>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Witam. Czasami, to ręce opadają. Chociażby dzisiaj (28/01). Typy dnia, nr 20. Mocno życzeniowy. Zamiast sześciu bramek, mamy 0 bramek. Typ nr 10. 13 polubień i 2 reputy. i??? Jak pisałem. Kilku poważnych typerów. Reszta? Sami sobie odpowiedzcie. Coś za mała dla mnie ta piaskownica. Trzeba łopatki i grabki pilnować i pożyczać wszystkim. Pomimo, że czasami pieprzą bzdury. Może tak odejmować polubienia i reputacje, za wyjątkowo nietrafione typy? Panowie MODERATORZY?
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Czasami, to ręce opadają. Chociażby dzisiaj (28/01). Typy dnia, nr 20. Mocno życzeniowy. Zamiast sześciu bramek, mamy 0 bramek. Typ nr 10. 13 polubień i 2 reputy. i??? Jak pisałem. Kilku poważnych typerów. Reszta? Sami sobie odpowiedzcie. Coś za mała dla mnie ta piaskownica. Trzeba łopatki i grabki pilnować i pożyczać wszystkim. Pomimo, że czasami pieprzą bzdury. Może tak odejmować polubienia i reputacje, za wyjątkowo nietrafione typy? Panowie MODERATORZY?
Nie wiem co to za fetysz z tą reputacją, ale radzę zmienić obiekt westchnień, bo tracisz czas na głupoty. Zwłaszcza w czasach kiedy posty, tłity nawołujące to zabójstwa dostają tysiące polubień. Nie wiem też czemu można łączyć ilość reputacji z trafionym czy nie trafionym typem. Ludzie dają reputacje i polubienia, bo im coś spodobało w typie. Argumentacja, albo sposób nawijki, albo sam typ ktory nie jest typowy, albo cokolwiek innego. Czy typ trafiony to rzecz drugorzędna. Faktycznie, czasami ręce opadają że trzeba PO RAZ KOLEJNY tej samej osobie tłumaczyć takie truizmy.
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dziekuję za wspaniałą odpowiedź. Znasz takie słowo jak &quot;ALTRUIZM&quot;???
Znam, znam też słowo empatia i dobrze by było żeby czasem wczuć się w rolę innej osoby, np moderatora forum bukmacherskiego. Naprawdę, w funkcjonowaniu forum reputacja i sposób w jaki ją ludzie rozdzielają to najmniejszy z małych problemów nad którymi się warto rozwodzić.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Nazwałbym to klasyczną &quot;decentracją&quot;. Dziękuję &quot;psotnicku&quot; za odpowiedz i spokojnej nocy życzę.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers
Typ: over 225,5 pkt
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Derby miasta aniołów więc coś musi się dziać. Zespoły są na przeciwnych biegunach. Clippers w ostatnim czasie to tendencja zwyżkowa, jeziorowcy znizkowa. Wszystko przez absencje Lebrona Jamesa, który jest już gotowy do gry, ale na parkiet dziś jeszcze nie wybiegnie. W styczniu król James ani razu nie pojawił się na boisku. W jego długiej karierze taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Pod jego nieobecnośc Lakers stracili bardzo wiele w tabeli. Ale już za niedługo mogą odpalić bombę transferową bo głośno mówi się o wymianie z Pelikanami dzięki której do zespołu miałby dołączyć Anthony Davis. Clippers jak i Lakers to zespoły preferujące szybkie tempo gry. Spotkania jednych jak i drugich są overowe. Obie ekipy starają się grać bieganą Koszykówkę i jak widać po cyferkach naprawdę dużo punktów pada w ich meczach. Lakers grają naprawdę dynamicznie, a Clippers się do tego dostosują. W derbach nie podejmuje się typowania zwycięzcy, ale uważam że sporo punktów powinniśmy zobaczyć.
⛔ 100 - do końca 4 kwarty było 224 pkt. Dopiero po dogrywce padła większa ilość punktów lecz nie zostało to napisane w typie.
Dla mnie osobiscie powinien byc tu plus bo w fortunie jest tylko opcja (razem z dogrywką).. wiem ze nie podał tego gość ale kto postawił to wygrał więc.. na plus a nie na minus ale to juz wasza decyzja
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie raz już prosiłem ale znowu mam ten sam problem a mianowicie nie mogę wejść na Unibet ....... i znowu proszę o pomoc
To nie miejsce na taki post, to po pierwsze. Po drugie, nie masz żadnego problemu bo masz dostęp do forum a tam odpowiedni temat odnośnie unibetu gdzie wszystko można się dowiedzieć, równiez o zmianach bo ludzie na bieżąco piszą z czym jest problem i jak go rozwiązać. Dla ułatwienia unibet co jakiś czas dodaje do swojego polskiego adresu kolejną liczbę, teraz zdaje się 7. i powinno to zmieniać automatycznie. Albo jeszcze prościej, wpisz &quot;unibet&quot; w Google, kliknij pierwszy link i dojdziesz tam gdzie chcesz.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/unibet-opinie.50211/page-59
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Witam! Zostanie mi zaliczony typ z dnia 01.02 na over w koszykarskich derbach Los Angeles? Na fortunie jest tylko opcja z dogrywką, na kuponie jest zielono, typ na +
Poprawione//psotnick
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie jednego z meczów, który znajduje się tylko w ofercie STS i niestety nie spotkałem się na żadnym innym bukmacherze. Czy można byłoby skorzystać ten jeden raz z tego bukmachera, czy po prostu odpuścić to spotkanie? Dokładnie chodzi o mecze pokazowy w esporcie w grze League of Legends: Team Mithy vs Team Gla1ve
Niestety nie ma wyjątków, ten bukmacher jest zabroniony w TD //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom