>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-02-2018-poniedzialek.150398/page-2#post-6604080
Dodałem typ w moim temacie &quot;kupony ze statystykami&quot; po czym pisałem analize i cały schemat do typów dnia po zatwierdzeniu patrze że ktoś dodał mój typ przede mną także prosiłbym o usunięcie. Pozdrawiam
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-02-2018-poniedzialek.150398/page-2#post-6604080
Dodałem typ w moim temacie &quot;kupony ze statystykami&quot; po czym pisałem analize i cały schemat do typów dnia po zatwierdzeniu patrze że ktoś dodał mój typ przede mną także prosiłbym o usunięcie. Pozdrawiam
&quot;W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!&quot;
Lub jego typu bo troche dziwne że 3 minuty po tym jak ja dodałem w moim dziale typ zostaje dodany do typów dnia przez kogoś innego, byłby to bardzo dziwny zbieg okoliczności
Twój post usunięty. Z plagiatami to bym się nie rozpędzał bo siłą rzeczy dotyczą tylko analizy, a nie samego typu. Trudno oskarżać kogoś o plagiat typu...//psotnick
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-02-2018-niedziela.150397/page-2#post-6603576
Cześć,
Czy ten ktoś jest poważny kto to rozliczyl? W swoim temacie mam ponad 30 stron, w 3-4 miesiące....prawie 600 kupon, typów jeszcze więcej...i ktoś w taki sposób mi rozlicza typ, gdy zawsze podaję zwycięzcę....( w innym wypadku, co rzadkie, w nawiasie info ze przy remisie przegrana, głównie tyczy się połówek na fortunie). Znacie mnie i wiecie że gram kosza, logiczne jest że chodzi o zwycięzcę spotkania! A jeśli nie to proszę wejść sobie na flashScore i sprawdzić jaki kurs jest wystawiony na win bez remisy i z...rozliczcie to tak jak powinno być. Człowiek robi kawał roboty dla forumowiczów, więc bez jaj Panowie.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-02-2018-niedziela.150397/page-2#post-6603576
Cześć,
Czy ten ktoś jest poważny kto to rozliczyl? W swoim temacie mam ponad 30 stron, w 3-4 miesiące....prawie 600 kupon, typów jeszcze więcej...i ktoś w taki sposób mi rozlicza typ, gdy zawsze podaję zwycięzcę....( w innym wypadku, co rzadkie, w nawiasie info ze przy remisie przegrana, głównie tyczy się połówek na fortunie). Znacie mnie i wiecie że gram kosza, logiczne jest że chodzi o zwycięzcę spotkania! A jeśli nie to proszę wejść sobie na flashScore i sprawdzić jaki kurs jest wystawiony na win bez remisy i z...rozliczcie to tak jak powinno być. Człowiek robi kawał roboty dla forumowiczów, więc bez jaj Panowie.
A po za tym o czym tu dyskutować. Typ oczywisty, Legia Win, czyli zwycięzca spotkania, a że zwycięzca musi być wyłoniony to dogrywka jest naturalną koleją rzeczy...gdybym chcial o czymś informować a co za tym idzie podwyzszyc kurs, to dodał bym w nawiasie (regulaminowy czas), i to nie jest naturalne, bo brak rozstrzygnięcia w dyscyplinie jaką jest koszykówka jest czymś nienaturalnym.
To irytujące co się wydarzyło, zastanówcie się.
Rozliczenie poprawione. Co nie oznacza, że typ nie musi być opisany jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający wątpliwości, a to akurat twój obowiązek. Nie wszyscy muszą się interesowac koszykówką, ani typami z tego sportu//psotnick
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-02-2018-niedziela.150397/page-2#post-6603576
Cześć,
Czy ten ktoś jest poważny kto to rozliczyl? W swoim temacie mam ponad 30 stron, w 3-4 miesiące....prawie 600 kupon, typów jeszcze więcej...i ktoś w taki sposób mi rozlicza typ, gdy zawsze podaję zwycięzcę....( w innym wypadku, co rzadkie, w nawiasie info ze przy remisie przegrana, głównie tyczy się połówek na fortunie). Znacie mnie i wiecie że gram kosza, logiczne jest że chodzi o zwycięzcę spotkania! A jeśli nie to proszę wejść sobie na flashScore i sprawdzić jaki kurs jest wystawiony na win bez remisy i z...rozliczcie to tak jak powinno być. Człowiek robi kawał roboty dla forumowiczów, więc bez jaj Panowie.
A po za tym o czym tu dyskutować. Typ oczywisty, Legia Win, czyli zwycięzca spotkania, a że zwycięzca musi być wyłoniony to dogrywka jest naturalną koleją rzeczy...gdybym chcial o czymś informować a co za tym idzie podwyzszyc kurs, to dodał bym w nawiasie (regulaminowy czas), i to nie jest naturalne, bo brak rozstrzygnięcia w dyscyplinie jaką jest koszykówka jest czymś nienaturalnym.
To irytujące co się wydarzyło, zastanówcie się.
Rozliczenie poprawione. Co nie oznacza, że typ nie musi być opisany jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający wątpliwości, a to akurat twój obowiązek. Nie wszyscy muszą się interesowac koszykówką, ani typami z tego sportu//psotnick
Dzięki za poprawne rozliczenie.
Rozumiem Twoje stanowski, aczkolwiek w ogóle się z nim nie zgadzam.
Zasady poszczególnych dyscyplin też do czegoś zobowiązują.
Zgadzam się z tym że każdy uzytkownik ma obowiązek stosować się do regulaminu...mój typ był zapisany conajmniej &quot;bardzo zrozumiale&quot;.
POZDRAWIAM.
 
Z 623,2K
Ten typ jest trafiony Wynik 68-66.Prosze to poprawic 02.02.2018/18,00
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie Khimki Moscow- Malaga handicap [0-7,5 ]
Typ:2
Kurs: 1,85
Bukmacher :Totolotek
Analiza.następny pojedynek w Eurolidze męzczyzn.Gospodarze tego spotkania Khimki Moscow w tym sezonie spisują się całkiem dobrze i zajmują obecnie wysokie 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 11 zwycięstw i 9 meczy przegrali.W ostatniej kolejce po bardzo zaciętym pojedynku przegrali na wyjeżdzie z Valencją 85-83.Ich przeciwnik Malaga jest nizej w tabeli bo zajmuje teraz 10 miejsce i ma w swoim dorobku 8 zwycięstw i 12 poniesionych porażek,w tym 1 po dogrywce.w ostatniej kolejce minimalnie przegrali na swoim parkiecie z Baskonią 83-85.Myśle że będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek a różnica zwycięstwa którejś z drużyn będzie minimalna.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami Malaga wygrała na swoim terenie 93-84.
⛔100
Racja, błąd w rozliczeniu już poprawiony. W tabeli również, twój bilans punktów -5, przy następnej aktualizacji będzie już to uwzględnione. Tylko jedno mam pytanie: czy dużo wysiłku by zajęło żebyś opisał typ jako &quot;Malaga +7.5pkt&quot; zamiast &quot;2&quot;? Tak tylko pytam. To w twoim interesie jest by typ był opisany tak jasno i klarownie jak to tylko mozliwe//psotnick
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-14-02-2018-sroda.150562/page-2#post-6604825
Witam, proszę Moderatora aby w zdaniu &quot; Ktoś napisał ostatnio, już nie pamiętam dokładnie kto ,ale w ostatnich postach ,że zespoły z anglii już nie grają mądrze...nie tylko siła i do przodu&quot; proszę wykreślić wyraz &quot;nie&quot; przed wyrazem &quot;grają&quot;.
nie przeczytałem dokłądnie przed dodanie posta i teraz sens jest taki jakbym sobie zaprzeczał.
Dziękuję.
/Zrobione // husarz22
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam
07.02.2018 w Typach Dnia trafiłem kurs 3,55 a w podliczeniu mam wpisane 225 punktów a powinno być 255.

Link do postu: Typy Dnia - 7.02.2018 (środa)
Witam
07.02.2018 w Typach Dnia trafiłem kurs 3,55 a w podliczeniu mam wpisane 225 punktów a powinno być 255.

Link do postu: Typy Dnia - 7.02.2018 (środa)
Oczywiście automatycznie w tabeli za 1-11 mam więcej punktów
/Poprawione. Wkrótce będziesz miał doliczone punkty również w tabeli //husarz22 psotnick

W tabeli już poprawione. Jesteś na 28 miejscu i masz 110pkt. Przy następnej aktualizacji oczywiście będzie już z tą poprawką. Teraz nie me sensu zmieniac screena, bo aktualizacja niedługo //psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom