>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +31
V 14

volverin

Użytkownik
Rozumiem, że nie dostanę żadnych punktów za mój trafiony typ, bo osoba odpowiedzialna za liczenie punktów uznała moją analizę za kiepską?
Jestem w stanie to zaakceptować, ale miło by było gdyby jedynym argumentem za takim czynem nie było, że jest za krótka. Zawarłem w niej same konkrety i nie lałem wody. Krótka =/= kiepska.
// Same konkrety? hmm... więcej argumentów po proszę i więcej zdań które mogą przekonać użytkownika, do zagrania tego typu. Bo jak wiesz, każdy potrafi spojrzeć w livesports i napisać ile dana drużyna ma wygranych. Mogłeś też to jakoś z argumentować, a to że wraca lider drużyny Portland, się jakoś specjalnie nie wysiliłeś... dlatego uznałem to za kiepską analize.
 
V 14

volverin

Użytkownik
Nie mogę wysyłać linków więc chodzi o post #27 z tematu Typy Dnia 4.01.2016 (poniedziałek).
Do tego przeczytałem regulamin od deski do deski - kiepska analiza została mi wystawiona po spotkaniu, więc moderator uznał, że moja analiza jest proporcjonalna do przykładowej z regulaminu:
&quot;XXX wygra bo jest lepsze i ja tak uważam&quot;.
Co jest dalekie od prawdy.
Proszę o wyjaśnienie braku punktów za trafiony typ i wskazanie punktu regulaminu, na którym się oparto przy tej decyzji. Może i jestem wścibski, ale uważam, że zostałem niesprawiedliwie pozbawiony punktów. Pozdrawiam.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Volverin @ Więcej argumentów po proszę i więcej zdań które mogą przekonać użytkownika, do zagrania tego typu. Bo jak wiesz, każdy potrafi spojrzeć w livesports i napisać ile dana drużyna ma wygranych. Mogłeś też to jakoś z argumentować, a to że wraca lider drużyny Portland, się jakoś specjalnie nie wysiliłeś... dlatego uznałem to za kiepską analize.
 
V 14

volverin

Użytkownik
Panie moderatorze, miałem dobre oceny z polskiego za czasów szkolnych i mógłbym lać wodę, ale nie o to chodzi. ;) Gdybym wiedział, że zostanę pozbawiony punktów za to, że nie napisałem więcej, to oczywiście bym to zrobił. Nie widziałem sensu rozpisywania się przy tym typie, bo dla mnie był bardzo prawdopodobny i jasny.
Proszę w takim razie o ułaskawienie, przyznanie mi punktów, które zdobyłem w moim odczuciu fair, regulamin też jest po mojej stronie. Ja natomiast mogę obiecać dłuższe wyjaśnienia do swoich typów w przyszłości Już na wtorek podałem typ i analiza jest na pewno dłuższa i satysfakcjonująca.
Pozdrawiam.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mógłbyś lać wodę.. i właśnie też to zrobiłeś.. ???? przykro mi nie ma odwrotu. Powodzenia z dalszymi typami.
Jaki jest sens, powiedz pisania, że dana drużyna ma kilka wygranych z rzędu? mogłeś też to jakoś przeanalizować bardziej szczegółowo, niż pisanie samego tego jest troszkę nie na miejscu. Co innego o powrocie lidera zespołu, o którym też nic treściwego nie napisałeś. Także, przyjmij to na klatę i powodzenia.
// Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ. Nie tolerujemy olewających komentarzy typu: &quot;proszę spojrzeć do statystyk itp&quot;. Jeżeli typ opierasz na statystykach, proszę w skrócie je skomentować. W przypadku braku analizy, typy bez analizy będą usuwane &#39;&#39;
Więcej nie mam nic do dodania.
 
V 14

volverin

Użytkownik
Miałem napisać, że Lillard jest kocurem i byłoby w porządku? xD
Szkoda, że nie możesz się podeprzeć regulaminem przy swojej decyzji, ale cóż, jak chcesz, nie warto się kłócić.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Punkt regulaminu. ????
// Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ. Nie tolerujemy olewających komentarzy typu: &quot;proszę spojrzeć do statystyk itp&quot;. Jeżeli typ opierasz na statystykach, proszę w skrócie je skomentować. W przypadku braku analizy, typy bez analizy będą usuwane &#39;
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie mogę wysyłać linków więc chodzi o post #27 z tematu Typy Dnia 4.01.2016 (poniedziałek).
Do tego przeczytałem regulamin od deski do deski - kiepska analiza została mi wystawiona po spotkaniu, więc moderator uznał, że moja analiza jest proporcjonalna do przykładowej z regulaminu:
&quot;XXX wygra bo jest lepsze i ja tak uważam&quot;.
Co jest dalekie od prawdy.
Proszę o wyjaśnienie braku punktów za trafiony typ i wskazanie punktu regulaminu, na którym się oparto przy tej decyzji. Może i jestem wścibski, ale uważam, że zostałem niesprawiedliwie pozbawiony punktów. Pozdrawiam.
Nie wiem po co to drążysz, Twoja sprawa, ale jak lubisz to podrążmy. Dałeś 2 bardzo kiepskie argumenty za typem:
Nuggetsi przegrali ostatnie 5 spotkań, w tym jedno z Portland Trail Blaizers
Zgoda, szkoda tylko że nie napisałeś z kim przegrali te mecze, a więc po kolei: San Antonio, OKC Thunder, Cleveland, czyli absolutna czołówka ligi, która w komplecie będzie walczyć do końca o finał. Porażki z takimi ekipami nic nie oznaczają, bo są wliczone w bilans już przed sezonem.
Do tego do drużyny wraca po kontuzji ich rozgrywający, Damian Lillard.
Niestety nie wrócił. Nie zagrał ani minuty w tym meczu.
Zatem końcowe zdanie, że &quot;Wiele wskazuje więc na zwycięstwo ekipy gości&quot; nie opiera się na prawdzie i dlatego własnie dlatego ta analiza została tak oceniona.
I najważniejsze: to że typ wszedł nie ma żadnego znaczenia przy ocenie analizy, to zupełnie niezależne sprawy. Po za tym, za &quot;kiepską analizę&quot; nie dajemy ujemnych punktów (dopiero z 3 w miesiącu), więc trzeba to traktować nie jako karę, ale wskazówkę by następnym razem bardziej się postarać//psotnick
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak można zmienić to mógłbym prosić w tym LINKU. Jeżeli nie można to proszę o poprawę kursy z 1,80 na 1,74. :razz:
Zmienić typ na Garcia C. -1,5 seta
Kurs: 2,80
oraz analizę (drobne detale ;)):
H2H 1:1 z 2015 roku. Na Indian Wells w dwóch setach wygrała Sabina, w Cincinnati po 3 setach Garcia. Francuzka jest z 34 miejsca w rankingu, Lisicki z 32. Panie dzieli 4 lata różnicy. To tyle o nich.
Najważniejszą informacją w tym meczu jest to, że Lisicki wraca do gry po bardzo długim okresie przerwy, aż od US Open nic nie grała z powodu kontuzji kolana.
Dość niedawno wznowiła treningi oraz nie jest pewna swojej formy co oficjalnie przyznaje sama: &quot;Powrót po kontuzji nigdy nie jest łatwy. Nie mogę się jednak doczekać, aż przekonam się, na jakim poziomie obecnie się znajduję. Leczenie kontuzji zajęło dłużej, niż się spodziewałam. Potrzebuję jednak jeszcze kilku tygodnie, aż poczuję się gotowa na występ w Melbourne&#39;&#39;.
Pierwszy mecz na tym jakże mało prestiżowym turnieju to porażka 2:6 2:6 z Darią Gavrliową. Za to Francuzka wygrała swój pierwszy mecz 6:3 5:7 6:3 z Watson. Kto chce niech gra na dokładny wynik po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 65

blusior94

Użytkownik
Hi, czy typ z Dartsa z bodajże 02.01, będzie mi zaliczony? Ten typ widniał na becie, fakt nie ma Go w wynikach ale był, sprawdzałem na stronie federacji i pierwszy checkout wynosił 45 punktów, więc powinienem dostać 120 pkt. Oczywiście nie sępię, nie dostanę to trudno, ale skoro typ trafiłem to i punkty chyba się należą. Dz. ????
/ Jak podasz stronę z wynikiem to będzie zaliczony bo również nigdzie znaleźć nie mogłem.
 
A 11

andrew33

Użytkownik
Post #12 napisany o 22.37 z typów dnia 9.01.2016
Pomyliłem kurs we wzorze zamiast 2.2 ma być 2.02. W analizie nawet napisałem o tym 2.02 a u góry się machnąłem.
Zrobione.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czołem, takie małe pytanko, a jednocześnie prośba. Nie chcę już spamować na PRIV biednego Benka, żeby post mi zatwierdził. (pozdrawiam w tym momencie Go za cierpliwość) Czy jest możliwość, żeby moje posty w tematach &quot;Typ dnia&quot; nie wymagały zatwierdzenia administratora? Taka głupota, a życie utrudnia, bo ktoś zawsze z typem może wyprzedzić ????

Ramzes/ Zatwierdzenia wymagają tylko te pierwsze posty, bo to rodzaj zabezpieczenia przed spamerami. Teraz twoje posty nie będą wymagały akceptacji.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Kurde podałem typ na dzisiaj Bangladesz- Malezja i na oddsportalu, że jest dzisiaj, na flashscore.pl że dzisiaj i na innych serwisach, że dzisiaj ale też są takie, że ten typ na jutro jest ???? to co jak jest jutro to ujemne punkty dostane? zostałem w błąd wprowadzony ????
Mecz się nie odbył, także zwrot - ale już skasowałem ten post. Możesz dodawać spokojnie nowy na dzisiejszy dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom