>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chciałbym ponarzekać że forum wczoraj i przedwczoraj przez cały dzień znów nie działało-dzieje się tak coraz czesciej a miałem typ nba under 199 ludzie by mogli zarobic a ja punkty bym miał naprawde ogarnijcie się bo jest coraz gorzej. I temat na nowy dzień jakiś porządny moderator mógłby publikować a nie codziennie trzeba czekać aż ktoś otworzy nowy temat, ja ja stworze to zaraz będzie coś nie tak no i napisaliscie ze do 18 jak nikt nie stworzy z moderatorow to dopiero mozna samemu otwierac temat...
Czy gdyby ten under nie wszedł, to rozumiem, że zamieściłbyś tu podziękowania dla Forum, bo przez tą przerwę przyczyniło się do zaoszczędzenia kasy przez ludzi?? Coś mi się wydaje, że nawet byś o tym nie pomyślał, a to przecież dokładnie taka sama, pokręcona logika.
Ludzie, bądźmy poważni. Ja wiem, że narzekactwo to nasz sport narodowy, ale nie obrażajmy przy tym swojej inteligencji. I to prośba i rada do wszystkich//psotnick
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Chciałbym ponarzekać że forum wczoraj i przedwczoraj przez cały dzień znów nie działało Chlopie zloty nie ty tak serio.Myslisz ze duzo ludzi za Toba by postawiło?O matko boska mogłem wygrać a nie wygrałem bo twojego postu nie przeczytałem :-(.Serio, bądz poważny
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Proszę o poprawienie jeszcze jednego rozliczenia:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-05-2016-sroda-133961.html#post6009636
Oto jeden z linków do wyniku:
http://ie.soccerway.com/matches/2016/05/25/brazil/serie-b/oeste-futebol-club/clube-de-regatas-brasil/2218304/?ICID=PL_MS_03
Pozdrawiam
Mój błąd. Już poprawione, w tabeli też.
Jednocześnie prośba na przyszłość: w przypadku mniej popularnych lig, a zwłaszcza typów dotyczących statystyk, dobrze byłoby do posta dołączyć link do wyniku (taki jak teraz dołączyłeś), ograniczy to pomyłki//psotnick
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Hej, Mój post w typach dnia na 27.05. zlał się w całość. Mam nadzieję, iż to nie będzie problemem. Po aktualizacji statystyk podeślę link, gdzie można sprawdzić wynik. Pozdro
Poprawione.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
kolego, na zwykłych livescore&#39;ach jest możliwość oblukania tego ;)
Masz może link do tych zwykłych livescorów kolego? ????
O ile wiem, to na livescore.in można zobaczyć ilośc runs na zmianę, ale nie ilość hits.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Witam. Prośba o poprawienie mojego typu na dzisiejszy finał Ligi Mistrzów. Źle się wkleił. Z czego to wynika? Pozdrawiam
Poprawione.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Witam. Prośba o dodanie do mojego dzisiejszego typu Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, -3.5pkt Golden State. Pominąłem to,ale w mojej analizie jasno podałem zwycięzcę...
Poprawione, ale to bez znaczenia, bo post wcześniej ktoś podał typ Warriors -4.5, więc zgodnie z Regulaminem Twój typ będzie rozliczony jako powtórzony//psotnick
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Co z typem? Salem na tenis, tymczasem w Paryzu wszystko odwolane dzis... Moge dac jakis inny czy jak?
Zależy od ciebie. Możesz usunąć i podać jakiś inny (albo nie podawać), albo zostawić i po prostu poczekac na wynik meczu. Nawet jeśli to będzie jutro to będzie rozliczony zgodnie z wynikiem na korcie//psotnick
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co do przełożonych meczów w Roland Garros i postów z tymi związanych, to zostawiamy do decyzji userów co chcą z nimi zrobić. Można pisać o usunięcie typu który został przełożony i nie wiadomo kiedy będzie rozegrany. A można też zostawić jak jest i czekać aż się mecz w końcu rozegra i wtedy będzie rozliczone zgodnie z wynikiem, 1-2 dni wielkiej różnicy nie zrobią. Jeśli akurat w czołówce tabeli się zdarzy taka sytuacja to nie powinno być problemu, tabela zwykle i tak wieczorem 1 czerwca będzie, więc już powinno być wiadomo jaki wynik. Jeśli się zdarzą dalsze przesunięcia to wtedy będziemy reagować, dlatego tym którzy są w czołówce tabeli radzę ostrożnie podawać typy, np nie ma sensu podawać 31 maja typu, który jest któryś w harmonogramie i wiadomo że nie będzie rozegrany tego dnia, a może i następnego.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-05-2016-poniedzialek-134137.html#post6012705
prosze o usuniecie ww posta i poprawienie w nowym na SPOTKANIE: Hiszpania - Australia
Dzieki.
Poprawione.
Na przyszłość oznaczaj precyzyjnie jaki typ grasz, bo np typ &quot;+134.5&quot; jest wieloznaczny i nie każdy musi wiedzieć że chodzi o &quot;Over 134.5&quot;. Typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, bez pola do interpretacji. To wszystko jest w Regulaminie, szkoda by było tracić punkty za friko. No i będę wdzięczny za pisanie po polsku, po to są ogonki żeby ich używać//psotnick
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-31-05-2016-wtorek-134185.html#post6013306 prosze o usuniecie. wydawalo mi sie, ze zapis + jest b. czytelny niz over, ale ok - prosze o poprawienie tego w nowym poscie.
Nie mam za bardzo opcji pisania z koncowkami ale to kwestia kilku dni - bede wdzieczny za wyrozumialosc.

Post skasowany oraz ten niższy edytowany. Na następny raz, prosimy by pisać over/under, czy też po polsku, tak jak u bukmachera jest napisane. // TyperekS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom