>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

W 10

wielczykkajoj

Użytkownik
Serdecznie dziękuje za poprawienie mojego postu i ponownie proszę o dokonanie innej zmiany. Proszę o usuniecie (-1) przy drużynie Bolton w podpunkcie 2.

http://forum.bukmacherskie.com/f413/liga-nr-7-a-90440-4.html#post3536832

BARDZO PRZEPRASZAM za te blędy. I jeszcze raz serdecznie proszę o poprawienie, jeśli to możliwe. Kursy wciąż sie zgadają.
Błędy te są spowodowane nieuważnym kopiowaniem i wklejaniem ( lub przesileniem wiosennym ).

Będę niezmiernie wdzięczny za wyrozumiałość ;)
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
W ostatniej dwudniowej kolejce część graczy zastosowało taktykę nie do końca fair, czekając aż skończą się mecze ich rywali grali późnym wieczorem na ligi gwatemalskie i salwadorskie - ustawiając dokładnie takie kursy by w przypadku 1 trafienia już wygrać - tak zrobił mój przeciwnik.
Nie ma to nic wspólnego z wiedzą na temat typowania, tylko cwaniactwem - także nie wiem czy to jest zgodne z ideą konkursu, jak ktoś mając do dyspozycji ligę angielską i polską - czeka na sam koniec by grać egzotykę na zasadzie tylko przeskoczenia rywala o 0.01 obstawiając nie na zasadzie wiedzy, tylko szukając pasujących kursów. To konkurs typerski a nie matematyczny.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
W ostatniej dwudniowej kolejce część graczy zastosowało taktykę nie do końca fair, czekając aż skończą się mecze ich rywali grali późnym wieczorem na ligi gwatemalskie i salwadorskie - ustawiając dokładnie takie kursy by w przypadku 1 trafienia już wygrać - tak zrobił mój przeciwnik.

Nie ma to nic wspólnego z wiedzą na temat typowania, tylko cwaniactwem - także nie wiem czy to jest zgodne z ideą konkursu, jak ktoś mając do dyspozycji ligę angielską i polską - czeka na sam koniec by grać egzotykę na zasadzie tylko przeskoczenia rywala o 0.01 obstawiając nie na zasadzie wiedzy, tylko szukając pasujących kursów. To konkurs typerski a nie matematyczny.
No cóż , nie jest to niezgodne z regulaminem, z drugiej strony taka taktyka niewiele przyniesie profitów w przyszłości w tym konkursie. Wiadomo,że trzeba myśleć w bukmacherce i w konkursie. Nie żebym bronił, ale skoro jest 5 typów to można podac jeden , dwa z niższym kursem i juz taktyka przeciwnika przekreślona. Jest 15 kolejek i zapewniam Cię że suma sumarum do następnych rund awansuja najlepsi z danej Ligi. Tak tez jest w prawdziwej piłce.nic lepszego niz system kazdy z każdym nie wynaleziono. Puchary to juz jakby inny świat. Konkurs jest przez to super ,że właśnie kilka kolejek mozna przegrać ( czasem trochę w dziwny sposób) , ale jak jesteś dobrym typerem , masz intuicję, robisz notatki, ogładasz skróty meczów, nie używasz jakiś używek otumaniających myślenie , to nie ma Bola, musisz co najmniej 50 % wygrac pojedynków, a to wystarczy by zakwalifikować się dalej... Powodzenia

PS niech Twój przeciwnik zmierzy się ze mną mam nadzieję w następnym etapie ???? to wtedy zobaczymy gdzie ja mam ligi gwatemalskie ......
 
W 13

wsl90

Użytkownik
W ostatniej dwudniowej kolejce część graczy zastosowało taktykę nie do końca fair, czekając aż skończą się mecze ich rywali grali późnym wieczorem na ligi gwatemalskie i salwadorskie - ustawiając dokładnie takie kursy by w przypadku 1 trafienia już wygrać - tak zrobił mój przeciwnik.

Nie ma to nic wspólnego z wiedzą na temat typowania, tylko cwaniactwem - także nie wiem czy to jest zgodne z ideą konkursu, jak ktoś mając do dyspozycji ligę angielską i polską - czeka na sam koniec by grać egzotykę na zasadzie tylko przeskoczenia rywala o 0.01 obstawiając nie na zasadzie wiedzy, tylko szukając pasujących kursów. To konkurs typerski a nie matematyczny.

O, widze, że między innymi o mnie mowa :grin:

Nie rozumiem dlaczego według Ciebie granie ligi polskiej jest fair, a brazylijskiej, salwadorskiej czy uzbekistańskiej już nie. Po pierwsze jest to zgodne z regulaminem, po drugie nie każdy musi się interesować tylko europejskimi ligami.

Co do drugiej czesci Twojego posta: Wiedząc, że trafiłeś jedno spotkanie z kursem 1,64 po co miałem szukać okazji z kursami 2,5-3, jak mogłem zagrac na spokojnie po 1,65? Myślenie też nie jest zabronione.
Pozdrawiam ;)
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
O, widze, że między innymi o mnie mowa :grin:
Nie rozumiem dlaczego według Ciebie granie ligi polskiej jest fair, a brazylijskiej, salwadorskiej czy uzbekistańskiej już nie. Po pierwsze jest to zgodne z regulaminem, po drugie nie każdy musi się interesować tylko europejskimi ligami.
Co do drugiej czesci Twojego posta: Wiedząc, że trafiłeś jedno spotkanie z kursem 1,64 po co miałem szukać okazji z kursami 2,5-3, jak mogłem zagrac na spokojnie po 1,65? Myślenie też nie jest zabronione.
Pozdrawiam ;)
Idea konkursu ma najbardziej przypominać ligi piłkarskie, więc dobrze że takie zagrywki są.
Przecież w prawdziwym sporcie zdarzają się większe sprawy, sędzia może się pomylić świadomie lub nie, może deszcz popadać, czy nawet zdarzają się różne taktyki jak np. zespół przegra to wyjdzie z grupy na 2 miejscu i spotka się z wygodniejszym przeciwnikiem.
To jest sport. Ja może telefonicznie konsultuję się z Bońkiem i Lato w sprawie typów i co to jest też niedozwolone :zoltakartka:
 
Do góry Bottom