>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności...

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Doczepiłem analizę do swoich typów. Piszę to żeby nikt nie miał wątpliwości dlaczego edytowałem posta.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dlaczego nie mogę znaleźć moich typów? Wczoraj w nocy spędziłem ponad godzinę na przygotowanie analizy, a dziś widzę, że mojego postu nie ma w drugiej kolejce... (wkleiłem podwójnie, bo w pierwszym z nich nie dodałem William Hill, więc dałem następny z linkiem do buka...)

Proszę o wyjaśnienie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Po 2 zdarzeniach zdobyłem już 280 pkt. Proszę sprawdzić sobie moje typy na stronie czwartej
Myslę, że powinieneś poczytać regulamin najpierw, a wtedy dowiesz się do czego sluży ten temat...
http://forum.bukmacherskie.com/f410/2-kolejka-15-02-17-02-2013-a-88046.html
Nie wiem jak to zrobiłem ale pomyliłem kurs w moim typie. Wpisałem inny kurs w meczu Valencia - Mallorca . Powinno być 2.10 a nie 4.50
Piszę bo nie chcę by potem były jakieś niedomówienia. Proszę o edycję i przepraszam z góry za problem. Pozdrawiam!
Zrobione.
Dlaczego nie mogę znaleźć moich typów? Wczoraj w nocy spędziłem ponad godzinę na przygotowanie analizy, a dziś widzę, że mojego postu nie ma w drugiej kolejce... (wkleiłem podwójnie, bo w pierwszym z nich nie dodałem William Hill, więc dałem następny z linkiem do buka...)

Proszę o wyjaśnienie.
Ja usunąlem post numer 1, a Ramzes usunąl post numer 2 ale ten drugi już przywrócilem i przepraszam za to nie dopatrzenie z naszej strony.
 
J 5

jastov

Użytkownik
W swoich typach zapomniałem dodać link do Williamhilla. Jeśli to jakiś problem to proszę o poprawke.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli popełniliście błąd w temacie do podawania typów to nie cytujcie tego i nie zgłaszajcie tam błędów. Od tego jest tylko ten temat. Kolejne takie wpisy nie będą poprawiane..
 
Do góry Bottom