>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego STS jest nieregulaminowy w typie dnia? W czym on jest gorszy np od fortuny? Czemu panuje tu taka dyskryminacja?
Rasizm, panie, rasizm. A tak poważnie, to chciałem przypomnieć, że oddając typ w konkursie Typy Dnia jednocześnie potwierdziłeś że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin konkursu, a w nim jest lista buków regulaminowych (zresztą w każdym temacie z typami jest ona przypominana). Najwidoczniej tego nie zrobiłeś, ale to już twoja wolna wola. Więc nie wiem po co te dyskryminacyjne żale.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Ale chciałem się tylko dowiedzieć w czym jest gorszy np od fortuny. Żali żadnych nie widzę w moim wykonaniu.
Czy jest szansa żeby STSa dodać?
sorry, nie mogę edytować wcześniejszego postu.
Szansa jest, ale nie wiem czy już od nowego miesiąca. To pytanie do administracji a nie do mnie. Na pewno nie będzie zmian w trakcie miesiąca, to chyba oczywiste//psotnick
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagrodzonych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów z których oferty można korzystać zostaną dodani 2 nowi bukmacherzy:
    - BetrallyZaktualizowana lista, wraz z nowymi bukmacherami, jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany uatrakcyjnia zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Witam, popełniłem bład w dodaniu typu na hokej.. NHL
Typ miał byc dodany na dzien 31.10.2017r. a przez przypadek dodałem na dzień 30.10.2017r.
Prosze o przeniesienie mojego typu na dzień 31.10.2017.
Przepraszam za pomyłkę !
Przeniesione//psotnick
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-11-2017-piatek.149029/page-3
Typ dnia 3listopada2017r.(Piątek) godzina 12:08 #44
Proszę o sprawdzenie mojej analizy, nie wiem dlaczego po wklejały się tam przejścia na stronę livesports(kopiowałem stamtąd nazwiska i automatycznie przy opublikowaniu analizy wyskoczyły hiperłącza).
Proszę o usunięcie odnośników. Przepraszam za kłopot nie wiedziałem że przy kopiowaniu same się tworzą odnośniki
Pozdrawiam
No to sam już sobie odpowiedziałeś dlaczego. Kopiowałeś ze strony bezpośrednio to nie dziwne że masz linki. Polecam pisac analizy w Notatniku albo innym tego programie, i tam kopiować ze strony a potem dopiero na forum. Notatnik ci wszystko &quot;wyczyści&quot;. Zresztą w oknie posta na forum też masz opcję wyczyszczenia, ikonka gumki u góry po prawej stronie.
I jeszcze jedna uwaga do wszystkich: PODAWAJCIE LINKI DO KONKRETNEGO POSTA, A NIE DO TEMATU. Bo to nic nie pomaga, dalej trzeba ręcznie szukać posta//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Witam,
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-11-2017-piatek.149029/page-2#post-6546528
W moim poście znalazła się ikonka obok unibetu - LS. Dopiero po zalogowaniu się w domu na laptopie zauważyłem (widocznie na androidzie mi blokuje linki). Oczywiście typ z Unibetu.
Nie mam pojęcia dlaczego.
Mam nadzieję, że typ będzie zaliczony.
Pozdrawiam
Nie ma problemu, ikonki nie bierzemy pod uwagę bo to taki dodatek do skryptu i czasem różnie się wyświetlają. A buk wpisany jest wyraźnie, a to najważniejsze//psotnick
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
To mój debiut w Typach Dnia, więc chciałbym wyjaśnić małą wątpliwość dotyczącą mojego typy z dnia 05.11.2017 (strona 4 numer postu 70).
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-5-11-2017-niedziela.149031/page-4
Podałem typ remis a jeśli Legia wygra to następuje zwrot stawki. Przed moim typem na ten mecz podawano
2; Przedział bramek 2-3; 2/+1,5; 2/+2,5; x2/obie strzelą, ale nikt nie dał remisu czy Legia DNB, więc moja propozycja na ten mecz wydaje się nie być &quot;łatwiejszą&quot; opcją powyższych zakładów.
poprawione.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Pytanie czy jeśli w pierwszym podsumowaniu ( TABELA ), nie będę miał 10 podanych typów to będę w niej uwzględniany ?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pytanie czy jeśli w pierwszym podsumowaniu ( TABELA ), nie będę miał 10 podanych typów to będę w niej uwzględniany ?
W pierwszym czyli za dni 1-10? Oczywiście że tak, przecież do konkursu możesz przystąpić w każdym momencie np. 20 dnia danego miesiąca, pod warunkiem że jesteś w stanie oddać 10 typów. Myślałem, że to dość jasno jest wyjaśnione w Regulaminie. Limit minimum 10 oddanych typów dotyczy całego miesiąca i liczony jest na koniec miesiąca. Z jednym zastrzeżeniem: pod koniec miesiąca, aktualizacje po 20 dniu miesiąca kiedy już wiadomo że dany user nie jest w stanie wypełnić limitu (bo oddał 2 typy a zostało do końca 5 dni) to wtedy nie jest uwzględniany w tabeli, dla większej przejrzystości tabeli.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, jak został podany typ OVER 2,5 + BTS, to czy mogę podać sam OVER ? Wydaję mi się, że to jest inny rodzaj zakładu ;)
Możesz. To zupełnie inny typ//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom