>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

premqu 8

premqu

Użytkownik
I tak na marginesie, mam prośbę do kogoś. Ktoś by był tak miły i zrobił jakiegoś screena tej tabelki ostatniej i udostępnił na forum, bo ja nie mam excela jak niektórzy też tutaj w konkursie ???? Z góry Dziękuję ????
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Proszę o poprawę typów w 3 kolejce skoków drużyna Allahu Akbar post 25, powinniśmy mieć 275 a nie 90pkt.
I tak na marginesie, mam prośbę do kogoś. Ktoś by był tak miły i zrobił jakiegoś screena tej tabelki ostatniej i udostępnił na forum, bo ja nie mam excela jak niektórzy też tutaj w konkursie:smile: Z góry Dziękuję:smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
I tak na marginesie, mam prośbę do kogoś. Ktoś by był tak miły i zrobił jakiegoś screena tej tabelki ostatniej i udostępnił na forum, bo ja nie mam excela jak niektórzy też tutaj w konkursie ???? Z góry Dziękuję ????
To go sobie zainstaluj. A jeżeli nie masz/nie chcesz Office to jest darmowe narzędzie do odczytywania arkuszy Excel.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Do tego jeszcze tu powinno być na plus:
5FOURCADE Simon 17:04.7 +26.2
6EDER Simon 17:05.3 +26.8
A co do powyższego postu nie wiem czy będzie,Dawid zapewne podejmie decyzje :p ja tu tylko licze.
e@2 sorka spojrzałem na czas biegów,zobaczcie jeszcze czy są jakieś błędy w sztafecie na tych zmianach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W kolejce czwartej powinienem mieć 155 punktów.

Ogólnie radziłbym sprawdzić ją jeszcze raz, bo z tego co widziałem to niektórzy postawili po 4 typy albo tylko dwa, a rozliczeni są normalnie.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
W kolejce czwartej powinienem mieć 155 punktów.
Ogólnie radziłbym sprawdzić ją jeszcze raz, bo z tego co widziałem to niektórzy postawili po 4 typy albo tylko dwa, a rozliczeni są normalnie.
Tak masz rację,będzie to wszystko poprawione.Jeśli drużyna poda np 4 typy to pierwsze 3 są akcpetopwane natomiast kolejny jest automatycznie -100 nawet jak typ był dobry.
 
Do góry Bottom