>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-07-2015-sroda-122788.html#post5485804 można prosić o edytowanie tego postu na taki:
Francuz kontra Szwajcar, dobry tenis kontra doświadczenie. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy naprawdę walkę o każdy punkt. Simon jak i Roger to zawodnicy, którzy operują prawdziwy spokój wewnętrzny, za to na korcie pokazują naprawdę szaleństwa. Dziś liczę, że Simon urwie seta - a może nawet nie jednego - Rogerowi. Sam Szwajcar przyznał, że pojedynki z walecznym Francuzem kończą się zazwyczaj po pięciu setach. Moim zdaniem możemy zobaczyć tutaj kolejną niespodziankę. Simon wyeliminował Berdycha, który może miał jakiś problem, ale nawet podczas najlepszych wymian nie mógł sobie poradzić z returnami Simona. Nie można zapomnieć o Monflisie, który jest tak skocznym i takim wariatem, że naprawdę można pogratulować Simonowi za wygranie tego spotkania. Mocny serwis na pewno da pewną przewagę Francuzowi, który jest głodny kolejnej wygranej.
Zrobione.
 
bulvers 20

bulvers

Użytkownik
Proszę o edycję mojego postu z dzisiaj: kurs 1,9 i bukmacher sportingbet, przepraszam za pomyłkę
Zrobione.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Pojawiła się pewna nieścisłość, którą chciałbym wyjaśnić. Oczywiście w przypadku kiedy typ nie wejdzie, nie będzie to miało znaczenia bo i tak będzie -100...
Na stronie http://www.pinnaclesports.com/en/rtn robiąc analizę kurs na moj mecz wynosił dokładnie tyle, ile napisałem. Mam nadzieję, że to do zweryfikowania jest jakoś. Natomiast teraz porównywarka kursów na przykład tutaj http://www.livesports.pl/mecz/UuOIpQzi/#zestawienie-kursow;kursy-1x2;koniec-meczu
wskazuje, że był on mniejszy troszeczkę. Musiał spaść, ale mam nadzieję, ze nie ma za to jakichś konsekwencji za ruchy kursowe.

Za ruchy kursów trudno żeby były jakies konsekwencje bo nie od ciebie one zależą. Kursy są płynne i minimalne różnice czy to w czasie czy w kursie nie robią różnicy. Dopiero za świadome zawyżanie kursów, albo podawanie wymyślonych moga być konsekwencje. W twoim przypadku nie ma tego problemu.
//psotnick

 
A 3

azel

Użytkownik
Typy Dnia - 12.07.2015 (niedziela) post 31

w czym problem ze -100?
bledna analiza? czy o co chodzi? bo nie widze mozliwosci argumentacji innej niz ta co napisalem na e-sporty. to jedyne argumenty ktore byly &quot;za&quot; dana druzyna na ta chwile.
Poprawione już.
//psotnick
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Gdzie się podział regulamin typów dnia? Czy w związku z tym szykują się jakieś zmiany, czy może niedopatrzenie?

Szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem, dzięki za zwrócenie uwagi..
Pewnie w tym całym zamieszaniu z Forum musiał się gdzieś zawieruszyć, podobnie zresztą jak liczniki postów czy reputacji..
Już napisałem do Admina, żeby go jakoś przywrócić, myślę, że nie powinno być z tym problemu.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 3

azel

Użytkownik
Typy Dnia - 15.07.2015 (środa)
post 19
nie wiem czy to wielki blad i wazny ale na wszelki wypadek zapytam i napisze tutaj co do poprawki
przedostatnie zdanie zamiast &quot;i są także najsłabszą drużyna w lidze jesli chodzi o bramki.&quot;
powinno byc &quot;i sa takze jedna z najslabszych druzyn w lidze jesli chodzi o zdobyte bramki&quot;.
niby mala roznica ale nie chce niechacy zebrac -100 za bledna analize wiec prosze o poprawke
Poprawione, chociaż aż tak drobiazgowi nie jesteśmy.
Zresztą za kiepską nie grozi minus, dopiero za 3 w miesiącu.
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Będzie rozliczony jako podany po czasie, co w tym przypadku na jedno wyjdzie bo typ na minus.
Nigdzie w regulaminie nie jest napisane że dostaje się minus za podanie typu po czasie. Przecież nie zdążyłem o kilka sekund i za samo to minus? Od razu zgłosiłem problem. No sorry.
Nie łapię o co ci chodzi...
Przecież typ i tak nie wszedł, postawiłeś na gości a był remis http://www.livesports.pl/mecz/dtZvSYwg/#szczegoly-meczu więc czy będzie minus za nietrafiony typ, czy za posta po czasie to już tylko statystyka. Skutek będzie identyczny
//psotnick
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
No to chyba nie czytasz bo w każdym nowym temacie jest regulamin a w nim:
Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:

- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jak często teraz aktualizujecie tabelę? Kiedyś to było co dwa trzy dni maksymalnie, zdarzało się, że codziennie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom