>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Z 663,1K
Proszę o zmianę w tym typie na godz 16:00


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer

Źle rozliczony typ, Szwajcaria zremisowała 1:1,
Sory Luca:v

Typ dobrze rozliczony // Szwajcaria nie wygrała do zera
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Prośba o dodanie kursu: @2.55
Dzięki!

Dodane || ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Witam. Proszę o dodanie do post w dziale linku ( typy dnia poniedziałek)

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
w moim typie chodziło oczywiście o ilość trafionych rzutów za trzy, prosiłbym o poprawienie mojego postu

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Chlopaknaopak 117,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Czołem wszystkim, wczoraj podałem dobry typ trafiony i dostałem minus sto punktów. Inny kolega podał po mnie taki sam typ i on już otrzymał punkty. Zrobiłem coś źle czy to drobna pomyłka.
Pozdrawiam serdecznie

Mój błąd przy rozliczeniu, poprawione ciebie i osoby, która powtórzyła typ //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 699,1K

rjastrzab

Użytkownik
Linia na 12,5 faulu Monaco jest na LVBet, nie na Fortunie.
Prosze o zmianę.

zmienione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
versa 397,5K

versa

Typer

Kurs oczywiście powinien być 2.72 i "Godzina: 16:00" od nowej linijki.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 707,2K

maarcin14

Użytkownik

proszę o zmianę godziny na 19:15

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik

Prośba o zmianę ligi na 1. Hiszpania

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer
Cześć!
Przy okazji urlopu wpadłem na pomysł, że możnaby urozmaicić zabawę typerską na forum w postaci nowego konkursu "typy dnia" na takich samych zasadach jak wiodący comiesięczny konkurs tylko że... W parach..
Bardzo jestem ciekawy co o takim konkursie sądzą użytkownicy jak i przede wszystkim administratorzy, w skrócie mogłoby to wyglądać tak, że chętni, którzy zadeklarowaliby się wziąć udział byliby rozlosowani przez administratorów, bądź sami dobraliby się w pary, jedna osoba byłaby odpowiedzialna za wrzucanie typów do tematu rozgrywek, a punktowane byłyby tylko te posty, w którym udałoby się trafić oby dwa typy - naturalnie typy różne od siebie, czyli np żeby uniknąć takich sytuacji, że jedna osoba typuje Wygrana Legii, a druga osoba typuje Wygrana Legii (zakład bez remisu), jestem ciekaw czy takie coś by się w ogóle przyjęło, jeśli tak, to możnaby zorganizować kolejne edycje.

Pozdrawiam versa.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cześć!
Przy okazji urlopu wpadłem na pomysł, że możnaby urozmaicić zabawę typerską na forum w postaci nowego konkursu "typy dnia" na takich samych zasadach jak wiodący comiesięczny konkurs tylko że... W parach..
Bardzo jestem ciekawy co o takim konkursie sądzą użytkownicy jak i przede wszystkim administratorzy, w skrócie mogłoby to wyglądać tak, że chętni, którzy zadeklarowaliby się wziąć udział byliby rozlosowani przez administratorów, bądź sami dobraliby się w pary, jedna osoba byłaby odpowiedzialna za wrzucanie typów do tematu rozgrywek, a punktowane byłyby tylko te posty, w którym udałoby się trafić oby dwa typy - naturalnie typy różne od siebie, czyli np żeby uniknąć takich sytuacji, że jedna osoba typuje Wygrana Legii, a druga osoba typuje Wygrana Legii (zakład bez remisu), jestem ciekaw czy takie coś by się w ogóle przyjęło, jeśli tak, to możnaby zorganizować kolejne edycje.

Pozdrawiam versa.
na chwilę obecną nie przewidujemy dodatkowych konkursów na forum, pozdrawiam
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Z 663,1K
Proszę o zmianę godziny na 18:30

Zmienione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djugardens - Almtuna
Typ: over 6 ( 6 goli zwrot)
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Witam. Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie w drugiej lidze szwedzkiej pomiędzy Djugardens, a Almtuna. Gospodarze to zeszłoroczny spadkowicz z SHL, który na pewno będzie chciał szybko powrócić do elity. Na razie jednak nic nie idzie po ich myśli. Zajmują oni dziewiąta lokatę z dorobkiem 31 punktów. Almtuna jest sąsiadem w tabeli gospodarzy dzisiejszego meczu. Z dorobkiem 32 punktów znajdują się oczko wyżej. Obydwie ekipy znajdują się ostatnio w niezłej formie. Djugardens wygrali cztery mecze z rzędu zaś goście postarają się dziś o trzecie z rzędu zwycięstwo. Warto zwrócić uwagę na liczbę goli, jaka pada ostatnio w meczach tych dwóch drużyn. Almtuna wygrała z Bjorkloven 6:5 po dogrywce i pokonała na wyjeździe Vastervik 5:3. Djugardens rozbili na wyjeździe Vasteras 7:3. Jak obydwa zespoły ostatnio notują spore overy. Stawiam, że i dziś tak będzie.
Proszę o dodanie kursu. 3,00

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom