>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tam Giron wygrał. Pozdrawiam.

Poprawione. W tabeli też, przy kolejnej aktualizacji już to będzie uwzględnione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer

W typie jest powyżej 2.5 kartki dla Atletico Madryt i dokładnie 3 złapali , więc powinno być +130

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
T 16,4K

tafcio93

Użytkownik
proszę o poprawę, system wiosna-jesień oczywiście, czwarty akapit :)

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celtic Glasgow - Bodo/Glimt
Typ: Celtic wygra, Celtic powyżej 1,5 goli, Celtic handicap -3,5 rzutów rożnych (Bet Builder)
Kurs: 2.63
Bukmacher: Betfan

Liga Konferencji - w potyczkach grupowych była trochę loterią, poważniejsze drużyny traktowały ją trochę jak za karę, ogranie zawodników czasem skrajnie rezerwowych, takie można było odnieść niekiedy wrażenie.
Celtic w Lidze Europy zajął 3 miejsce, dlatego tutaj wylądował. Bodo/Glimt natomiast awansowało do 1/16 Ligi Konferencji zajmując 2 miejsce w jej grupie, tuż za Romą.
Zawsze jakaś kasa do zgarnięcia za awans, za bilety i prawa telewizyjne sprawiają, że w Play Offach gra się o coś, nawet w takim Pucharze jakim jest Liga Konferencji.
W Bodo/Glimt po raz kolejny doszło do kilku transferów z klubu w ostatnim okienku transferowym. Odszedł najlepszy strzelec Botheim do Krasnodaru, podstawowy środkowy pomocnik Berg do Lens czy też podstawowy środkowy obrońca Lode do Schalke. To bardzo duże kadrowe osłabienia Norwegów, ale duże wzmocnienie finansowe na przyszłość. Zawsze takie straty zmuszają trenerów do "lepienia" w pewnym sensie na nowo zespołu, zdecydowanie ucierpiała każda formacja gości. Po 1 ubytki w składzie, po 2 - zespół ten jest w trakcie przerwy sezonowej! W Norwegii gra się systemem jesień-wiosna, sezon ligowy zaczynają dopiero w kwietniu! A trochę wcześniej grają Puchar kraju. Bodo/Glimt jest po 3 sparingach, które miały przygotować ich na dzisiejszy mecz, czasu bardzo mało, brak okazji grania o stawkę i brak większego zgrania - bardzo solidne argumenty, aby dziś ponieść porażkę. Nie widzę tutaj dla nich żadnych szans.
Celtic nie tak dawno w końcu wskoczył na pozycję lidera Scottish Premiership - wygrał u siebie z odwiecznym rywalem - Rangers 3:0. Dało im to na pewno dużego motywacyjnego kopa, stoją przed szansą odzyskania tytułu mistrza Szkocji. Podpieczni Postecoglu szczególnie w meczach domowych na Celtic Park są maszynką do nabijania kornerów. Mimo, że w lidze grają słabsze zespoły niż Bodo/Glimt to również upatruję dużą szansę w tym aspekcie (muszą nabić 4 rożne więcej). A to że powinni strzelić co najmniej 2 bramki wydaję mi się dość logiczne, nie wymagające argumentacji - można spojrzeć na ich ostatnie mecze. Typ stosunkowo bezpieczny, ale tak jak wspomniałem, spodziewam się tutaj dominacji gospodarzy.
Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu, a nie cytat //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
moj blad. dalem typ na dzis, w watku na jutro. po prostu pomylilem sie, dzis jest 20.

Przeniesiony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Proszę o korektę czasu meczu na 18:30


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę mi poprawić bo przez problemy z Internetem zaliczylo automatycznie aż 3 razy. Dziekuje

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunrise82 78,9K

sunrise82

Użytkownik
Proszę o dopisanie w typie: over 1,5 bramki w pierwszej połowie

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Prosze o usunięcie mojej analizy do meczu Villareal - Juventus napisanej jako druga pod dzisiejszą datą... Przez pomyłke wrzuciłem ja na poniedziałek zamiast wtorek . Dzk

Usunięta //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
link

Proszę o zmienienie tekstu z pogrubionego na zwykły w napisanej analizie., chyba że nie robi to różnicy.

Poprawiłem //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik

Proszę o zmianę bukmachera na STS, bo z rozpędu 2x wpisałem BTS. Dziękuję.

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Proszę o aktualizację typu na wygraną Piasta kurs 2,8

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Pomyłka - typ z dzisiejszego dnia napisałem pod wczorajsza datą proszę o skasowanie tego typu

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę dopisac:
Choć Tauson wygrała juniorski Australian Open 2019 i jest wielką nadzieją duńskiego tenisa, Iga ją dzisiaj zweryfikuje.

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Proszę o usunięcie tego postu. Przerzuciłem go na następny dzień, bo się mecz przesunął. Dziękuję.

Usunięte / Ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Przepraszam to znowu ja. Taki drobiazg. Godzina spotkania to 02.00 a nie 20.00. Pozdrawiam!

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis

WTA DEBEL INDIAN WELLS

Dzieki

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Jednak błąd w informacji składów - Szymon Sićko zagra, a w bramce Jakub Skrzyniarz. Dwa identyczne plakaty, ale dwóch zawodników innych.

Proszę o dopisanie.

Dopisane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom