>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
trzeba podawać to ako czy nie? bo w sumie chyba różnicy nie ma jak sie podliczanie zrobi po wszystkich spotkaniach - podajesz ako 50 a polowa nie wchodzi?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podział opiekunów lig:

Ted/Marcin-Odra - 1
maciekpoland - 2
kasztan511 - 3
JuanRoman08 - 4
Hajduk - 5
snajp - 6
Adqs- 7
Ajax - 8
 
G 277

geryx

Użytkownik
Adqs- 7
co nie zmienia faktu że edytowanie samemu sobie w trakcie trwania kolejki, a nawet w trakcie trwania meczu edytowanego jest przynajmniej nieetyczne
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Adqs- 7 co nie zmienia faktu że edytowanie samemu sobie w trakcie trwania kolejki, a nawet w trakcie trwania meczu edytowanego jest przynajmniej nieetyczne
Jeśli masz podejrzenia np. zmiany typu, kursy czy innej rzeczy, która może wypatrzeć wynik rywalizacji to pisz otwarcie.
W tym przypadku jest to tylko i wyłącznie czepianie się.
Proszę podawać AKO swoich kuponów.
 
G 277

geryx

Użytkownik
napisałem bardzo jasno, mod dopisał sobie kurs zdarzenia do kuponu (bo pewno zapomniał) w trakcie trwania meczu typowanego
czy to dozwolone czy nie to juz nie mnie oceniać ale tworzycie sami precedens
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W regulaminie nie znalazłem nic na temat meczów przełożonych - proponuję dopisać, że można dać zastępczy mecz, ale taki, który trwa w trakcie trwania kolejki o współczynniku nie wyższym, niż pierwotny mecz w typowaniach.

Zapobiegnie to sytuacji, że ktoś będzie chciał &quot;naciągnąć&quot; kurs, znając już niektóre wyniki typów przeciwnika ;)
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Prosze zamienić mi typ w drugiej kolejce: Wisła - Piast na
Newcastle - Fulham 1 1.93
e/ nr grupy byś podał, a najlepiej link!
już poprawione / maciekpoland
P.S. proszę następnym razem o link...
 
J 10

jartom

Użytkownik
mam pytanie wysłałem mecze na 2 koleje wcześniej mój błą nie doczytałem czy mogę wysłać dzis tj 7.04 czy już jest liczone na minus
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Na prawdę powinno się karać niektóre osoby za widoczny brak znajomości regulaminu... Jakiś jegomość w lidze nr. 3 w konkursie UCZTA PIŁKARSKA podawał typy z tenisa i koszykówki... Litości.
 
Do góry Bottom