie, jednak musi być inny typ) &quot;
Co w przypadku, gdy rywal podał przynajmniej jeden taki typ? Resztę nie zaliczamy? I czy w przypadku eliminacji też tak to wygląda?

Odi -Nie zaliczamy tego konkretnego zdublowanego typu, reszte podliczamy. Drugiej cześci pytania nie zrozumiałem, możesz wyjasnić bliżej?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Żeby uniknąć pytań tej natury - wczorajsza kolejka (numer 1.) podliczona zostanie za chwilę przez JuanRoman08 . Wyniki będą widoczne w temacie z parami Wszelkie niezgodności zgłaszajcie w tym temacie .
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kolejka podliczona, w razie czego pisać PW.
Wszyscy którzy biorą udział, niech pamiętają o tym że brak buka, ako, dat i kursów powoduje 0 za kolejkę :!:
Również proszę pamiętać o tym że typy nie mogą się powtarzać z tym które podał wcześniej rywal, a także to że nie typujemy hendicapów :!:
To tyle z ogłoszeń ;)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
mam pytanie czytałem regulamin i nic nie znalazłem na ten temat, otóż w swojej parze eliminacyjne z kokoczem para16 trafiliśmy po jednym spotkaniu i obaj mamy ako 1.80 czyli wychodzi remis i jak w związku z tym wygląda nasza rywalizacja. Kto wygra w drugiej kolejce przechodzi dalej czy gramy jeszcze w trzeciej i być może będzie czwarta kolejka w naszym wypadku.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czwartej kolejki nie będzie. Gracie jeszcze zatem dwa dni i w przypadku remisu 2:2 decydować będzie wyższe AKO. W przypadku remisowego AKO decydował będzie &#39;rzut monetą&#39;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wpisuje tutaj żeby wszystko odbywało się kanałem oficjalnym:
Poprawiam sobie błąd w oznakowaniu typu:
2. 18/01/2013 19:30 ERC Ingolstadt v EHC München --&gt; 1 --&gt; 1.50
dopisuje że chodzi o zakład ML (dogrywka i karne wliczone)
 
Do góry Bottom