>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Witam. Przez przypadek kliknąłem wyślij, a nie dokończyłem edycji swojego wpisu.
Bardzo proszę o poprawkę.
Poniżej znajduję się poprawiona wersja.
Dziękuję i przepraszam za niedopatrzenie.
Dobrego dnia.

Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 18.30
Spotkanie : Watford - ManU
Typ : 1 drużyna strzeli 1,5+
Kurs : 3,7
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Zastanawiałem się nad typem ov/1,5 między Wolves&#39;ami a Toulouse, wybrałem Aglików, ponieważ ich gra bardzo mi się podoba i już nie raz potrafili utrzeć nosa wielkim klubom ( Ostatnia wygrana 2:1 z Totenhamem zobrazowała mi, że te 12 pkt nie wzięło się z niczego. Mourinho zachodzi pewnie w głowę, co tu zrobić, aby wygraać ten mecz i jak zastąpić zawodników, którzy są wykluczeni z gry przez kontuzje ( nie zagra Shaw i Rashford, zaś urazy mają i prawdopodobniie nie zagrają : Marcos Rojo, Phil Jones i Sergio Romero) W ostatnich latach Watford stawawiał się Manchesterowi, strzelając 2 gole w ostatnich domowych meczach. Manchester ma kilka absencji, jest w dołku, zaraz Liga Mistrzów, Watford jest w niesamowitym gazie i jeżeli dziś zaprezentują się z tej samej strony co w meczu z Tottenhamem( United przegrało 0:3 2 kolejki temu ), to widzę tutaj wynik 2:1 ???? Pozdrawiam. Osobiście gram również 1/tak. Zielonych kuponów. Z Bogiem !
Poprawione //Waldi1979
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Witam, dnia 11.09.2018 r. Mój typ był na wygraną Iranu i był trafiony, Iran wygrał, a mam wpisane -100pkt.
Dnia 16.09. 2018r. kurs był 2,11 a dostałem 110pkt.
Czyli za dni 1-15 we wrześniu mam 510pkt... proszę o sprawdzenie i poprawienie.
Faktycznie typ z 11.09 był błednie rozliczony, już poprawione, ale za dni 1-15 masz 399 pkt, nie wiem jak wyliczyłeś te 510? W tabeli też już uwzględnione, poprawiona będzie przy następnej aktualizacji za 1-20. 16.09 dopisałem ten punkt, który brakowało //Waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Proszę o przeniesienie mojego typu Piłka nożna Puchar AFC z środy na wtorek. Mecz odbywał się dzisiaj, omyłkowo zamieściłem na środę. Wynik 0:1, typ na minus.
Zrobione //Waldi1979
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Błąd w dzisiejszym typie dnia Juve - Napoli BTTS +2.5 &quot;Na 10 ostatnich meczy 7 razy został pokryty BTTS&quot; zjadłem 7 przepraszam ;)
/Poprawione, husarz22
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Dla pewnosci wole zapytac.
Czy dozwolony jest typ DNB tzw. zaklad bez remisu?
/Tak, taki zakład jest jak najbardziej dozwolony,
pozdrawiam husarz22
 
uzytkownik-24118 2,1K
Prośba drobna: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-10-2018-sroda.153557/page-2#post-6729252
Można prosić o zamianę bukmachera w zdaniu:
Jako że kursy na poszczególne mapy nie powalają, wykorzystam fakt, że STS pozwala obstawiać zakłady na zwycięzcę dwumeczu. Kurs wyższy a mapy wyszły nie najgorzej, ale o tym później.
Z STS na Etoto, czyli na zdanie:
Jako że kursy na poszczególne mapy nie powalają, wykorzystam fakt, że eToto pozwala obstawiać zakłady na zwycięzcę dwumeczu. Kurs wyższy a mapy wyszły nie najgorzej, ale o tym później.
Początkowo miał być kurs z STSu ale zauważyłem że nie ma ich na liście dozwolonych bukmacherów i zapomniałem zmienić bukmachera w analizie. W sensie merytorycznym nie zmienia to nic
/Zmienione
husarz22
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Witam,
Moja propozycja jest taka, by zmienić w regulaminie to, że nie można podawać typów &quot;łatwiejszych&quot; niż poprzednik. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego takie coś powstało, ponieważ w większości przypadków nie odgrywa to większej roli, podaje przykład:
Użytkownik A rozpisuje, że Barcelona wygra i obie strzelą:
użytkownik B i C automatycznie nie mogą rozpisać, że Barcelona wygra lub że obie strzelą, bo jest to prostsze niż powyższy typ - po meczu okazuje się, że jest wynik 1-0 dla Barcelony czy remis 1-1, wtedy typ główny nie wchodzi, a któryś z pośrednich mógłby wejść, ale zgodnie z regulaminem użytkownik nie mógł ich dodać, bo są prostsze.
Ta sama sytuacja, gdy ktoś rozpisuje coś na czysto, to logiką druga osoba nie może rozpisać, że drużyna x wygra minimum 1 połowę, albo podwójną szansą - wystarczy że będzie 1-0 po 1 połowie i 1-1 w całym meczu, kolejna sytuacja w której typ słabszy wchodzi przy czerwonym głównym.
Poza tym sam fakt, że jeśli ktoś rozpisuje główny typ, to i tak dostaje z reguły dużo więcej punktów niż osoba, która rozpisała coś prostszego, a nigdy nie ma gwarancji, że to coś wejdzie. Jeśli ktoś rozpisze sobie typ z kursem 3.30, to ma 230 punktów, a jak inna osoba weźmie prostszy z 1.40, to tylko 40 punktów.
Ostatnim argumentem jest fakt, że moderatorzy dostają niemały ból głowy, gdy widzą 5-6 typów z jednego meczu, bo mimo wszystko często zdarzają się sytuacje w których pewnie sami nie do końca wiedzą jak co ocenić i się im wcale nie dziwię, bo jak widzę pierwszy typ&quot; Drużyna X wygra i będzie BTS&quot;, to można odrzucać przynajmniej 5 typów w stylu: gol gospodarzy, gol gości, podwójne szansę, wygrane minimum 1 połowy, bts, wygrana drużyny X itp&quot;
Proszę to rozpatrzyć, bo myślę że sam pomysł jest ciekawy i na pewno zwiększy skueczność u wielu osób, którzy nie mogą podawać swoich pierwszych - często dobrych myśli, bo coś zostało rozpisane trudniej ????
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Moja propozycja jest taka, by zmienić w regulaminie to, że nie można podawać typów &quot;łatwiejszych&quot; niż poprzednik. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego takie coś powstało, ponieważ w większości przypadków nie odgrywa to większej roli, podaje przykład:
Użytkownik A rozpisuje, że Barcelona wygra i obie strzelą:
użytkownik B i C automatycznie nie mogą rozpisać, że Barcelona wygra lub że obie strzelą, bo jest to prostsze niż powyższy typ - po meczu okazuje się, że jest wynik 1-0 dla Barcelony czy remis 1-1, wtedy typ główny nie wchodzi, a któryś z pośrednich mógłby wejść, ale zgodnie z regulaminem użytkownik nie mógł ich dodać, bo są prostsze.
Ta sama sytuacja, gdy ktoś rozpisuje coś na czysto, to logiką druga osoba nie może rozpisać, że drużyna x wygra minimum 1 połowę, albo podwójną szansą - wystarczy że będzie 1-0 po 1 połowie i 1-1 w całym meczu, kolejna sytuacja w której typ słabszy wchodzi przy czerwonym głównym.
Poza tym sam fakt, że jeśli ktoś rozpisuje główny typ, to i tak dostaje z reguły dużo więcej punktów niż osoba, która rozpisała coś prostszego, a nigdy nie ma gwarancji, że to coś wejdzie. Jeśli ktoś rozpisze sobie typ z kursem 3.30, to ma 230 punktów, a jak inna osoba weźmie prostszy z 1.40, to tylko 40 punktów.
Ostatnim argumentem jest fakt, że moderatorzy dostają niemały ból głowy, gdy widzą 5-6 typów z jednego meczu, bo mimo wszystko często zdarzają się sytuacje w których pewnie sami nie do końca wiedzą jak co ocenić i się im wcale nie dziwię, bo jak widzę pierwszy typ&quot; Drużyna X wygra i będzie BTS&quot;, to można odrzucać przynajmniej 5 typów w stylu: gol gospodarzy, gol gości, podwójne szansę, wygrane minimum 1 połowy, bts, wygrana drużyny X itp&quot;
Proszę to rozpatrzyć, bo myślę że sam pomysł jest ciekawy i na pewno zwiększy skueczność u wielu osób, którzy nie mogą podawać swoich pierwszych - często dobrych myśli, bo coś zostało rozpisane trudniej ????
Ale to jest nieprawda z tymi przykładami co opisałeś.
Reguła że nie podajemy typów mniej ryzykownych dotyczy tylko i wyłacznie Overów/Underów i handicapów. I to tylko w pojedynczych typach np &quot;Over 2.5&quot;, nie dotyczą np combo &quot;Barca+over2.5&quot;. Podobnie z typami na połowy i innymi które dotyczą poszczególnych częsci meczu. Powtarzam: ten zakaz podawania mniej ryzykownego typu na dany mecz który juz został podany wcześniej dotyczy TYLKO overów/underów i handicapów dotyczących całego meczu.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
No ale np. ktoś rozpisuje obie strzelą, to ja nie mogę gol którejkolwiek (pytałem o te kwestię na 106 stronie w tym wątku),
Przypadek drugi, ktoś rozpisał czystą 1, ja pytałem czy mogę rozpisać 10, odpowiedź była:
&quot;Nie możesz dać typu z podpórką, gdy ktoś wcześniej dał wygraną tej drużyny, typ musi być bardziej ryzykowny, czyli możesz dać np wygraną z hendicapem lub wygrana +- bramki w meczu.&quot; - także 106 strona, więc z tego co mi pisał Waldi w tamtym czasie, to jest podobnie jak opisałem wyżej, o podwójne szansę chyba nie pytałem wcześniej, ale logicznie patrząc też to jest prostszy typ, który zawiera się w typie osoby, która rozpisała na czysto gospodarzy/gości ????
Nie chce mi się o to kłócić czy coś, tylko chce mieć 100 procent świadomości co jest ok, a co nie, bo opinie się trochę różnią
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No ale np. ktoś rozpisuje obie strzelą, to ja nie mogę gol którejkolwiek (pytałem o te kwestię na 106 stronie w tym wątku),
Przypadek drugi, ktoś rozpisał czystą 1, ja pytałem czy mogę rozpisać 10, odpowiedź była:
&quot;Nie możesz dać typu z podpórką, gdy ktoś wcześniej dał wygraną tej drużyny, typ musi być bardziej ryzykowny, czyli możesz dać np wygraną z hendicapem lub wygrana +- bramki w meczu.&quot; - także 106 strona, więc z tego co mi pisał Waldi w tamtym czasie, to jest podobnie jak opisałem wyżej, o podwójne szansę chyba nie pytałem wcześniej, ale logicznie patrząc też to jest prostszy typ, który zawiera się w typie osoby, która rozpisała na czysto gospodarzy/gości ????
Nie chce mi się o to kłócić czy coś, tylko chce mieć 100 procent świadomości co jest ok, a co nie, bo opinie się trochę różnią
potwierdzam to co napisał psotnick , też kiedyś błędnie interpretowałem ten punkt i mogłem nieświadomie wprowadzić Cię w błąd, chodzi tylko undery/overy i handicapy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom