>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Elche - Real Sociedad
Typ: remis
Kurs: 3.2
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Tym razem krótko...Sociedad raczej u siebie bije punkty. Wygrali na wyjeździe tylko raz. Ale z drugiej strony nie dają sobą &quot;pomiatać&quot; z tymi słabiakami. Tym najsłabszym drużynom na wyjeździe często punkt odcinali. Z jednej strony Sociedad mocniejsze od Elche, ale jednak grają na wyjeździe. Elche raczej nie jest na tyle mocne, aby tu gnieść Sociedad i ostatecznie rozgromić. Z Drugiej strony Sociedad na wyjeździe też nie jest do tego zdolne. Dość prawdopodobny remis!
Elche tego meczu też na pewno nie odpuści, bo są tylko 3 punkty nad strefą spadkową. Myślę, że remis obie drużyny zadowoli i takim wynikiem zakończy się to spotkanie...
Podopieczni Moyesa już 11 razy w tym sezonie remisowali. Szczególnie wychodzi im to an wyjeździe - 7 remisów.
Prosiłbym taki tekst wstawić w moją analizę:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-04-2015-poniedzialek-120890-2.html#post5309759
Załatwione.
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
No to trochę będzie hejtu...
Nie wiem kim jest użytkownik &quot;psotnik&quot; na tym forum ale fajnie by było gdyby osobą odpowiedzialna za rozliczanie typów była osobą która chociaż hobbystycznie zajmuję się bukmacherką a nie jest na codzień piekarzem i podlicza typy bo dorabia do pensji, bo pensja cieniutka.
A teraz merytorycznie:
Ok jeszcze zrozumiem mój typ z dnia 16.04 że analiza kiepska, bo faktycznie nie rozpisałem się zbytnio ale typ nie był przegrany ani wygrany więc aż tak bardzo mnie to nie wkurza.
Typy z 17,18,19 - typ powtórzony...to ja się teraz pytam GDZIE?! Gdzie wcześniej był taki typ? Chyba u głowa psotnika! Na prawdę czy na każdym forum musi być zawsze ktoś taki!
Jeszcze nie rozumiem odjęcie -100 za typ z dnia 14.04 , jasne popełniłem błąd nieregulaminowy bukmacher itd. ale wlepiać od razu -100 faciowi który coś wnosi na te forum jest to jego pierwszy czy drugi post? Jakieś ostrzeżenie chociaż no ludzie!
Czasami mam wrażenie że fora nie są po to żeby wymieniać informację tylko żeby zarządzający daną jednostką mogli sobie trochę poczuć władzy.
Chciałbym żeby moja uwaga była rozpatrywana przez kogoś z kompetencjami, bo psotnik nie skuma o co mi chodzi, a jak skumał to niech mi pokaże jaki typ został powtórzony.
Dziękuje i Pozdrawiam ????
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Ok przeczytałem regulamin...co za bzdura w takim razie...no nic...dla mnie trochę to mijają się z celem takie zasady podawania typów bo &quot;nocne marki&quot; mogą zablokować połowę oferty &quot;kretyńskimi typami&quot; na dany dzień typu Real Atletico - Real - 5 EH kurs 7.0 i nikt nie może już zagrać nic w stronę Realu...WTF? jaki sens?
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ok przeczytałem regulamin...co za bzdura w takim razie...no nic...dla mnie trochę to mijają się z celem takie zasady podawania typów bo &quot;nocne marki&quot; mogą zablokować połowę oferty &quot;kretyńskimi typami&quot; na dany dzień typu Real Atletico - Real - 5 EH kurs 7.0 i nikt nie może już zagrać nic w stronę Realu...WTF? jaki sens?
Na pewno większy w tym sens niż granie w konkursie, do którego Regulaminu się nawet nie zajrzało. Ale i tak masz plusa za to, że w końcu przeczytałeś Regulamin, szkoda tylko, że tak późno. Nie musiałbyś się tak produkować w poprzednim poście, szkoda energii po prostu. Sorry, ale takie krokodyle łzy po fakcie, bo ktoś się poniewczasie obudził, mnie zupełnie nie wzruszają.
I właściwie na tym powinienem zakończyć dyskusję. Ale wyjaśnię: takie zapisy pojawiły się nie bez przypadku i miały na celu wyeliminować próby kombinowania w końcowce miesiąca.
Zamysł tych zmian był taki, żeby w razie wyrównanej walki o nagrody w końcowce miesiąca, nie było możliwości kombinowania (widocznie kiedyś były takie próby). Np Prowadzę w konkursie o 80pkt nad drugim, został ostatni dzień, drugi w tabeli dał typ powiedzmy Over 3.5 @2.5, to ja dam w tym samym meczu Over [email protected] i wtedy mam pewność wygranej bo jakikolwiek by był wynik, to i tak będę na 1 miejscu. A przecież nie chodzi o to, żeby takie sytuacje miały miejsce (a bywały w przeszłości) i stąd te ograniczenia. To samo zresztą z liniami czy overami europejskimi i azjatyckimi, też są uważane za powtórzone jesli mają tę samą linię np 3.5 i 3.0, bo przecież zwrot, a ⛔100 to duża różnica i może zrobić dużą różnicę w np na podium.

Poza tym w ogóle nie wiem w czym problem. Oferta na najważniejsze mecze w kazdym buku jest na tyle szeroka, że można wybrać kilka-kilkanascie podobnych ale jednak róznych betów. Np win + bts czy wygrana w obu połowach, czy liczbę bramek danej drużyny. Opcji jest multum. My i tak za powtórzone uznajemy tylko te najbardziej oczywiste, bo kto by tak rozkminiał wszystkie opcje.
Nie wiem kim jest użytkownik &quot;psotnik&quot; na tym forum ale fajnie by było gdyby osobą odpowiedzialna za rozliczanie typów była osobą która chociaż hobbystycznie zajmuję się bukmacherką a nie jest na codzień piekarzem i podlicza typy bo dorabia do pensji, bo pensja cieniutka.
PS Też nie wiem kim jest użytkownik &quot;psotnik&quot;, ale gdybym miał strzelać, to powiedziałbym, że nie - nie jest piekarzem i tak - zajmuje się bukmacherką hobbystycznie.
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Ok dziękuję za odpowiedź. Wyruszam w takim razie w podróż bukmacherską w konkursie od początku maja bo w tym już większej historii nie zbuduje.
Generalnie i tak byłbym przeciwny blokowania jakichkolwiek typów. Powinna być wolność wyboru. No ale nie moja piaskownica nie moje zabawki. Dostosuję się.
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Panowie, czegoś nie rozumiem. Dlaczego mój typ zostaje uznany za powtórzony, jeśli ja gram &quot;1&quot;, a ktoś wcześniej zagrał &quot;1 z handicapem&quot;. Przecież to nie jest ten sam typ. Przede wszystkim dlatego, że moja &quot;1&quot; weszła, natomiast handicap już nie. Oto mój wczorajszy typ oceniony przez was jako zdublowany:
Piłka Nożna, Turcja
Spotkanie: Besiktas - Karabukspor
Godz: 19:00
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na zakończenie 28 kolejki tureckiej Superlig zmierzą się ze sobą zespoły Besiktas Stambuł i Kkarabukspor. Faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy jak zwykle walczą o tytuł mistrzowski i każde inne rozwiązanie niż ich wygrana będzie sporą niespodzianką. Drużyna Besiktasu jest w tym momencie na 3 miejscu, jednak jeśli dzisiaj zwycięży będzie miała tyle samo punktów co lider Galatasaray i oczko więcej od Fenerbahce. Chcąc myśleć o tytule mistrzowskim nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, tym bardziej, że w ostatnich 3 meczach ekipa &quot;Orłów&quot; zdobyła tylko 4 punkty. Po porażce 0-1 z Fener na wyjeździe, zaledwie zremisowali u siebie 0-0 z Buyuksehir, ale w ostatniej klejce rozgromili na wyjeździe Kasimpasę 5-1. Ogólnie na własnym stadionie Besiktas ma bilans meczy 7-4-2. Natomiast Karabukspor jest w bardzo trudnej sytuacji. Zajmuje 16 lokatę i ma już 7 punktów straty do bezpiecznej pozycji. Zatem w dzisiejszym meczu również muszą walczyć o zwycięstwo. Jednak wg mnie są zbyt słabą drużyną, żeby przeciwstawić się gospodarzom. Co prawda w ostatniej kolejce ograli u siebie Genclerbirligi 2-1, które jednak jest w środku tabeli i o nic nie walczy, w przeciwieństwie do dzisiejszego rywala. Na wyjazdach Karabukspor z bilansem 1-3-9 zajmuje ostatnie miejsce w lidze i niezmiernie trudno będzie im poprawić ten rezultat. Myślę, że po bardzo zaciętym spotkaniu Besiktas zgarnie 3 punkty.

