>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Moj post #6 z dnia Sroda(24.03)
Jest mozliwosc zwiekszenia kursu bo skoczyl z 2.00 na 2.10 ? A do rozpoczecia niespelna 30 minut
Przy scisku w tabeli 10 pkt moze byc decydujace
/ post do usiniecia pozniej
Nie ma możliwości, podobnie jak nie byłoby możliwości zmiany gdyby kurs spadł. Ryzyk fizyk, podajemy kurs w momencie podawania typu//psotnick
 
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Czesc mam pytanie... Chodzi mi o moj typ ostatni. Jezeli ltos typowal wczesniej takie samo spotkanie ale z handi a ja pozniej typowalem bez handi, czysty typ, to jest to &quot;powtorzony typ&quot;, aby uciac 100? Tak pytam na przyszlosc... zrozumiane, jak ktos gra typ, a ja gralbym pozniej spotkanie bez remisu... ale zalozmy kto gra handi -3 po super kursie i malejel realnosci ze wjedzie a ja pozniej zrobie analize na np. Wygranie jedna bramka? Typ spotkania? To jest to taki sam (powtorzony typ)?
Krótka odpowiedź: tak, taki typ jest traktowany jako powtórzony. Akurat to jest w Regulaminie jasno wyjaśnione, wraz z przykładami, więc zapraszam do lektury, bo większość odpowiedzi na wasze pytania jest w Regulaminie Typów Dnia, do którego niniejszym odsyłam//psotnick
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
UWAGA! Dozwolone kombinacje podania typu na jedną drużynę/jednego zawodnika przez graczy:- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B może podać typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 @ 2,00
 
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Sorry za spam, ale chcialbym nadminic (chodzi o srode i mecz Polska - Serbia), ze osoba ktora typowala handi nie trafila i ma -100, a ja mam odjete za &quot;powtorzony typ&quot;, tylko ze gralem na Polske i mi weszlo.. Wiec dwie osoby maja odjete punkty, a tak po prawdzie to podalem prawidlowy typ.. uwazam, ze to nie jest powtorzenie typu.. no chyba ze tak to rozliczacie i po prostu prosze o wyjasnienie na przyszlosc. Pozdrawiam
Wyjaśnienie w poprzednim poście. Przypominam, że to jest konkurs i wszystkich obowiązuje Regulamin, jak również przypominam, że oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i zgadzasz się na jego warunki. To że się nie zapoznałeś (na co wiele wskazuje), to już Twoja sprawa i ryzyko//psotnick
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Mam pytanie do zarządzających konkursem. Założyłem nowe konto. Można powiedzieć multi-konto z jednego prostego powodu... Do pozostałym nie znałem danych. Nigdy nie korzystałem z dwóch na raz. Mogę wziąć udział w konkursie? Nie chodzi o nagrody pieniężne, a zwykłą satysfakcję.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Mam pytanie do zarządzających konkursem. Założyłem nowe konto. Można powiedzieć multi-konto z jednego prostego powodu... Do pozostałym nie znałem danych. Nigdy nie korzystałem z dwóch na raz. Mogę wziąć udział w konkursie? Nie chodzi o nagrody pieniężne, a zwykłą satysfakcję.
Dopóki nie będziesz korzystał równolegle z pozostałych kont, to nie powinno być z tym problemu.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Pozdrawiam!
W moim typie na niedzielę 27 marca nie podałem kursu: 1,63.
Proszę o uzupełnienie, dziękuję z góry.
Dyscyplina: piłka nożna, A-League, Australia.
Godzina: 8:00
Spotkanie: Adelaide United – Central Coast Mariners
Typ: Central Coast Mariners AH(+2)
Bukmacher: Bet365
OK
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Typy mozna było podawac od wczoraj a nie tylko w dniu dzisiejszym wiec kto chciał podać to podał, akurat nie liczy sie dzień w którym miałem remis Hiszpanów o kursie 3.90 w tabeli to na pewno nic nie zmieni,ale kto podał typ moim zdaniem powinien mieć zaliczony bowiem jakiś czas na napisanie analizy poświęcił , Pozdrawiam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Forum było nieczynne od godzin nocnych, ten kto ma w zwyczaju podawać typ po południu skąd mógł wiedzieć że forum padnie i trzeba wcześniej podać? Wyszło jak wyszło, trudno.
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Witam.
Znalazłem mały niuans.Mianowicie przglądając tabelę wyników za Marzec&#39;16,zauważyłem że mam 190 punktów zamiast 290.Oczywiście niema to większego znaczenia w tym miesiącu,aczkolwiek prosiłbym moderatora o korektę.Z góry dziękuję.
W tabeli jest wszystko w porządku, poszczególne typy również rozliczone prawidłowo, więc nie wiem w czym problem. Dla pewności: w dniach 1-25 oddałeś 4 typy:
14 marca - ✅100
16 marca - ✅100
17 marca - ⛔100
25 marca - ✅90
co razem daje ✅190
Nie wiem, być może nie wiedziałeś, że nietrafiony typ kosztuje punkty minusowe i stąd ta rozbieżność. Jeszcze raz, tak w poprzednim przypadku, odsyłam do zapoznania się z Regulaminem, bo oddając typ w konkursie automatycznie potwierdzasz że go znasz i akceptujesz//psotnick
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Dopóki nie będziesz korzystał równolegle z pozostałych kont, to nie powinno być z tym problemu.
Nie ma opcji, szanuję się troszkę ;) Nie korzystam z nich z jednego względu... Mam problemy z pamięcią... w tym przypadku do haseł. Czas zacząć korzystać z notesu ;)

dubel-post z powodu dość poważnej literówki. poprawione. powyższy do usunięcia.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawkę w moim typie na dzisiaj, środa 30 marca:
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } Dyscyplina: piłka nożna, A-Lyga, Litwa.
Godzina: 17:00
Spotkanie: FK Trakai – Utenis Utena
Typ: gole, under 2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365

Mój typ to 2 AH (+1,5). Nie zauważyłem, że w szablonie, którego używam, że nie zmieniłem rodzaju typu.
Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!
Poprawione.
Mała prośba na przyszłość (co zresztą jest w Regulaminie): w takich przypadkach zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot; dawaj po prostu nazwę drużyny. Po pierwsze, będzie to bardziej klarowne dla userów, a po drugie trudniej będzie o głupią pomyłkę w typie. Pozdrawiam//psotnick
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Pany, robimy akcję, od Nas forumowiczów by ułatwić życie adminom przy liczeniu. Sporo czasu na to tracą to jest jedna prośba do Was. Jeśli wstawiacie typy, dodajcie też link do flashscore ???? Szybciej podliczanie, mniejsza szansa pomylenie się czy coś.
Dzięki za pamięć, ale to niepotrzebne. Jeśli już to by miało sens w przypadku mniej popularnych dyscyplin, sportów, czy mniej uczęszczanych lig, rozgrywek itp. Wtedy taki link przyspiesza sprawę. Bo z tymi najbardziej popularnymi nie ma problemu//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom