>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Przypadkowo wcisnałem odpowiedz a nie dodalem analizy tak więc prosze o dodanie
"
Kolejne spotkanie w Pucharze Premiership w Anglii.
W Manchesterze to niespodziewanie wtedy wygrała drużyna z Sheffield 46:44 a jechała bez min
kontuzjowanego Musielaka i nie jechał także C.Cook bo miał pozytywny wynik na covida.
Dziś Sheffield na własnym torze, to dopiero poczatek sezonu,ale sądze,że zaprezentują się bardzo dobrze
i zdobędą przynajmiej 51 pkt bo taka linia jest ustawiona w Fortunie bo -10,5.
Sheffield ma bardzo dobrych seniorów jak na warunki Angielskie bo jest Musielak,który w PL jezdzi kapitalnie w 1 lidze, Jack Holder,
który ściga się w Ekstralidze i bedzie startował w GP czy A.Ellis,który w Anglii zawsze był mocny.
Jest także C.Cook były uczestnik GP czy K.Howart.
Rezerwowych obie drużyny mają raczej równych bo Sheffield ma Nielsena i Moutaina a Belle Vue ma
Brennana i także Bloederna,który dopiero poznaje te tory.
Belle Vue ma liderów w postaci B.Kurtza czy Fricke.
Fricke nie najlepiej zaprezentował się w 1 kolejce w PL lidze.
U siebie z Sheffield zdobyl 10+1 w 5 biegach.
A nie jechał przeciez Cook czy Musielak.
W tym meczu za Musielaka jechał R.Worall i niezle się zaprezentował bo zdobył 9+2.
Dziś mała szansa na opady w Sheffield tak więc gospodarze będą mieć atut toru."


Poprawione.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
Mam pytanie jeśli miałem na czwartek mecz tenisa a został on przełożony bo padało na piątek to z automatu ten Mecz będzie mi rozliczany za piątek czy za piątek mogę dodać inny mecz a tenisa będzie liczony za czwartek ?
 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna

Proszę o przerzucenie mojej nietrafionej analizy na sobotę, bo nieświadomie wrzuciłem ją na niedziele, a mecz odbywał się w sobotę.

Przeniesione i rozliczony / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chosen70 152,3K

chosen70

Użytkownik

Proszę o zmianę zdania z "Po dzisiejszej wygranej Wolverhampton" na "Po dzisiejszej wygranej Burnley".

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer

prosiłbym o zmianę kursu i bukmachera: @2.35 ETOTO

z góry dzięki

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Zamiast:
Spotkanie: Belouizdad - Hussein Dey
Powinno być:
Spotkanie: Belouizdad - Chelghoum

Proszę o poprawienie. Z góry dzięki

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Drugi dzień - drugi błąd z rzędu 😝
Prosiłbym o złączenie tych dwóch postów.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik

Proszę o dodanie tego wstępu do mojego typu, :

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Brentford
Typ: Remis
Kurs: 4.15
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer

proszę o zmianę, typ jest nietrafiony, a rozliczony u mnie jako trafiony

Poprawione // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik

Proszę o wklejenie opisu, przypadkowo wcisnąłem Enter ;)

Celta gra dobrze na wyjazdach, a przynajmniej traci mało goli - tylko 15 w 17 wyjazdowych spotkaniach. Co ciekawe u siebie stracili 23 bramki.Ostatnio rozbili Deportivo Alaves 4:0, także mają wysokie morale. Obecnie są na 11 miejscu i nie mają już szans na europejskie puchary, ale utrzymanie również mają zapewnione. Przyjadą na Camp Nou bez większej presji, za to myślę że ze sporą motywacją - piłkarze gości będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony na tle prestiżowego rywala. Mniejsze znaczenie powinno mieć dla nich czy tutaj przegrają, za to ważniejsze będzie jak indywidualnie się zaprezentują. Dzięki temu, gdyby Barca wygrywała 1:0, Celta raczej nie powinna z tego powodu rozpaczliwie ryzykować, żeby za wszelką cenę zmienić wynik - bo tak jak mówiłem ważniejsza dla nich teraz powinna być ich indywidualna gra. Barca moim zdaniem, pomimo tego że wygrali ostatnie 2 mecze, to grają przeciętnie. Wymęczona wygrana z Realem Betis po golu w 94. minucie, gdzie to Real stworzył więcej sytuacji bramkowych. A wcześniej 2 porażki u siebie z Valleycano i Cadiz oraz skromne 1- bramkowe wygrane z Mallorcą u siebie i Realem Sociedad na wyjeździe.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 2M

sunxl

Typer

Proszę o zmianę typu na zwrot, Bobo nie było w 18 meczowej na dzisiejszy mecz

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy

Mój typ jest trafiony.


Poprawione.
Sorry, mój błąd z automatu. Myślałem że po takim kursie to musiał być typ na rywala Caruany, ale widzę, że Amerykanin w ostatnich 2 latach mocno spuścił z tonu.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Do góry Bottom