>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na moje pierwsze dzisiejsze pytanie nie dostałem odpowiedzi.Zadam kolejne: w regulaminie jasno jest napisane,że można podać 1 typ z Tobet. Dlaczego osoby które podają po 2 typy z Tobet jednego dnia mają je rozliczane na plus? Czy moderatorzy mają jakieś inne prawa i mogą podawać 2 typy z Tobet?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na moje pierwsze dzisiejsze pytanie nie dostałem odpowiedzi.Zadam kolejne: w regulaminie jasno jest napisane,że można podać 1 typ z Tobet. Dlaczego osoby które podają po 2 typy z Tobet jednego dnia mają je rozliczane na plus? Czy moderatorzy mają jakieś inne prawa i mogą podawać 2 typy z Tobet?
Spójrz w pierwszy post na dzień trzeci i czwarty.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Spójrz w pierwszy post na dzień trzeci i czwarty.
No to po co w regulaminie piszecie jedno a później to zmieniacie w postach na dany dzień.Bezsens dla mnie.Uważnie przeczytał regulamin zanim go zaakceptowałem,moja wina że nie przeczytałem Twojego postu na dany dzień.Do zmiany na przyszłość polecam,wystarczyłoby pogrubić czcionkę czy napisać to innym kolorem.Bo zmiana jest kluczowa,teraz mogę sobie gdybać ile bym miał więcej punktów gdyby sobie brał po 2 typy z Tobetu a nie silił się żeby wybrać coś z tej beznadziejnej oferty SB..
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dla 3 typów - 1 tobet 1 sb
dla 4 typów nie jest to zdefiniowane więc ocb?
&quot;Jeden typ może być wzięty z oferty Tobetu, natomiast 2 pozostałe to typy z oferty sztandarowego bukmachera konkursu.&quot;
dla 4 typów było ustalone już w temacie
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
zoStał założony temat na dziś. Myślę że jesteście na tyle ogarnieci że wiecie z kim rywalizujecie zwłaszcza że bilanse są wpisane w drabince.
My też to wpiszemy w najbliższym czasie, ale moment cierpliwości.

Ci, którzy mieli wolny los a nie typowali wcale, wie będą mieli szansy typowanyia teraz już. W zamian rywale, którzy na takie osoby trafili, dostają wolny los. para gdzie żaden przeciwnik nie typował to lucky loser, i otrzymał go Moniek 131 jako jedyny przegrany z dodatnim bilansem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Analiza zgłoszona do konkursu musi zawierać zdarzenia z Tobet/Sportingbet ??
Czy musi dotyczyć jednego z meczów, który typujemy, czy może to być dowolnie wybrane zdarzenie z danego z dnia i dowolnym kursem niekoniecznie znajdujące się wśród naszych typów konkursowych ??
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Analiza zgłoszona do konkursu musi zawierać zdarzenia z Tobet/Sportingbet ??
Czy musi dotyczyć jednego z meczów, który typujemy, czy może to być dowolnie wybrane zdarzenie z danego z dnia i dowolnym kursem niekoniecznie znajdujące się wśród naszych typów konkursowych ??
Tak, musi dotyczyć jednego ze spotkań, które zdecydowaliśmy się typować. Bukmacher i kurs nie mają tutaj większego znaczenia.

Małe ogłoszenie: Widzę, że sporo osób mimo wolnego losu w 1/64 nie typowało więc już teraz skoro olały konkurs takiej możliwości nie otrzymają. W związku z tym mamy kilku LL, zatem proszę o chwilkę cierpliwości i osoby pokonane w 1/64 ale z całkiem przyzwoitym bilansem pozostaną w grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Zatem tak, oprócz gracza Moniek 131 mamy jeszcze LL. Ich nicki oraz dorobek uzyskany w fazie 1/64 to:
  • nbd ⛔30
  • madek ⛔150
  • levy42 ⛔155
  • Shen ⛔160
  • zakladowa ⛔160
  • scyzoryk73 ⛔220

Oprócz tego wpisu powysyłam Wam także PW z tą informacją. Dzisiaj mamy aż 12 spotkań, jest w czym wybierac, zatem nie możemy sobie pozwolic na zmarnowanie takiego dnia.
kasaartura
Bilans w 1/32 oczywiście od nowa, calosc my sobie sumujemy ale to w przypadku awansu do TOP16 gdzie decyduje bilans ogółem
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I czy jeśli przeciwnik zagrał na czysty win czy ja mogę zagrać na HC tą samą drużynę ? Dla mnie osobiście wyżej pytanie i to teraz to są po dwa różne zakłady, ale wcześniej widze, że trochę inaczej to rozumiecie...Proszę o pilną odp.
 
Do góry Bottom