>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Czy jeśli przeciwnik zagrał HC -2 to czy ja mogę HC -1 albo czyste zwycięstwo ? wiem, że co edycje są o to pytania i zawsze zapominam...
Handi na ten sam zespół nie możesz zagrać; na przeciwny tak. Czysty win można - przynajmniej dla mnie, choć dokładnie niech o tym wypowie się nasz prowadzący ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Beznadziejny pomysł z piątkową kolejką... Jak widać po minusach wiele osób hołduje zasadzie &quot;tradycja rzecz święta&quot; i wiem, po co zmieniano sobotnio-niedzielny kalendarz. No ale trudno.
Za nieuwagę się płaci :]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Beznadziejny pomysł z piątkową kolejką...
No wg mnie i wielu innych graczy - sadząc po tym co było pisane w poprzednich edycjach to nie masz racji. Juz w piątek startują Ligi Europejskie i można sporo ciekawych spotkań obstawić.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Pytanie techniczne: typy na kolejną kolejkę będzie można podawać już od jutra, czy trzeba czekać do wtorku do 8.00?
Wolę się upewnić, żeby później nie było lipy ;)
można od 08.01 jutro // maciek
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
byłem w trakcie pisania postu jak mój rywal wrzucił swój, przez co zdublowałem jego typ.
proszę o zamianę - liga 8 - 15.09 - pojedynek Hogan - Bercik
zamiast zdublowanego Betis - Valencia over 2.5
proszę o wpisanie Verona - Sassuolo 1 | 2.05
Ako zmieni się na 20.96
Hardi: // done
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
witam. mam problem , nie moge rozliczać swoich postów opcją cytuj. Muszę rozliczać normalnie dodajac kolejny post. sorry za to,ale nie wiem jak to robić .
e/ nie musisz podliczać, są od tego opiekunowie, ja w naszej grupie ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
witam. mam problem , nie moge rozliczać swoich postów opcją cytuj. Muszę rozliczać normalnie dodajac kolejny post. sorry za to,ale nie wiem jak to robić .
W tym konkursie typy rozliczają opiekunowie, więc nie musisz rozliczać swoich typów.
 
Do góry Bottom