⛔ 100 (wcześniej podano handicap) Ostatnio edytowane przez Benek_25 ; Dzisiaj o 15:13
Nie no, bez przesady, proponuję nie obrażać naszej inteligencji ani tym bardziej swojej. Trzy posty wyżej masz obszerne wyjaśnienie do podobnego przypadku, dlaczego typ został rozliczony jako powtórzony itd. Więc może warto zacząć czytać zamiast zawracać głowę. Poza tym wszystko jest
jasno i klarownie wyjaśnione w Regulaminie, wraz z przykładami. WIĘC CZEGO DOKŁADNIE NIE ROZUMIESZ? Oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i go akceptujesz. Jeśli się jednak nie zapoznałeś to już twoja sprawa.
//psotnick

 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Wasz regulamin jest również zbyt inteligentny dla waszych oceniających. Kiedyś niejaki &quot;kary&quot; dał mi -100 za powtórzenie analizy i usilnie wyjaśniał mi co jest źle. Jak w końcu napisałem do któregoś z was, być może, że właśnie do ciebie, o co chodziło to uznano, że wszystko było ok i dostałem punkty. Naprawdę śmieszni jesteście, bauahauhua sami nie rozumiejąc jak interprertować napisany przez was regulamin bauahuahauh.
PS. Małe litery przy &quot;ciebie&quot;, &quot;was&quot; to nie brak mojej inteligencji. Przeczytaj, usuń i zapomnij, jak z pewnoscią robisz wiele razy bauahuah
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wasz regulamin jest również zbyt inteligentny dla waszych oceniających. Kiedyś niejaki &quot;kary&quot; dał mi -100 za powtórzenie analizy i usilnie wyjaśniał mi co jest źle. Jak w końcu napisałem do któregoś z was, być może, że właśnie do ciebie, o co chodziło to uznano, że wszystko było ok i dostałem punkty. Naprawdę śmieszni jesteście, bauahauhua sami nie rozumiejąc jak interprertować napisany przez was regulamin bauahuahauh.
PS. Małe litery przy &quot;ciebie&quot;, &quot;was&quot; to nie brak mojej inteligencji. Przeczytaj, usuń i zapomnij, jak z pewnoscią robisz wiele razy bauahuah
Zadziwiasz mnie kolo..
Każdy normalny człowiek kiedy zrobi coś głupiego zwykle kładzie uszy po sobie z nadzieją, że wszyscy szybko o tym zapomną, a ty ciągle się plujesz o nie wiadomo o co.
Przecież to nie ja stukam w twoją klawiatę, tylko ty... więc czemu mnie obarczasz za swoją głupotę? 99% twoich postów to posty w Typach Dnia, żadnej innej aktywności na Forum, więc można by się spodziewać, że dokładnie wiesz co robisz akurat w tym konkretnym dziale. A tymczasem bierzesz udział w konkursie, do którego Regulaminu się nawet nie zajrzałeś...
I kto tu jest (albo nie jest) inteligentny??
Jeśli ci się nie podoba konkurs, w porządku, wolny kraj. Zrób swój konkurs, wyłóż swoją kasę na nagrody i działaj. I przestań robić z siebie idiotę.
Do przeczytania i bez odbioru.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-04-2015-wtorek-121108.html#post5328705
Bukmacher: bet365
Prosiłem już wczoraj o zmianę :/
Powyżej zacytowałem Twój post z wczoraj.. gdzie tu masz coś o bet.365?
Poprawiłem ligę a że buk już był uni.bet jak chciałeś, to nie trzeba było zmieniac.
Nie jestem jasnowidzem, że wiedzieć co ci siedzi w głowie. Mogę tylko czytać to co jest w poście.
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
zwróććie uwagę użtkownikowi &quot;Maer&quot; który zawsze podaje bezsensowne analizy typu &quot;serdecznie zapraszam was&quot; &quot;2 druzyny spotkają się a stadionie xxx zbudowanym w 1990 roku założonym przez xxx, o barwach niebiesko - żółtych&quot; bla bla bla
Czy nie widzicie że ten koleś zawsze wrzuca prawie to samo? jedynie zmienia nazwy drużyn i kolory koszulek oraz daty założenia poszczególnych klubów xD
To jest poprostu komiczne, zmuście go trochę do jakichś &quot;ciekawszych analiz&quot;
Nikogo do niczego nie będę zmuszał, bo to nie cosanostra, a ja nie jestem capo di tutti capi.
Wielokrotnie uwagi były zwracane i daje się zauważyć małą poprawę, jeśli będą się zbliżać do czystego lania wody to będą odpowiednio oceniane &quot;kiepska analiza&quot;, podobnie jak i inne.
A poza tym..
Naprawdę chcecie, żebyśmy super rygorystycznie oceniali merytoryczność wszystkich &quot;analiz&quot;?
Gwarantuję, że ostałoby się może 10 na dzień, a połowa byłaby &quot;kiepska&quot;. Jaką wartość merytoryczną mają analizy na mecz &quot;x poł/1 koniec&quot; albo inne wynalazki obliczone na wysoki kurs? Niewiele większą niż gdyby się pojawił typ, że &quot;Lewandowski puści bąka lewą nogawką w 75-90min&quot;.
A mimo to takie typy nikogo nie drażnią. W tym konkretnym przypadku przynajmniej widać jakiś racjonalny schemat: gra tylko piłkę nożną i tylko na gospodarzy po kursie ok 2.00, dodatkowo widać, że ktoś się natrudził, coś poszukał, coś przeczytał itd. Szczerze mówiąc wolę takie &quot;analizy&quot; niż kosmosy z dupy i próby ustrzelenia jak najwyższego kursu.
Typy Dnia siłą rzeczy mają nieco obniżoną poprzeczkę merytoryczności w porównaniu np do działów tematycznych. Przede wszystkim dlatego, że to konkurs i chodzi o zbieranie punktów. Np normalne dla mnie jest, że w dziale tematycznym daję np Legia win, a w Typach Dnia Legia win w obu połowach, albo coś w tym stylu.
//psotnick
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Czy będzie podliczona tabela przed ostatnim dniem kwietnia ???? ?

Nie no, bez przesady. Było podliczenie 1-26 i to w zupełności powinno wystarczyć, żeby te ostatnie 4 dni ogarnąć we własnym zakresie. I tak chyba źle z tabelą nie macie.
//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Witam, proszę w moim ostatnim poście w typach dnia 1.05 piątek o poprawę typu z &quot;byś&quot; na &quot;bts &quot;. Piszę mobilne i nie mogę skopiować adresu posta. Dziękuję i pozdrawiam
Zrobione.
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Proszę o zmianę w moim poście z 1.05. bukmachera na PinnacleSports i kurs na 1,75.
Zrobione.
Na przyszłość podawaj link do posta.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witam, proszę o usunięcie mojego postu z dzisiaj (Muller), gdyż w trakcie jego pisania ktoś inny umieścił analizę na ten sam typ ????
Zrobione.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Witam, moje pytanie brzmi następująco, bo w regulaminie nie jest sprecyzowane, albo ja jestem za głupi żeby zrozumieć.
Czy jeśli podany został typ &quot;drużyna x wygra + over 2,5 gola&quot; to mój typ &quot;drużyna x over 1,5&quot; będzie uznany za powtórzony?
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
Nie, nie będzie. To różne bety i nie muszą się przecież pokrywać, zwłaszcza, że ten pierwszy składa się z 2 części.
Chodzi tylko o najprostsze handicapy i overy.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom