>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Katar - FYR Macedonia H(5.5 - 0) / FYR Macedonia 1,85 ja podałem taki typ a rywal taki
Katar - FYR Macedonia H(2,5 - 0 HT) / FYR Macedonia 1,85 czy jest on zgodny ?
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
tak

Raczej nie jest, ale będziemy debatować
Nigdzie w regulaminie nie znalazłem punktu odnośnie że nie mogę typować tego samego co przeciwnik a pozatym typ nie jest w 100% taki sam, a skoro już jesteśmy tacy przestrzegający zasad to rywal podał 2 typy z oferty tobet a w regulaminie jest napisane że można to zrobić raz.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
co w przypadku braku typow jednego dnia?
czytamy poprzednie posty

Nigdzie w regulaminie nie znalazłem punktu odnośnie że nie mogę typować tego samego co przeciwnik a pozatym typ nie jest w 100% taki sam, a skoro już jesteśmy tacy przestrzegający zasad to rywal podał 2 typy z oferty tobet a w regulaminie jest napisane że można to zrobić raz.
też jest napisane ze 2 typy muszą być z sportingbet wiec tym się zasugerowawszy ze 2 z tobet
Jednak donoszenie nie popłaca. Obaj dostajecie minusy.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
czytamy poprzednie posty



Jednak donoszenie nie popłaca. Obaj dostajecie minusy.
Mogę znać powód dlaczego mój typ był niezgodny? Tak w ogóle to mój typ był na hadicap do przerwy i kurs wynosił 1.7 a nie tak jak napisał mikrobi6 że był handi wyniku końcowego z kursem 1.85. Chcę znać tylko argument najlepiej ze wskazaniem punktu w regulaminie co zrobiłem zle podając taki typ.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Że się tak wtrącę...To by było naprawdę dziwne gdyby granie HC do przerwy było uznane za taki sam typ jak HC na koniec spotkania. Mecz do przerwy a mecz do końca to potrafią być całkowicie 2 różne typy...
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Że się tak wtrącę...To by było naprawdę dziwne gdyby granie HC do przerwy było uznane za taki sam typ jak HC na koniec spotkania. Mecz do przerwy a mecz do końca to potrafią być całkowicie 2 różne typy...
No niestety ale wychodzi na to że to są dwa takie same typy inaczej tego sobie nie umiem wytłumaczyć bo organizatorzy także z tego co widzę nie raczą odpowiedźmi na pytanie gdzie popełniłem błąd. Trudno , konkurs trwa dalej więc nie pozostaje mi nic innego tylko typować.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem można typować under/over drużyny.Co w wypadku gdy mam typ Australia under 15 a oni rzucą dokładnie 15 bramek? Zakład dwudrogowy z Tobet. Wtedy -100 czy jak?
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
witam , czy moderator mógłby mi dziś jeszcze bilans na 14 stycznia pod moimi typami wstawić.(Bilans: -400)
dziękuje i przepraszam za kłopot
 
Do góry Bottom