>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-05-2015-sobota-121891.html#post5404441
Rozumiem regulamin &quot;typów dnia&quot;. Ale mam też rozumieć, że dostałem -100 ponieważ nie dopisałem nazwiska Goffin? Gdzie jak zwykle prawie o tej samej godzinie daje taki sam wpis w dziale tenisowym :
http://forum.bukmacherskie.com/f152/roland-garros-2015-turniej-glowny-121666-5.html#post5404438
Po prostu się nie wkleiło poprawnie.....nie da się tego jakoś odkręcić? Przecież to nie jest jakiś rażący błąd tym bardziej, że mam tak pierwszy raz. No chyba, że jeśli poważnie złamałem regulamin&quot; typów dnia&quot; to przeboleję :?
Już poprawione, pewnie jakaś pomyłka w rozliczaniu, czasem się zdarza w natłoku wyników, bo inaczej to minus byłby na czerwono za złamanie Regulaminu.
A tak na marginesie to polecam co najmniej tyle samo czasu poświęcić na nagłówek, co na analizę, albo nawet odwrócić proporcje. Za wierszówkę punktów bonusowych nie ma.
//psotnick
 
P 83

pms

Użytkownik
Dzien dobry, czy moge dodac jeszcze jedna analize, skoro mecz zostal anulowany i bedzie zwrot w meczu Cloud9?
Możesz, tamten post będzie do usunięcia.
//psotnick
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Prosze o usuniecie mojego ostatniego posta z dzisiejszych typow dnia. Moj blad, przeraszam.
Oczywiscie z typow na jutro, sorry
Zrobione
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Popełniłem błąd w mojej analizie w typie (dzień 08-06-2015)
Drugi post od góry.
Proszę o usunięcie z trzeciego od końca zdania:
&quot;oraz Kyle Inving, który wraca do wysokiej dyspozycji&quot;
Zapomniałem, że Irving odniósł kontuzje w pierwszym starciu. Dzięki!
Zrobione.
 
Z 49

zrzutki.natypy

Użytkownik
Witam, mam pytanie, mam dostęp do kilku płatnych typerów. Czy można wklejać tu nie swoje typy?
Tu, to znaczy gdzie? W Typach Dnia nie możesz, to konkurs, gdzie podajesz swoje typy z analizami.
Ale zawsze możesz sobie założyć swój temat i tam możesz podawać co chcesz (ale to tylko moja opinia, więc nie do końca wiążąca), tylko nie wiem jaki by to miało sens. Jak dobrze poszukasz, to tu znajdziesz lepsze typy niż te płatne. Ale najlepiej poczekaj jak się Admin do tego ustosunkuje, już mu przekazałem Twoje pytanie.
//psotnick
 
Z 49

zrzutki.natypy

Użytkownik
super , dzięki, ja moge załozyć jakis temat, i tam dawać, te typki, nie ma problemu, mam je to moge wklejac i sobie ludziska poogladają, mozę sie komuś przyda, mozę nie, poto moim zdaniem jest forum, ale też pytanie, bo rozumiem wrzuce np 10 typów ale nie bedize wiadomo z jakiej storny pochodza, da sie to publikować, czy zabronione? dodam że każdy typ to z innej stronki.

a i w jakim miałbym dziale umieścić taki post? prosze o podpowiedz.

Ostatnie zdanie mojej odpowiedzi z poprzedniego posta jest najważniejsze. I na razie tyle w temacie. Generalnie to dla mnie trochę dziwne takie twoje podejście, ale twoja sprawa. Swój temat możesz zawsze założyć, w &quot;Kuponach&quot; albo &quot;Kuponach ze statystykami&quot;, najwyżej jak coś będzie z nim nie tak, to admin nie omieszka ci już o tym przypomnieć.
//psotnick
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jakbym mógł prosić to proszę o zmianę w poście na 10 czerwca gdyż w dyscyplinie zapomniałem zmienić z podanego wzoru na NBA ????
Zrobione.
Na przyszłość podawajcie linki do postów.
//psotnick
 
P 83

pms

Użytkownik
Moj typ z dnia wczorajszego zostal zle rozliczony. Zawodnicy Virtus.pro wygrali mecz. Prosze o zmiane
Poprawione.
//psotnick
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Nie lubię się sprzedawać, ale tutaj po prostu trzeba choćby na przyszłość zwrócić na to uwagę.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-9-06-2015-wtorek-122117-2.html#post5426600
Przy europejskim handicapie nie ma czegoś takiego jak zwrot, to jest zakład przegrany. ????
Jasna sprawa, widać kido przeoczył.
Już poprawione, dzięki za czujność.
//psotnick

racja, teraz zauważyłem że to europejski - dziex @ kido
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 83

pms

Użytkownik
Kurs uległ zmianie na 2.55, więc nie wiem, czy jest możliwa zmiana w meczu Counter-Strike NiP
Zdecydowanie za późno, gdyby to było jakoś do godziny po napisaniu posta, to może jeszcze.
Zresztą mecz podobno miał być o 19:00 więc tym bardziej po ptokach.
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Nie mogę póki co zamieszczać linków, wiec napiszę tak: prosze o usunięcie &quot;słowa&quot; girej z mojej analizy (drugie zdanie), typ 12/06 Chile - Ekwador, 14 post w tymże temacie. Za szybko pisałem ze względu to, że mecz rozpoczynał sie sekundy po moim poście. Z góry dzięki!
Poprawka do posta wyżej, niestety nie mogę go edytować... mianowicie, przy wyliczaniu zawodników gospodarzy powtórzyłem M. Diaz&#39;a, proszę dodatkowo o usunięcie dubla, dzięki! ????
Poprawione.
Jedna uwaga na marginesie: analiza mega bliska kiepskiej, zero argumentów i celowanie na oślep w wysoki kurs. Następnym razem nie będziemy uznawać takiego lania wody. To tak dla jasności dla wszystkich, trzeba się trochę postarać.
//psotnick
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Przepraszam, na przyszłość będę po prostu wczesniej pisał analizy, miałem 5 min do rozpoczęcia meczu, a i koledzy przede mną troszkę o tym spotkaniu napisali. Pozdro
 
P 83

pms

Użytkownik
Po raz kolejny moja analiza została źle rozliczona. Muszę sprawdzać każdą analizę czy mogę zaufać moderatorom? Chyba to pierwsze...
Nie musisz, wystarczy jak do posta dodasz linka do stronki z wynikiem meczu.
Nie każdy musi siedzieć w E-sporcie, ciupać non stop w ceesa i mieć w przeglądarce Twitcha na zakładce. Dodawaj linka do wyniku, nic ci to nie zaszkodzi, a będzie łatwiej znaleźć wynik meczu.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom