>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Czy tylko mi się coś stało ze stroną forum? Coś slabo ładuje, no i nie wyświetla wszystkiego.
Wszyscy tak mają, są problemy techniczne i czekamy na usunięcie awarii przez osobę odpowiedzialną za poprawne działanie forum //Waldi1979
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Ze względu na niedziałającą dobrze stroną FB mam prośbę aby na dziś 26.08.2018 wkleić ten mój typ .
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 14:30
Spotkanie : Heerenveen : Feyenoord
Typ Heerenveen over 1.5 gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : Unibet
Feyenoord nie zbyt dobrze radzi się na początku tego nowego sezonu , najpierw odpadli z LE po blamażu 4:0 z Trencin , początek sezonu w Eredivisie i porażka z Graafschap 2:0 , ostatni mecz co prawda wygrana 3:0 w Derbach z Excelsior ale to derby dziś liczę że w/ buków są uważani za faworyta to mogą mieć kłopoty z Heerenveen a już chyba na bramki ze strony gospodarzy liczę najbardziej , sięgając jak to zwykle u mnie do H2H to Heerenveen grając z nimi u siebie potrafi strzelić gola no i jak już wcześniej napisałem z forma Feyeenordu pozostawia wiele do życzenia stąd over 1.5 gola ze strony gospodarzy !
Dodany //Waldi1979
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina:
Mecz towarzyski - Siatkówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: (Handicap setowy -2.5 seta Polska)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Polacy na wali wznoszącej. Widać to było na Memoriale Huberta Wagnera. Zwycięstwo w trzech setach z Kanada. Zwycięstwo po dwóch tie-brekach z Francją oraz Rosją. Polacy na swoich obiektach grają naprawdę bardzo dobrą dla oka siatkówkę. Z tego co dowiedziałem się z reprezentacji Belgii za Heynena będzie nowa miotła w postaci Anastasiego. Znanego głównie z prowadzenia przed laty naszej reprezentacji a ostatnio występował jako trener w Trefl Gdańsk. Belgia z Heynenem potrafiła zaskakiwać wielu względach pokonując faworytów w swoich spotkaniach. Ostatnia forma Belgów pozostawia wiele do życzenia. Porażka z Estonia w czterech setach. Zwycięstwo z Słowacją w dwóch meczach. oraz ponowny mecz z Estonią tym razem wygrany w trzech setach. Ostatni mecz z tego co patrzyłem w pełnym składzie przegrany bardzo gładko z reprezentacją Szwecji w trzech setach, sety m.in do (22,15,18). Reprezentacja Szwecji nigdy nie słynęła jako potęga siatkówki. Pierwsze spodziewałem się jakiś roszad w zespole z Belgii ale patrząc na składy Belgowie w tym meczu ponieśli klęskę w czołowym ustawieniu. Polacy są w znakomitej formie. Dzisiaj mecz także na swoim terenie w Szczecinie. Heynen pracując w Bydgoszczy oraz w Gdańsku bardzo dobrze zna tą halę a co najważniejsze tak jak mówiłem wcześniej reprezentacje Belgii zna bardzo dobrze co nie można odebrać także tego Anastaziemu. Dzisiaj według mnie Heynen nie będzie rotował tak składem. Mistrzostwa za parę dni myślę ,że konsekwentnie będzie trzymał się tego ustawienia jakim wystąpi w pierwszym spotkaniu na MŚ. Pozdrawiam trzymajcie się.
Proszę o zmienienie bukmachera z Fortuny na Lvbet.
Poniżej link do typu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-4-09-2018-wtorek.153170/#post-6716356
/Zmienione, husarz22
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina:
Tenis Challenger - Genua
Godzina: 12:00
Spotkanie: Hurkacz - Londero
Typ: (Dokładny wynik meczu 2-0 Hurkacz)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przy typie chodzi oczywiście 2-0 dla Hurkacza. Piszę żeby nie było potem wątpliwości. Może nie trzeba zmieniać ale piszę żeby było wszystko wiadomo. Pozdrawiam
Poniżej jakby trzeba było dopisać to podsyłam link:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-09-2018-czwartek.153172/page-2#post-6716971
/poprawione
husarz22
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Hej ???? mam pytanko odnosnie mojego typu 7.09 piatek, poniewaz został rozliczony na -100 mimo tego ze Rafa skreczowal? Osobiscie grałem ten typ w fortunie i tam został naliczony zwrot ponieważ w tenisie chyba standardem jest przy opcjach &quot;1&quot; i &quot;2&quot; ze w przypadku kreczu mecz usuwa sie z kuponu. Z 1xbet pobierałem kurs pod konkurs, jest opcja by naliczyć tu zwrot?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Hej ???? mam pytanko odnosnie mojego typu 7.09 piatek, poniewaz został rozliczony na -100 mimo tego ze Rafa skreczowal? Osobiscie grałem ten typ w fortunie i tam został naliczony zwrot ponieważ w tenisie chyba standardem jest przy opcjach &quot;1&quot; i &quot;2&quot; ze w przypadku kreczu mecz usuwa sie z kuponu. Z 1xbet pobierałem kurs pod konkurs, jest opcja by naliczyć tu zwrot?
Niestety nie ma takiej opcji. W 1xbet po rozegranym pierwszym secie nie zwracają za krecz a Ty podałeś właśnie tego bukmachera w konkursie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - &gt; Gliwiczanin
Dyscyplina : Siatkówka - Mecz Towarzyski
Godzina : 21:15
Spotkanie : Iran - Kanada
Typ: (1 set/mecz Kanada/Kanada)
Kurs: 2.60
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
Proszę zmienić przy typie zamiast Kanada/Kanada to proszę zmienić na Iran/Iran oraz z nieuwagi dodałem to spotkanie na dzień 09.09.2018r. a ten mecz ma odbyć się 08.09.2018 więc proszę o poprawienie i przeniesienie. Pozdrawiam
Poniżej link:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-9-09-2018-niedziela.153175/#post-6717814

//Zrobione, husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom