>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
mkl 130,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Proszę o zmianę godziny w moim typie na dzień 15.02 z 19:30 na 20:30
Poprawione.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Czy jest możliwość zmiany bukmachera w moim poście z typów dnia z dnia dzisiejszego? Unibet nie rozlicza bramek zawodników wchodzących z lawki zaś w bet365 jest to możliwie wiec byłbym wdzieczny jeśli istniałaby edycji. Kurs wynosi 3.75 w tym momencie
Poprawione.
 
kamasutra10 608,8K

kamasutra10

Typer
Proszę o usunięcie mojego pierwszego wpisu w dniu dzisiejszym ( pierwszy na stronie ) , powtórzony niżej z kursywą i pogrubieniami omyłkowo wysłany...
Poprawione.
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
już kilka dni temu pisałem, że nie chce mi sie załadować grafika do &quot;nicka&quot; i miałem dostać odpowiedź - i jak na razie nic - czy można było by jednak coś z tym zrobić ?
Pozdrawiam
chkaplan
 
mkl 130,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Bardzo bym prosił o poprawienie głupot jakie napisałem w tym poście https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2017-sobota-143076-2.html#post6318319
Wziąlem statystyki z dnia wydania listy biorących udział a nie na dzień dzisiejszy. Typ jak najbadziej zostaje.
Prosiłbym o zmiane fragmentu
Wsród ośmiu startujacych ma teoretycznie dopiero....Kyrie Irving (39,5%)
na
Wsród ośmiu startujacych ma najwyższy wskaźnik skuteczności rzutów za 3 w tym sezonie (42,2%). Najgrożniejsi rywale to C.J. McCollum (41,1%), Kyle Lowry (41,7%) i Kyrie Irving (38,9%)
Przepraszam za pomyłkę i kłopot.
Bardzo bym prosił o poprawienie głupot jakie napisałem w tym poście https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2017-sobota-143076-2.html#post6318319
Wziąlem statystyki z dnia wydania listy biorących udział a nie na dzień dzisiejszy. Typ jak najbadziej zostaje.
Prosiłbym o zmiane fragmentu
Wsród ośmiu startujacych ma teoretycznie dopiero....Kyrie Irving (39,5%)
na
Wsród ośmiu startujacych ma najwyższy wskaźnik skuteczności rzutów za 3 w tym sezonie (42,2%). Najgrożniejsi rywale to C.J. McCollum (41,1%), Kyle Lowry (41,7%) i Kyrie Irving (38,9%)
Przepraszam za pomyłkę i kłopot.
W ogóle proszę o usuniecię postu. Typ nie na ten dzień co trzeba nie wiem co ja wyprawiam ????
Usunięty.
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Przeglądając poprzednie dni z typami zauwayżyłem błąd w rozliczeniu.

15.02 moderator psotnick źle rozliczył typ użytkownika wp76 na mecz Bayern (-2,5) - Arsenal.

Moim zdaniem typ poprawny.

A w konkursie +250 a - 100 to różnica ogromna ????
Pozdrawiam

+270 a nie +250, 3 strona konkursy Typy Dnia

Racja, mój błąd. Juz poprawione, w tabeli również. Przy nastepnej aktualizacji będzie już to uwzględnione//psotnick
 
kamasutra10 608,8K

kamasutra10

Typer
Prosze o usunięcie z jutrzejszego typu nagłówka zawierającego mój adres e-mail....
Poprawione.
Na przyszłość prośba: nie rozwlekaj tak postów, na prawdę jedna spacja wystarczy przy każdym akapicie, a czasem nawet ona jest zbędna//psotnick
 
kamasutra10 608,8K

kamasutra10

Typer
Prośba.....Szanujmy się Panowie...., bo inaczej zrobimy z tego forum za chwile żłobek dla sfrustrowanych...Jeżeli ktoś pisze w &quot; analizie &quot; , że w zasadzie analiza jest zbędna bo co tu analizować , lub zapiski w dwóch zdaniach próbuje nazwać analizą to chyba nie jest odpowiednie miejsce dla niego.
Ja wiem że pojęcie analizy jest rzeczą względną , ale nawet trafiony typ z kursem @ 10 dla przykładu , nie poparty kilkoma sensownymi zdaniami nie spełnia kryteriów zawartych w pojęciu analizy.....
W innym wypadku to forum nie będzie różnić się za chwilę od setek innych stron na których jeden przekrzykuje drugiego....
Ja sam chętnie skorzystałbym z sensownych wypowiedzi popartych czymś konkretnym i zagrał jeden lub drugi proponowany bet , ale po analizie bo na słowo to nie wierzę z bardzo angażując własną kase...
Prośba do moderatora , moderatorów o bardziej rygorystyczne podejście do tematu....
Pozdrawiam ...
Analizy i posty są na bieżąco rozliczanie, jak któryś już rażąco leje wodę to oznaczamy &quot;kiepska analiza&quot;. Ale faktem jest, że jesteśmy przy tym bardzo tolerancyjni, bo wtedy pasowałoby tak oznaczyć 50% postów. Mamy też świadomość że Typy Dnia to konkurs i tak go traktujemy i każdemu radzimy tak go traktować//psotnick
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Chcę napisać analizę meczu na typ dnia, ale za każdym razem, gdy zaczynam pisać, to kursywa sama się włącza. Ktoś wie co może być przyczyną i jak to naprawić?
Nie mam pojęcia skąd się to bierze. Najlepiej robić jak większość, czyli pisac analizę w zewnętrznym edytorze tekstu, najlepiej w Notatniku, co z automatu ci usunie formatowanie tekstu. Może też w już w oknie posta na forum w lewym gornym rogu jest ikona
, zaznaczasz dany tekst, klikasz ją i tekst jest &quot;czysty&quot;.
//psotnick
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Cześć,
Mozecie poprawic kurs w moim typie na dzis?
Na juve na bet365 jest juz 2,60.
Nie żartujmy sobie, podajesz taki kurs jaki jest w danym momencie i tyle. Jakby spadł to też byś prosił o poprawę kursu?//psotnick
 
D 706

don1

Użytkownik
Będzie jeszcze tabelka czy już tylko końcowa ?
Będzie, tak jak zwykle, 1-25, może 1-24, zależy jak się uda//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom