>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę przełożyć na środę (05.07.2023) godz.12.00. Dzięki!

Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer

Dopiero teraz zauważyłem tę opcję, proszę dopisać jeszcze post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/Łotwa-litwa-estonia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152919/page-2#post-7198665

Dzięki!

Dopisany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 658,5K
Proszę poprawić w tym typie dyscyplinę na koszykowkę Dominikana


Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Witam. Dlaczego mój typ został rozliczony jako zwrot? Simon Yates był przed Gaudu na 6 etapie Tour de France?

A tutaj podsyłam link do oficjalnej strony z wynikami z 6 etapu.

Poprawione, na przyszłość musisz dokładniej podawać typ, z twojego wpisu wyglądało, że Yates ma wygrać etap, a dopiero w analizie było napisane, że to typ H2H pomiędzy dwoma zawodnikami. ten cały typ ( Gaudu D. - Yates S. - 2) powinien być podany w szablonie w punkcie "Typ", a nie tylko samo nazwisko, bo różnie może zostać to zinterpretowane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023

Kurs @1.80 - skopiowałem analizę od kolegi X2 i zapomniałem zmienić :)

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Proszę o przeniesienie tego postu do działu z typami na dzisiaj tj. 10.07. pomyłka, dziękuję

Post automatycznie złączony:

Proszę o przeniesienie tego postu do działu z typami na dzisiaj tj. 10.07. pomyłka, dziękuję

chodzi oczywiście o ten post z typów dnia https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-07-2023-czwartek.168527/#post-7199792
Przeniesione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Pablito91 552,8K

Pablito91

Użytkownik

Prośba o zmianę bukmachera i kursu. Forbet kurs 1.99 na to spotkanie w chwili obecnej.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Prośba o poprawienie typu z dnia dzisiejszego 12.07....Omyłkowo podałem TNS / BTTS a powinno być oczywiście Hacken / BTTS co wynika jasno z analizy ...Proszę również o poprawienie tego typu w dziale tematycznym poświęconym Lidze Mistrzów....Dzięki....

Poprawione na przyszłość podawaj link do posta konkursowego //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Proszę o dopisanie na końcu akapitu o ostatnich występach w europejskich pucharach: "Honka z kolei ostatni raz grała w pucharach dwa sezony temu, w pierwszej rundzie eliminacji pokonali farerskie NSI Runavik (0:0 u siebie i 3:1 na wyjeździe), a w drugiej odpadli ze słoweńskim NK Domzale (1:1 na wyjeździe i 1:0 u siebie). W tym samym sezonie Kazachowie potrafili ograć u siebie 4:1 Hajduka Split."

W analizie w dziale już jest dopisane.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Pytanie....Jest jakis dział poświęcony klubowym towarzyskim?..Chce analizę napisać do towarzyskiego Austria W - Galata i umieścić wcześniej w dziale tematycznym. Znalazłem towarzyskie reprezentacyjne ale żadnej wzmianki o klubowych ...
Post automatycznie złączony:

Ok....nie było pytania...Znalazłem....👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +923
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik

Wpisałem 17:00 zamiast 17:30, proszę o zmianę godziny.

Poprawione || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 658,5K
Proszę o poprawienie godziny tego meczu na 11:00


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Witam bardzo proszę przenieść ten post na dzień dzisiejszy tj. 21.07.2023 r. bo przez przypadek dodałem go na jutro. Z góry dziękuję poniżej link:


Przeniesione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom